Editörler : F16 Gökçen

ccs45
Aday Memur
20 Kasım 2016 22:27

Arkadaşlar yan haklar konusunda kimsede net bilgi olmaması beni sanıldığı kadar iyi değilmiş gibi düşündürüyor. Siz ne dersiniz?

eyuaf
Aday Memur
21 Kasım 2016 11:18

Bu hafta her gune bir mulakat var mi? Bilen var mi?

d.sonmez
Aday Memur
21 Kasım 2016 12:16

Bugün başlıyor sanırım mülakatlar. Mülakatlara giren arkadaşlar, bizlere de genel bilgi verirlerse çok güzel olur.

eyuaf
Aday Memur
21 Kasım 2016 14:17

Arkadaslar nasil gecti mulakatlar?

emperor1
Aday Memur
22 Kasım 2016 15:56

Mülakatlar nasıl oluyor? Yani alan bilgisiyle alakalı sorular geliyor mu bire bir mülakatta yoksa genel bir sohbet havasında mı geçiyor? Ayrıca ingilizce var mı mülakatta? Giren arkadaşlar yanıtlayabilirse sevinirim

Econcann
Aday Memur
22 Kasım 2016 20:46

İngilizce soru yok.alanla ilgili sorular soruyorlar

eyuaf
Aday Memur
22 Kasım 2016 23:23

Gercekten bu nedir yani sorularinsoyleyin demiyoruz. Insanlar ne kadar korkuyo artik ufacik bir bilgi vermekten

inhale
Aday Memur
23 Kasım 2016 14:09

selamlar. bugün girdim mulakata. ilk önce bir case veriyorlar, 15 dk inceledikten sonra grup olarak toplantı odasına alıyorlar. odada teftiş kurulu başkanı ve başkan yardimcilari vardı. onlar onunde case tartıştık. grubu ikiye boluyorlar ve bize verilen şeyi savunmamızı istiyorlar. sonrasında bireysel olarak gorusme oldu. sanırım bireyselde gelen sorular kişiye göre değişiyor. yani Özgeçmişine göre değişiyor. kısaca böyle. zaten biliyorsunuz önceki yıllardan, format aşağı yukarı aynı.

tatlıpopates
Kapalı
23 Kasım 2016 14:21

Teşekkürler, kaç saat sürdü toplamda? Ona göre ayarlayacağım da geliş gidişimi.

inhale, 7 yıl önce

selamlar. bugün girdim mulakata. ilk önce bir case veriyorlar, 15 dk inceledikten sonra grup olarak toplantı odasına alıyorlar. odada teftiş kurulu başkanı ve başkan yardimcilari vardı. onlar onunde case tartıştık. grubu ikiye boluyorlar ve bize verilen şeyi savunmamızı istiyorlar. sonrasında bireysel olarak gorusme oldu. sanırım bireyselde gelen sorular kişiye göre değişiyor. yani Özgeçmişine göre değişiyor. kısaca böyle. zaten biliyorsunuz önceki yıllardan, format aşağı yukarı aynı.

inhale
Aday Memur
23 Kasım 2016 14:53

grup mülakatı artı case tartışması yarım saat kadar sürüyor. Sonra bireysel görüşmeler de on dk civarı sürüyor kişi başı ama hangi sırada cagirilacaginiz belli olmadığı için kesin bişey diyemem. siz bir buçuk iki saati gözden çıkarın en kötü.

tatlıpopates
Kapalı
25 Kasım 2016 20:29

Merhaba, mülakata bugün girdim. Sanırım yarın girecek arkadaşlar da varmış, belki onlara faydam dokunur. Öncelikle giderek zorlaşan alan sorularına hazırlıklı olun. Bilginiz gerçek anlamda ölçülecek, açıkçası güzel sorular soruldu kimine cevap verdim kimisine veremedim. Grup mülakatı da bildiğiniz grup mülakatı işte.

Bunların dışında hem grup mülakatında hem de bireyselde masayı kullandırmamaları çok dikkatimi çekti. Grup mülakatında sizi ip gibi dizip tartışmanızı bekliyorlar ve en uçtaki arkadaşla konuşurken garip şekiller alıyorsunuz, masaya oturtmak çok mu zor yani? Aynı şeyi bireyselde de yapmaları yani sizi kendi oturdukları masaya 3 metre uzaklıkta oturtup mülakat yapmaları çok hoşuma gitmedi. "Sen bizimle aynı masaya kolay kolay oturamazsın" mesajı mı verilmeye çalışıldı anlayamadım.

"Hareketlerini görmek için" diyen arkadaşlarını duyar gibiyim, ancak diğer bankaların mülakatçıları kendileri uzakta oturarak bunu gayet medeni şekilde çözüyor. Uzağında tutulduğunuz masada siz konuşurken bir şeyler yenmesi ayrı bir şey. Karşımda isterlerse yemek yesinler ama bu şekilde açıkça mesaj vermedir bana göre bu. Kişisel olarak bu kadar hiyerarşiye karşı olduğum için çok hoşuma gitmedi kendimi kobay gibi hissettim. Kimisi doğal karşılayabilir. Başarılı olacak arkadaşları şimdiden tebrik ederim.

Econcann
Aday Memur
25 Kasım 2016 21:42

Sonuçlar ne kadar sürede belli olur bilgisi olan var mı?

morykante
Aday Memur
27 Kasım 2016 23:55

Merhaba arkadaşlar, ne zamana açıklanır acaba sonuçlar? Daha önceden tecrübeli olanlar var mı?

Olumlu ve olumsuz herkese dönüş yapıyorlar mı? Bir de Teftiş İK ile banka İK sı farklı mı oluyor bilir misiniz?

eyuaf
Aday Memur
28 Kasım 2016 01:10

Bence donusler bu hafta icerisinde olur. Gecen yillarda oyle olmus

mga1903
Aday Memur
30 Kasım 2016 22:03

Bugun teklifler geldi birkac tanidigima. Sizce yarin da devam eder mi aramalar??

bounecon
Aday Memur
03 Aralık 2016 18:15

Arkadaşlar teklif alan burada hiç mi yok? yada hala teklifler devam ediyor mu?

Teftisko
Aday Memur
11 Aralık 2016 10:58

arkadaşlar aramalar bitti çoktan

Toplam 177 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi