Editörler : supporters.
09 Ağustos 2016 18:21

Muhasebesiz Guy kazanılabilinir mi ?

arkadaşlar p35 78 puanım var muhasebe yapamıyorum sınavda da 1 dogru 2 yanlışım vardı.Çalışarak ta çok fazla yapabileceğimi zannetmiyorum o yüzden B grubu atamalarına yönelmeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım

muraskas
Yasaklı
09 Ağustos 2016 18:26

muhasebe yapabilirsin. özellikle guy muhasebe sorularında hesabın nerede olduğunu bil her türlü yaparsın. çünkü guy muhasebe kolay kpss gibi zor değil. yani daha önceki guy muhasebe sorularında birkaç soru hariç yapılabilecek vaziyette kardeşim.

frk 70
Aday Memur
09 Ağustos 2016 19:00

baktım ama onları bile yapamıyorum ben

muraskas
Yasaklı
09 Ağustos 2016 19:06

hocam hiçbirşey yapamıyorsan imecedeki soruları ezberle o halde.

bu vizyonsuz gib aynı soruları soruyor. dolayısıyla bilenle bilmeyen arasında bir fark kalmıyor.

frk 70, 8 yıl önce

baktım ama onları bile yapamıyorum ben

Vilfredoo
Şef
09 Ağustos 2016 19:06

Muhasebesiz guy muy olamazsin. Son alimda 80 lerle kapadi iller. istanbul 84 ile kapadi. Bu neti yapamazsın herhangi bir ders eksik ise. Ne mezunusunuz ulus yada kamu mu ? Siz yata yata dönem gecerken biz işletmecilerin amasi ağlıyordu muhasebe derslerini gececez diye hem de her dönem

deromer
Aday Memur
09 Ağustos 2016 21:17

dersaneler başladı sadece muhasebeden dershaneye gidebilirsiniz- hem 3 hafta gibi bir sürede iyi bir çalışma ile muhasebeyi halledebilirsiniz- kendinize güvenin

TR Türkistan
Genel Müdür
09 Ağustos 2016 21:46

Arabanın 4 tekerleğinden 1 i olmadan sürmeye benzer

09 Ağustos 2016 22:21

Muhasebe olmadan olmaz sinava kadar halletmeye calisin. Ganime hocanin videolarindan calismayi bi deneyin bide yapamam gözüyle bakmayın muhasebe korkulacak bi ders değil bunu geçen yıl kötü net yapmış birisi olarak söylüyorum

frk 70
Aday Memur
09 Ağustos 2016 22:33

herkes seçtiği bölümün derslerini görüyor arkadaşım.kamu yönetimi mezunuyum yanlış olan sistemin kendisi bizler değiliz

Vilfredoo, 8 yıl önce

Muhasebesiz guy muy olamazsin. Son alimda 80 lerle kapadi iller. istanbul 84 ile kapadi. Bu neti yapamazsın herhangi bir ders eksik ise. Ne mezunusunuz ulus yada kamu mu ? Siz yata yata dönem gecerken biz işletmecilerin amasi ağlıyordu muhasebe derslerini gececez diye hem de her dönem

frk 70
Aday Memur
09 Ağustos 2016 22:37

herkes bu imece çıkmış sorular kitabından bahsediyor ama aradım hiçbir iyerde bulamadım bu kitabı

muraskas, 8 yıl önce

hocam hiçbirşey yapamıyorsan imecedeki soruları ezberle o halde.

bu vizyonsuz gib aynı soruları soruyor. dolayısıyla bilenle bilmeyen arasında bir fark kalmıyor.

efkan37
Aday Memur
09 Ağustos 2016 22:44

p35 muhasebesiz 78 aldiysan p3 puanin cok saglam olmali digerleride 15 e yakin olmali bence b kadrodan atanirsin ama guy u da dene nasil olsa muhasebe bilenle bilmeyen arasinda fazla fark yok bak sen muhasebesiz 80 yakin alabiliyirsun sonucta??

frk 70
Aday Memur
09 Ağustos 2016 22:52

hukuk:18 d 7 y

iktisat : 15 d 6 y

maliye: 14 d 6 y

muhasebe : 1 d 2 y

p3 : 85.9

efkan37, 8 yıl önce
p35 muhasebesiz 78 aldiysan p3 puanin cok saglam olmali digerleride 15 e yakin olmali bence b kadrodan atanirsin ama guy u da dene nasil olsa muhasebe bilenle bilmeyen arasinda fazla fark yok bak sen muhasebesiz 80 yakin alabiliyirsun sonucta??

kpssss01
Aday Memur
09 Ağustos 2016 22:54

Siz muhasebe dersi alirken kamucularjn yattigini nerden cikariyorsunuz bizde bir suru hukuk dersi gorduk herkes kendi bolumune daha cok yarayacak dersleri gormus yani oyle kafanıza gore yazi yazmayin şuralara

kpssss01
Aday Memur
09 Ağustos 2016 22:56

Ayrica arkadasim muhasebe oyle cok zor bi ders degil birazcik zorlarsan emin ol yaparsin muhasebesiz 78 aldiysan guy da olurdun imeceye bakarsan gorursun öyle zor sorulari yok muhasebenin

frk 70
Aday Memur
09 Ağustos 2016 23:07

deneyeceğim bakalım biraz daha zorlayacağım kendimi olursa olur olmazsa da hayırlısı artık.Allah herkesın gonlune göre versin

kpssss01, 8 yıl önce
Ayrica arkadasim muhasebe oyle cok zor bi ders degil birazcik zorlarsan emin ol yaparsin muhasebesiz 78 aldiysan guy da olurdun imeceye bakarsan gorursun öyle zor sorulari yok muhasebenin

efkan37
Aday Memur
10 Ağustos 2016 00:32

Hukuk bu sene standart sapmadan iyi puan getirdi p3 de iyi senin b kadro şansıda şu süreçten sonra baya alım olacak gibi gözüküyor ama guy da da şansını denersin dediğin gibi allah herkesiz gönlüne göre versin... muhasebeden de 16 net falan yapsan zaten 85 üstünü görürdü puanların ve istediğin sınava giderdin... :)

frk 70, 8 yıl önce

hukuk:18 d 7 y

iktisat : 15 d 6 y

maliye: 14 d 6 y

muhasebe : 1 d 2 y

p3 : 85.9

frk 70
Aday Memur
10 Ağustos 2016 16:03

arkadaşlar son bir şey daha sormak istiyorum yazılı sınavın puanlamasında her dogru 1 puan mı getiriyor

finance0606
Aday Memur
10 Ağustos 2016 16:50

Kardeşim samimi söylüyorum muhasebeden kolay ders yok! O kadar kolay ki öğrendiğin zaman kendine şaşacaksın '' bunu mu yapamıyorum diye'' Bildiğin mantık bakkal hesabı ya! Zaten uzaydan soru indiremezler kalıplar belli. Aldım-verdim hesabı. Hele Guy un soruları kpss den çok daha kolay. Ders videolarından bile halledersin.

Üniversite zamanında dersi yapamıyorum diye drop ettirmiştim. İzleyen sene dersi dinledim A ile geçtim.İngilizce gördüm üstelik. Kpss 2016 dan 21 yaptım. Gerisini sen hesap et. Yapamamanın tek nedeni ''yapamıyorum'' demen. youtube da ihtiyacın online ders videoları var. Kesinlikle tavsiye ederim.Biraz nankör bir ders başka zorluğu yok kesinlikle.

frk 70
Aday Memur
10 Ağustos 2016 23:30

sagol deneyeceğim sınava kadar

finance0606, 8 yıl önce

Kardeşim samimi söylüyorum muhasebeden kolay ders yok! O kadar kolay ki öğrendiğin zaman kendine şaşacaksın '' bunu mu yapamıyorum diye'' Bildiğin mantık bakkal hesabı ya! Zaten uzaydan soru indiremezler kalıplar belli. Aldım-verdim hesabı. Hele Guy un soruları kpss den çok daha kolay. Ders videolarından bile halledersin.

Üniversite zamanında dersi yapamıyorum diye drop ettirmiştim. İzleyen sene dersi dinledim A ile geçtim.İngilizce gördüm üstelik. Kpss 2016 dan 21 yaptım. Gerisini sen hesap et. Yapamamanın tek nedeni ''yapamıyorum'' demen. youtube da ihtiyacın online ders videoları var. Kesinlikle tavsiye ederim.Biraz nankör bir ders başka zorluğu yok kesinlikle.

frk 70
Aday Memur
27 Ekim 2016 22:13

Hocam çok teşekkür ediyorum sana bu yorumun için.3 aydır calısıyorum muhasebeye ve gerçekten en kolayı muhasebeymiş özellikle de GUY muhasebe soruları gerçekten çok kolaymış çalışınca anladım meğer o kadar zaman ben kendimi kandırmışım muhasebe yapamıyorum diye

finance0606, 8 yıl önce

frk 70
Aday Memur
27 Ekim 2016 22:18

arkadaşlar gerçekten çalışınca en kolayı muhasebeymiş.Eğer benım gibi muhasebeden korkan yapamıyorum diyen arkadaşlar varsa kesinlikle çalışmayı bırakmasınlar inanın aralarında en kolayıymış meğer

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi