Editörler : Pangaea

Projetor
Yasaklı
26 Temmuz 2016 23:35

Çünkü senin gibi herşeye burnunu sokan insanlar var, Sanane agresifsem ayrıca başkasına yazmış olmam seni ne ilgilendiriyor ? haklı veya haksızlık mercii senmisin ? bi gidin kardeşim ya bi bitmediniz.

asb15, 8 yıl önce

bana dediysen yazmşım bu bir ,başkasına demiş olman seni haklı kılmıor fazlaca agresf cvp vermıssın bu iki. gayett anlıorum herşeyi da sen tarzını göremedın sanırım

totalde zaten 50 kısı var onlarında bırazını trol bırazını ergen ,kalanı ıle de laf dalaşı oldu bu iş

bencede muhendıslerden hıc bısey olmaz

cimba
Memur
27 Temmuz 2016 00:12

yine mi bşy değişmicek ya bıktık artık...alım olsun 50000 ya...yeter artık bıktık

asb15
Kapalı
27 Temmuz 2016 13:20

ben genel yorum yapmışım, sen alıntı yaparak direk benim yazıma cevap yazmışşsın .burnunu sokan sen olusoun yani ...

benım muhatabım sen deılsın atlama oku geç işine gelmeyene.

cevap verıp yorum yaparsın ayrı , alıntı yaparak o şekilde yazarsan ayrı olur.Çok bilmişsin ya bunu idrak etmelisin.

bir anlık sinirim bozuldu kusura bakma dıyıp çekilmek yerine hala burnunu sokmak vs gibi tabirler kullanıosun.

Sana ne sana mı sorucam ,muhendısım konu benı ılgılendırıor yazarım .sen burnu sokma

ozman senın nezaketle bişeyden anlaman pek mümkün deil net .

Çok önder ruhluysan icraatlarını görelim benim veya başkasının yazdıkalrına kafanı yorma, işine

bak.Sen kendınce ne kadar samımıysen bu işte bende o kadar samimiyim benim bitip bitmemem senin işin deil

Projetor, 8 yıl önce

Çünkü senin gibi herşeye burnunu sokan insanlar var, Sanane agresifsem ayrıca başkasına yazmış olmam seni ne ilgilendiriyor ? haklı veya haksızlık mercii senmisin ? bi gidin kardeşim ya bi bitmediniz.

Projetor
Yasaklı
27 Temmuz 2016 14:48

hehehehehe

asb15, 8 yıl önce

ben genel yorum yapmışım, sen alıntı yaparak direk benim yazıma cevap yazmışşsın .burnunu sokan sen olusoun yani ...

benım muhatabım sen deılsın atlama oku geç işine gelmeyene.

cevap verıp yorum yaparsın ayrı , alıntı yaparak o şekilde yazarsan ayrı olur.Çok bilmişsin ya bunu idrak etmelisin.

bir anlık sinirim bozuldu kusura bakma dıyıp çekilmek yerine hala burnunu sokmak vs gibi tabirler kullanıosun.

Sana ne sana mı sorucam ,muhendısım konu benı ılgılendırıor yazarım .sen burnu sokma

ozman senın nezaketle bişeyden anlaman pek mümkün deil net .

Çok önder ruhluysan icraatlarını görelim benim veya başkasının yazdıkalrına kafanı yorma, işine

bak.Sen kendınce ne kadar samımıysen bu işte bende o kadar samimiyim benim bitip bitmemem senin işin deil

Kemal Soygen
Müsteşar Yardımcısı
27 Temmuz 2016 14:58

Wistorn öyle bir açıklamaya rastlamadım yaradım konuşmayı ama öyle bir şey söylenmemiş amacınız ne ?
27 Temmuz 2016 17:22

süleyman soylunun dünkü açıklaması;

Görevden el çektirenlerin bölge idare mahkemesinden dönmesi söz konusu değil.

Yeni alınacaklar konusunda bizim tavrımız, hukukun içerisinden hiçbir şekilde ayrılmamaktır. Bugüne kadar Türkiye'de bu işler nasıl yürüyor ise, kendi şartlarımız içinde nasıl gerçekleşiyor ise aynı şekilde gerçekleştirebilmektir. Bütün milletimiz bu konuda müsterih olsun.

Kemal Soygen, 8 yıl önce
Wistorn öyle bir açıklamaya rastlamadım yaradım konuşmayı ama öyle bir şey söylenmemiş amacınız ne ?

wistron
Şef
27 Temmuz 2016 19:57

Kemal Soygen, 8 yıl önce
27 Temmuz 2016 22:59

gençler 2010 sınavında haksızlığa uğrayanların akıbeti ne olduysa bundan sonraki süreçte öyle ben hakkın hukukun tecelli edeceğine pek inanmıyorum keşke sizin dediğiniz gibi olsa ama yok be kardeşim kendimizi mi kandıralım

butuntr
Aday Memur
01 Ağustos 2016 19:13

Kurumlara bilgilendirme yapılacak ve karar kurumlara bırakılacakmış

http://goo.gl/vpx7mI

AysenMus
Yasaklı
01 Ağustos 2016 19:23

yaw he he iş gerçeklerşince görürüz

butuntr, 8 yıl önce

Kurumlara bilgilendirme yapılacak ve karar kurumlara bırakılacakmış

http://goo.gl/vpx7mI