Editörler : swat3410E.Kayı Han
25 Temmuz 2016 16:47

pöh-paem,pomem
Merhaba arkada?lar çok ?ükür zabit katibi olarak görev yap?yorum ancak hayalim olan polislik mesle?ini yapmak için uygun ?artlar yeni olu?tu, y?llard?r hakk?m?z? yiyenler oldu?u için art?k uygun zaman oldu?unu dü?ünerek öncelikle Pöh olmad??? takdirde komiser yard?mc?l??? o da olmazsa pomem raz?y?m kpss lisans puan?m 67 ancak hangisine girebilirim ?u anda kadrolu memur olmam engel olur mu dü?ünüyorum fakat zaten kazan?rsam göreve ba?lay?ncaya kadar e?itim süresi 6 ay? geçiyor bu nedenle s?k?nt? olmayaca?? kanaatindeyim fakat özel harekat ve paem de ayr?ca s?nav yap?l?yor mu yoksa sadece spor ve mülakat mi var bu konuda ayd?nlatacak arkada?lar cevap bekliyorum

gazeteciolmakvardı
Daire Başkanı
25 Temmuz 2016 17:27

valla genelde memur olup da başka memurluğa göz dikenleri görünce sinirleniyoruz tabi senin hayalindir ama yinede allah daha memurluğu tadamamış ve hak eden arkadaşlara öncelikli olarak nasip etsin bu mesleği inşallah

cubu_35
Aday Memur
25 Temmuz 2016 17:41

Tabi karde?im ?ükür halimize lakin benim imkan?m yoktu ailem yok akrabam yok bir ?ekilde ba?lad?m bu i?e ancak masa ba?? i? benim için de?il ben vatan için devlet için millet için daha faydal? olabilece?im ?ehit olabilece?im mutlu olaca??m bir i? istiyorum ki pöh de en istedi?im yer iki gün durup kaçacak yar?n i?e girdi mi nazlanacak ki?iler al?nmas?n ama severek isteyerek ve gerçekten ihraç kal?p son çare olarak dü?ünen de?il o görevi kelle koltu?unda oldu?unu bilerek girenler yapmal?

gazeteciolmakvardı
Daire Başkanı
25 Temmuz 2016 17:47

tabi bu şekilde istekli olanlar bu işi yapmalı ama sende sana düşene şükredip sahip çıksan da senin gibi bu işi çok isteyenlere nasip olsa daha iyi çünkü kimse hayalindeki işi yapamıyor günümüzde. bırak memurluğu üniversite mezunları olarak özelde bile iş bulamıyoruz herkes bunalımda. bak ne güzel bütün bu zor şartlarının içinde devlet kapısında kendine yer bulmuşsun boşver başka işleri hakkında hayırlısı budur belki nasibine sarıl. ama yinede söyleyim erkekler için 67 olabilitesi iyi bir puan ama bayanlar için çook zor tabi nasip kısmet.

cubu_35, 8 yıl önce
Tabi karde?im ?ükür halimize lakin benim imkan?m yoktu ailem yok akrabam yok bir ?ekilde ba?lad?m bu i?e ancak masa ba?? i? benim için de?il ben vatan için devlet için millet için daha faydal? olabilece?im ?ehit olabilece?im mutlu olaca??m bir i? istiyorum ki pöh de en istedi?im yer iki gün durup kaçacak yar?n i?e girdi mi nazlanacak ki?iler al?nmas?n ama severek isteyerek ve gerçekten ihraç kal?p son çare olarak dü?ünen de?il o görevi kelle koltu?unda oldu?unu bilerek girenler yapmal?

cubu_35
Aday Memur
25 Temmuz 2016 18:00

hakk?m?zda hay?rl?s? karde?im in?allah herkesin gönlüne göre olur zaten yüklü alim olacak büyük ihtimalle sen de ben de istedi?imiz yere gireriz Allah herkesin gönlüne göre versin
Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi