Editörler : F16 Gökçen

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
22 Nisan 2021 08:43

2016 açmış başlığı ne yaptı acaba

EL CHAPO
Genel Müdür
25 Nisan 2021 01:09

ben canli yayin yapip video cekerek para dilenenlerden deilim

takip et abonem ol

ma :D

ortamdaki muhabbetlere dahil ol gezerken eglenceli oluyor. yek takil ama kalabaliga karis bebis

ekonomikk.çöküş, 3 yıl önce

Belli ki çok yer gezen ama bu gezdiği yerleri daha çok sonrasında şuraları gezdim, buraları gezdim diye anlatmak için gezen basit kişilerden birisin.Yazdıklarından bunu çıkardım ben.Ükemizdeki insanların en az %95'i yurtiçi ve yurtdışını bu kafa yapısıyla gezdiği için çok da ayıplamıyorum aslında seni.Zaten çapsız, derinliksiz, yaşam felsefesi olmayan insanlardan oluşuyor genelde ülkemiz.

Ben Couchsurfing misafirlik uygulamasını daha çok misafir ağırlamak için kullanıyorum,misafir olmak için değil.Çok eski bir üyesi olduğum için de artık ücret ödemiyorum,zaten yeni üyelerin aylık ücreti 5 lira civarı diye biliyorum.Bu ücretli üyelik sistemini de 1 sene içinde kaldıracaklar diye duydum.Farklı kültürlerden farklı dünya görüşlerine sahip insanlari tanımak için güzel bir uygulama bence.Bu kişilere bulunduğun şehri de gezdirebilirsin veya sadece dışarda buluşup sohbet edersin veya sadece evinde gece konaklaması için misafir edersin,o sana kalmış.

Ben genelde gezdiğim yerlerde insanlardan olabildiğince uzak doğanın içinde çadır kurup kamp yapıyorum.Bol oksijen alıp yüzme, koşu,uzun yürüyüşler falan yapıyorum öyle yerlerde.Yanımda götürdüğüm kitaplarımı okuyorum,bol bol müzik dinliyorum.Tabi doğayı keşfe çıkmak da ayrı bir zevk.Böyle bir tatil için de ülkemizin güzel yerleri yetiyor ve artıyor bana.

keremcem16
Aday Memur
05 Mayıs 2021 12:24

Olimpos , Antalya Alanya ve Marmaris düşünmelisin Bu tür yerler çok eğlenceli olur

EL CHAPO
Genel Müdür
06 Mayıs 2021 09:35

tipik barzo mekanlari.

turistleri taciz eden abazalar dolu.

virus cikti da 2 senedir ortada yoklar

keremcem16, 3 yıl önce

Olimpos , Antalya Alanya ve Marmaris düşünmelisin Bu tür yerler çok eğlenceli olur

06 Mayıs 2021 16:42

Eskisi kadar çok turistleri taciz eden yok tatil beldelerinde.Herkes öncelikle ekmeğimi kazanayım derdinde.

Ayrıca herkesin senin gibi Avrupa şehirlerini gezecek bütçesi yok.Mecburen ülkemizde bir yerleri gezecek geliri yüksek olmayan insanlar.

3-5 sene sonra Türkiye'de iç savaş çıkınca zaten Suriye'liler gibi Balkan ve Avrupa ülkelerine kaçacak kenarda biraz parası olan insanımız.O zaman görürüz artık en azından Balkan ülkelerini.

EL CHAPO, 3 yıl önce

tipik barzo mekanlari.

turistleri taciz eden abazalar dolu.

virus cikti da 2 senedir ortada yoklar

lutt
Şube Müdürü
19 Mayıs 2021 22:11

Gökhan Kırdar - Yar ( Ah Ayartan Yar)

21 Mayıs 2021 09:12

Gökçeada

ismailcan10
Aday Memur
21 Mayıs 2021 12:47

Ne kadar üzücü tek başıma olmamdan dolayı sıkıntı yaşamayacağım bir yer diye cümle kurman...

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi