Editörler : supporters.
«67891011121314151617»

brennan
Memur
07 Mayıs 2017 21:46

eski bir gelir uzmanıyım..şimdi oturduğum şehre 45 km mesafe deki bir köyde öğretmenim.geçen sene kurban almak için bi amcayla tanıştım...yan yana 3 tane 3 katlı villa yaptırmış.birinde kendi diğerlerinde oğulları ayrı ayrı oturuyor..büyük ve küçük baş hayvancılığı profosyonel olarak yapıyorlar.yıllık gelirlerini zikretmeyeyim..evlerin önündeki tarlada da pancar yetiştiriyorlar."bu pancardan da harçlığımız çıkıyor" dedi..ne kadar diye sorduğumda 250.000 tl ye yakın dedi.hayvancılığı söylememe gerek yok......hülasa "kimi çıkar semaya yıldız toplar kimi iner denizin dibine yosun toplar"..bu dünyada hemen herşey İZAFİDİR...zaman bile.......

Şurai Devlet
Yasaklı
07 Mayıs 2017 21:48

O kişi (Brennan) hala memur olamayanlardan olsa gerek?

Şurai Devlet
Yasaklı
07 Mayıs 2017 21:50

BRENNAN, azizim sen kendi gelirinden bahsetsene?.. Nene gerek çifçiler? Onlara ortaksan, yaz!

Ayda 3.000 TL alıyor musun?

brennan
Memur
07 Mayıs 2017 22:22

ben denizin dibinde yosun topluyorum.cok sukur..senin gibi agzi salyali insanlara tahammul edemedigim icin egitim fak.okudum ve ayrildim maliyeden..ama su an son cevabinla midem bulanmaya basladi.iyi geceler ve hayirli omurler dilerim zat-i alillerinize....

AtaErkutay
Yasaklı
07 Mayıs 2017 22:43

Arkadaş, sen daha TÜRKÇE bile öğrenememişsin?.. Bu nasıl bir Türkçe ya? Zavallının tekisin!..

AtaErkutay
Yasaklı
07 Mayıs 2017 22:44

Böylece nihayet köy öğretmeni olduğunu öğrendik!.. Ancak, köydeki o çocuklara yazık olacak?

brennan
Memur
07 Mayıs 2017 23:00

senin gibilerin ağzı salyalı yüzünü görmektense köyü ve köy öğretmenliğini tercih ederim.bir de bu iş köye uğramadan yapılamıyor...elini öptüğüm..büyüğümsün..mesajına tel numaramı bırakıyorum.sende bırak görüşelim.

(not:eşim doktor.ek ders istemediğimden haftada 2 gün çalışıyorum.aylık gelirimiz fena değil çok şükür.hakir görmeye çalıştığın için cevap vermek zaruri oldu)

AtaErkutay, 7 yıl önce

Böylece nihayet köy öğretmeni olduğunu öğrendik!.. Ancak, köydeki o çocuklara yazık olacak?

Özgür Sayın
Yasaklı
07 Mayıs 2017 23:01

Brennan denen kişide biraz akıl ve zeka olsaydı, dev ile aşık atmaması gerektiğini idrak edebilirdi.

brennan
Memur
07 Mayıs 2017 23:04

bu arada telefonumu bırakayım istediğin mekanda istediğin zamanda görüşelim diye mesaj bırakayım dedim "mesaj kabul" etmiyormuşsun....sen bana at mesajla...bel altı vurmaya çalışmak yakışmıyor..adamlığına bırakıyorum..klavye delikanlılığından sıyrıl görelim erkekliğini...(05059676794 ara beni....kimseye de rahatsızlık vermeyelim..)

Onay Perçin
Yasaklı
07 Mayıs 2017 23:06

KPSS A'daki kamu kurumlardan en popüler olanlar Kaymakamlık, Hakimlik-Savcılık, Sayıştay Den. ve Müfettişlikler olarak sıralanabilir.

brennan
Memur
07 Mayıs 2017 23:09

hah şöyle..özüne dön.dilerim son nefesinde de tekellümlerin böyle olur

AtakSerozan
Yasaklı
07 Mayıs 2017 23:12

Özel sektördeki yönetici ücretleri, kamudaki tüm ücretlerden daha yüksektir.

Kamudaki Müsteşarlar veya Valiler 10.000 TL, Genel Müdürler ise ayda 9.000 TL ücret alıyorlar.

AtakSerozan
Yasaklı
07 Mayıs 2017 23:15

TURKCELL Genel Müdürünün yıllık net ücreti (yılsonu primleri dahil); 6 Milyon TL' dir.. Yani aylık geliri 500.000 TL dolayındadır.

brennan
Memur
07 Mayıs 2017 23:16

:)))))))))))))))))))))))

AtakSerozan
Yasaklı
07 Mayıs 2017 23:28

Kurumsallaşmış dev holdinglerde CEO'lara ve Genel Müdürlere yıl sonlarında verilen yılsonu primi veriliyor.. Bu primler, dev şirketlerin yıllık karlarına göre belirleniyor. Yıldan yıla da değişiyor.

ÇALIŞAN-16
Aday Memur
08 Mayıs 2017 14:04

Arkadaşlar ben yaklaşık 8 yıldır kariyer meslek yapıyorum, taşradayım. Üniversite de okurken kariyer günlerine şimdilerde kitabını okuduğumuz bir kursun sahibi gelmişti. O zaman bu konuyu biri sordu. Hangi işi yapalım diye. Kısa bir cevap verdi haklılığını şimdi anladım. Kendinize özelde prim yapabilecek bir MESLEK seçin, memurluk değil dedi. Örneğin; Vergi Denetmenliği dedi.(şimdi polemik için vergi müfettişlik oldu diyenler olabilir, o zaman denetmenlikti:) ) Ne kadar haklı olduğunu istifa edip özel sektöre geçen birinden bizzat duydum. Aylık rakamı telaffuz etmiyorum, ama 3 kariyer meslek maaşı...

Edip Kehribar
Yasaklı
09 Mayıs 2017 13:32

BRENNAN isimli öğretmenin bu hanede ne işi var? Saçma sapan yazılarından da hiç utanmıyor?

gzmatk.1221
Yasaklı
11 Mayıs 2017 20:17

ANKARADA DUYDUĞUMA GÖRE YENİ ALAN KURSLARI AÇILMIŞ HAYIRLI OLSUN .Eğer Ankarada alan kursuna gidecekseniz benim tavsiye edeceğim dershane kuzey'dir. Hocaları çok iyi,yayınlar,denemeleri,özel hoca notları,tekrarlar,koordineli sistemleri her şey oturmuş.

Deva Tekin
Yasaklı
12 Mayıs 2017 05:48

İş ve yer bulduk da, en iyisi mi kaldı?

12 Mayıs 2017 16:18

Gelir uzmani olsak onu da yerip duruyosun dayi is sahibine de issize de huzur vermiyorsun

Deva Tekin, 7 yıl önce

İş ve yer bulduk da, en iyisi mi kaldı?

Toplam 508 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi