Editörler : "eskiyara"Pangaea
27 Temmuz 2016 14:54

Forumun adı öğretmenlik mezunu memurlar olarak değiştirilsin mi?
Lütfen ankete katılalım

Bu ankete 7 günde, 17 kişi oy kullandı ve 03/08/2016 14:54 tarihinde sona erdi.

Horoz Geldi
Şube Müdürü
28 Temmuz 2016 12:49

gncl

genc_ustat
Memur
28 Temmuz 2016 16:20

sana mı kaldı sanane ne olacağından. sanki destek çıkıyor da bir de forumun adıyla ilgili anket düzenliyor. nasıl bir şeysin sen böyle hem köstek ol hem ilgileniyor gibi görün iki yüzlü!

Horoz Geldi
Şube Müdürü
30 Temmuz 2016 16:27

Edepli ol

genc_ustat, 8 yıl önce

sana mı kaldı sanane ne olacağından. sanki destek çıkıyor da bir de forumun adıyla ilgili anket düzenliyor. nasıl bir şeysin sen böyle hem köstek ol hem ilgileniyor gibi görün iki yüzlü!

genc_ustat
Memur
01 Ağustos 2016 10:18

sende adam ol.

Horoz Geldi, 8 yıl önce

Edepli ol

karagülle
Daire Başkanı
01 Ağustos 2016 19:40

Başlık sahibi doğru söylüyor. Kamuda memur öğretmen diye bir sınıf yok. Daha açıklayıcı olması için forum başlığının öğretmenlik mezunu memurlar diye değiştirilmesi uygun olur.

genc_ustat
Memur
02 Ağustos 2016 10:13

adamın amacı farklı. başka biri açsa hiçbir şey demem ama bu adam iyi görünüp sinsice vuruyor. adam hem alınan hakkımızın verilmesine karşı hemde gelmiş forum başlığıyla ilgili çalışma yapıyor. bizim yanımızda olmayan birinin açtığı açacağı başlığı kimse takmasın. sen adamın bütün mesajlarını oku. böyle adamlara prim verme.

karagülle, 8 yıl önce

Başlık sahibi doğru söylüyor. Kamuda memur öğretmen diye bir sınıf yok. Daha açıklayıcı olması için forum başlığının öğretmenlik mezunu memurlar diye değiştirilmesi uygun olur.

Horoz Geldi
Şube Müdürü
05 Ağustos 2016 15:13

Sınav kazanmadan işin olmaz. Buraya yorum yazmayla, edepsizlik yapıp hakaret etmeyle kimse seni öğretmenliğe aktarmaz.

genc_ustat, 8 yıl önce

adamın amacı farklı. başka biri açsa hiçbir şey demem ama bu adam iyi görünüp sinsice vuruyor. adam hem alınan hakkımızın verilmesine karşı hemde gelmiş forum başlığıyla ilgili çalışma yapıyor. bizim yanımızda olmayan birinin açtığı açacağı başlığı kimse takmasın. sen adamın bütün mesajlarını oku. böyle adamlara prim verme.

genc_ustat
Memur
05 Ağustos 2016 16:09

seni bu halinle memur ya da her ne isen yapmışlarsa beni müdür bile yaparlar merak etme.

Horoz Geldi, 8 yıl önce

Sınav kazanmadan işin olmaz. Buraya yorum yazmayla, edepsizlik yapıp hakaret etmeyle kimse seni öğretmenliğe aktarmaz.

Horoz Geldi
Şube Müdürü
06 Ağustos 2016 10:53

Sınav kazanmadan müdür olamazsın :))

genc_ustat, 8 yıl önce

seni bu halinle memur ya da her ne isen yapmışlarsa beni müdür bile yaparlar merak etme.

negelirelden
Kapalı
06 Ağustos 2016 11:56

Memur öğretmenler ya da öğretmenlik mezunu memurlar. Bu işler size neden dert oluyor? Sıkıntınız ned

Horoz Geldi
Şube Müdürü
08 Ağustos 2016 13:25

Kavram karmaşası olduğu için yazdım. Öğretmen olarak bizler memur öğretmeniz. Sizler öğretmenliği kazanamayıp memur olmuş öğretmenlik mezunu memurlarsınız. Kavram karmaşı olduğunda forumun görüşünü almak istedim.

Benim başlığım size neden dert oldu?

negelirelden, 8 yıl önce

Memur öğretmenler ya da öğretmenlik mezunu memurlar. Bu işler size neden dert oluyor? Sıkıntınız ned

genc_ustat
Memur
08 Ağustos 2016 14:26

gereksiz gereksiz boş boş yazışmalar yaptığın için dert oluyor ona ve herkese.

Horoz Geldi, 8 yıl önce

Kavram karmaşası olduğu için yazdım. Öğretmen olarak bizler memur öğretmeniz. Sizler öğretmenliği kazanamayıp memur olmuş öğretmenlik mezunu memurlarsınız. Kavram karmaşı olduğunda forumun görüşünü almak istedim.

Benim başlığım size neden dert oldu?

Horoz Geldi
Şube Müdürü
09 Ağustos 2016 10:23

Sana dert oluyorsa harika bir şey bu :))

genc_ustat, 8 yıl önce

gereksiz gereksiz boş boş yazışmalar yaptığın için dert oluyor ona ve herkese.

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi