Editörler : supporters.
27 Temmuz 2016 13:37

Soru çalarak hakim savcı olan feto itlerini korku aldı :)

hepsi atılsın yerine vatansever hakim savcılar alınsın.

5000 e yakın fetocu oldugu söyleniyor sayısı bakanlık daha iyi bilir ama gerekirse yargılamalar geciksin önemli değil ama 1 tane bile fetocu darbeci it kalmasın.

zamanında yediğiniz hurmalar şimdi sizi tırmalar kansız köpekler.

mit emniyet çok iyi araştırmalı darbenin affı olmaz, fetonun itleri gidecek.temiz hakim savcılar gelsin

Müfettiş Muavini
Şube Müdürü
27 Temmuz 2016 13:53

bence bu itler hakimlikten atılarak tüm sınavların standart sapması tekrar hesaplanmalı mağduriyet gideirlmeli ben iki sınavda sınırdan kaybettim birinde 1.3 puanla birinde 0.9 puanla.

moralimüzgün
Aday Memur
27 Temmuz 2016 14:09

bu itler yüzünden elenen yaş sınırına takılan şuan hakim olması gerekirken mağdur olan hukukçuların hakları için bakanlık çözüm bulur umarım.

savaş06
Şube Müdürü
27 Temmuz 2016 14:28

Bende iki sefer 69,8 le sınavı kaybettim

MiddleEast2016
Aday Memur
27 Temmuz 2016 15:49

Bunların yüzünden kim mağdur değil ki!

27 Temmuz 2016 18:19

Ben ilk 50 girip mülakatta elendim üstelik kazan sayısı adli idari avukat sınavında toplam 506 kişiydi

spektaküler avukat
Şube Müdürü
27 Temmuz 2016 21:15

Rabbim sehitligi de nasip etsin onlara. (Soru calarak hakim olan fetocular kul hakkina girdiklerini dusunmuyorlar hatta yaptiklarinin sevap olduguna inaniyorlar, o halde sehit olmak icin (kendilerine gore) idam edilmeleri de gerekiyor, eminim ki idam edilmek icin yanip tutusuyorlardir.

warrior1
Memur
04 Ağustos 2016 13:49

gebersinler :D

deep green
Daire Başkanı
04 Ağustos 2016 15:07

Ben de 4 mülakatta elendim hepsinde de derecelerim var, kendilerinden olanlara hangi kitapları okuyorsun şehrinin meşhur yiyeceğini içeceğini soruyorlardı. Gerekse tanıklık da yaparım

hukukçu32
Müsteşar Yardımcısı
04 Ağustos 2016 16:11

Komisyondaki beyefendiler o kadar tarafsızmış gibi açıklanan kontenjanı doldurmuyorlar.Desinlerki adamlara bakın kontenjan 1500 ise 1300 kişi almış. Ne kadarda titiz davranmışlar.Olayın aslı ise:fetullahcı 1300 kişi varmış onları almışlar.Komisyon üyelerinin bu dünyada yatacak yerleri yoktur,o bür dünyayı ise bilmiyorum.İnşallah aynı olaylar başka şekillerde onların çocuklarınında başına gelir.Adalet Bakanı komisyon üyelerini niçin değiştirmez merak ediyorum.Bu kişilerin başına bir şey gelse mülakat komisyonsuz kalacak.Ülkemizin içine düştüğü komik durumu düşünebiliyormusunuz.Bizler darbe için göğsümüzü siper ediyor,o kişilerde klimalı makamlarda bizleri elemenin hesaplarını yapıyor.Yazıklar olsun Devletin bunlara verdiği olanaklara.

deep green
Daire Başkanı
04 Ağustos 2016 16:32

2010-2013 arası HSYK parelin üstünlüğündeyedi, o arada yapılan sınavların objektif olduğuna kesinlikle inanmıyorum ,tümü incelenmeli.

04 Ağustos 2016 18:10

Serefsiz paralelciler..hepimiz mağdur olduk
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi