Editörler : swat3410
27 Temmuz 2016 03:50

Diyarbakir geçiçi görevlilerin durumu
Suan diyarbakir il merkezi ve ilcelerinde görevli gecici personelin durumu ne olacak ne zaman ilisik kesmeye gidilecek mehil izinsiz diyorlar ne derece dogru bizim kadar bahtsiz donem olmadi ne yapacagimizi sasirdik duyumu olan var mi

Onikioniki
Aday Memur
27 Temmuz 2016 04:01

diyarbakir il merkezi ve ilcelerinde gecici olarak gorevde olan ve atamasi diyarbakira yapilanlar ne zaman ilisikleri kesecek gidip evimizi getirecegiz mehil izni olmayacak diyorlar bilgisi olan

uRbi
Şube Müdürü
27 Temmuz 2016 10:19

Devrem parça parça mı kesiyolar bilmiyorum fakat geçici görev için diyarbakıra gidrn ve tayini diuarbakıra çıkan bikaç tanıdığımın ilişiki kesildi. Mehil iznide verildi

gıdacınınhali
Aday Memur
27 Temmuz 2016 11:18

Şırnak ilçelerinde geçici görevli personelde de böyle bir durum var.Ne zaman keserler ilişiklerini?

Onikioniki
Aday Memur
27 Temmuz 2016 12:46

urbi devrem bizde 3 ay gecici diye geldik 1 bucuk ay oldu yaklasik atamamizda diyarbakira cikti bu kesilen arkadaslar yeni mi kesildi acaba senin bildiklerin

akgul2016
Aday Memur
27 Temmuz 2016 13:00

Bendebir buçuk aydır Diyarbakır da geçici görevliyim ve tayinim buraya çıktı dün ebys den yazı geldi isteyen dilekçe vererek mehil müddeti kullanmadan 48 saat içinde ilişik kesip tekrardan başlama yapsın diyorlar. Diğer iller mehil müddeti verirken Diyarbakır vermiyo keyfilikten başka bişi değil 3 ay dolana kadar ben kesmicem ilişik

Onikioniki
Aday Memur
27 Temmuz 2016 13:10

akgül devrem bende ilk gelirken ilçeye verdiler sonra istihdamlar aciklandi mazeretten merkeze gectik ilceden o kadar yoruldum ki 48 saat bile olsa kesmeyi dü?ünüyorum kalacak yer rezillik 1 bucuk aydir yemek yiyemiyoruz kimse su gun gideceksiniz demiyor mehil izinsiz ben nasil esya mi getiriyim 1000 km yoldan evliyim cocugum var perisan olduk bu kadar insanlarla oynanmaz

uRbi
Şube Müdürü
27 Temmuz 2016 14:04

Geöixi gmrev aüren 3 ay ise o sürenin dolması gerekiyormuş. Yanş sen 1buçuk ay yaptıysan 3ayı doldurman gerekiyor. Sürelerini dolduranların diyarbakırda ilişikleri kesilmiş

Onikioniki
Aday Memur
27 Temmuz 2016 21:20

1 bucuk ay daha bu rezilligi cekecegiz yani bugun personelden mehil kullanmadan ilisigin kesilir demisler arkadasada

Demir3345
Aday Memur
28 Temmuz 2016 09:09

Kadromun bulunduğu yerden 8 kişiden 7 sinin tayini Diyarbakıra çıktı.

7 kişidende sadece bir kişinin yani benim 3 ay geçici görevlendirme D.Bakıra çıktı.

Şimdi herkes evini ayarlayıp eşini dostunu ziyaret edip mehil müddetini kullanmakta,

Peki geçici görevle görevlendirilen personelin diğer personelden farkı nedir? suçu nedir ki? Hem geçici ilişiği kesilmez? Yada mehil kullanmayacaksan keselim gibi bir yaptırımla karşı karşıya bırakılır?

Adım gibi eminim ki burayı sizin gibi takip eden ilgili kişilrde var arkadaşlar, umarım bizi dikkate alırlar, bir an önce geçici görev ilişiğimizi keserler. Bizde gider kadromuzda ilişiğimizi keser mehil süresini kullanır gelir başlarız.

Çünkü şu anda mehil iznini kullananlardan bizim bir eksiğimiz yok, aksine onlar kadrolarında işlerini ayarlarken biz ekstra olarak geçici görevle Diyarbakırdaydık ve halen de buradayız.

Onikioniki
Aday Memur
28 Temmuz 2016 10:47

Demir devrem agzina saglik burdaki s?k?nt?lar? ya?ayan biliyor geçici personelin basina gelmeyen kalmadi evliyim cocugum var iki aydir iki ildede kira veriyorum millete mehilsiz kesin demek nasil bir vicdandir artik allaha havale ediyorum

Demir3345
Aday Memur
31 Temmuz 2016 16:29

Eyvallah devrem.

Gerçek olan bu.. Emsallerimiz eş dost ziyaretinde şu anda (Mehil müddetinde).

Öncesinde de evini işini vs halletti.

Ancak biz hem emsallerimizden önce geçici görevle geldik, hemde şimdi mehil kullanmayacaksanız ilişiğinizi keselim gibi bir uygulamaya maruz bırakılıyoruz.

Bizim batıda beraber çalışıp mehil müddeti kullanan arkadaşlardan farkımızın Diyarbakıra daha önce gelerek halen daha görev yapmakta olduğumuzu farkedip bir an önce ilişikleri keserler bizde işimize gücümüze bakarız inşaallah..

Onikioniki, 8 yıl önce
Demir devrem agzina saglik burdaki s?k?nt?lar? ya?ayan biliyor geçici personelin basina gelmeyen kalmadi evliyim cocugum var iki aydir iki ildede kira veriyorum millete mehilsiz kesin demek nasil bir vicdandir artik allaha havale ediyorum

Onikioniki
Aday Memur
31 Temmuz 2016 23:24

adamlarin umurunda degil devrem bu adamlar önce geldi buranin rezilligini cekti diyen yok hala mehilimizi yeme derdindeler ama allah buyuk tabi boyle haksizlik olmaz umrumda bile degil 1 ay daha kalirim o dilekceyide imzalamam 17 gun iznimide yaparim herkesten çok biz hakeddik bu izni
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi