Editörler : "eskiyara"Pangaea

calikusu49
Şef
29 Ağustos 2016 11:50

Uzatılsın uzatılsın 10 yıl 15 yıl uzatılsın ne sınava girsinler me birşey yapsınlar sırtlarını sendikaya dayayıp odalarına çöreklensinler. Performansa kendisine ve kurumuna ne katmış bunlara bakılarak uzatılsın. Çalışanla çalışmayana aynı nimet bahşedilmesin. Ada'm elinde çayıyla kat devriye atıyor öğretmenler odasıyla müdür arasında postacılık yapmak tek işi ama bu Ada'mın görevini uzatıyorlar lanet olsun böyle işe!

calikusu49
Şef
29 Ağustos 2016 12:02

Ha bir de müdürün kankası olanlar var müdürün inhasıyla yer yapanlar var bu da araştırılmalı! Çünkü bu uygulama kimileri içinde müdürün İMHASI anlamınageliyor. Neresinden tutsan sakat işler...

FBH
Memur
30 Ağustos 2016 11:37

Çalışanla çalışmayanı en iyisi kurumun içindeki tüm bireyler daha iyi bilir..Aslına bakılırsa

kurumun tüm çalışanlarına oylama yapılarak idarecilerin belirlenmesine gidilmelidir.

FBH
Memur
04 Eylül 2016 18:45

+4 ler nerelerdesiniz......

FBH
Memur
04 Eylül 2016 18:47

Nerde bu KHK

adil70
Aday Memur
04 Eylül 2016 20:44

Arkadaşlar gelen resmi yazıya istinaden 2015-2016 yıllarında görev süreleri bitenlerin yerlerinin

boş gösterilmemesini nasıl anlamak gerekir.Yüksek sayılacak sınav puanım olmasına rağmen kullanamadım gerçekten hiç bu kadar zor durumda kalmadım. Bakanlığımızın bu durumu bir an önce çözmesini dilerim. inşallah tez zamanda hayırlı haber alırız.

_dem61
Kapalı
09 Eylül 2016 15:52

KHK falan olmayacak...

Violinisttt
Aday Memur
11 Eylül 2016 17:53

Bence de khk olmayacak.

_dem61, 8 yıl önce

KHK falan olmayacak...

yorumcu3838
Memur
11 Eylül 2016 22:36

Fetoşun darbe girişiminden sonra sendikada yetkili bir arkadaşım ellerini ovuşturarak " artık devletin kapısından içeri mülakatsız dişi sinek bile giremez, müdür yardımcılığı sınav atamasını unutun "demişti. Ben de ne yalan söyleyeyim umutsuzluğa kapılmış hukuk fakültesinden hallice konulara gecelerce çalışmalarım heba olacak sanmıştım. Fakat allaha Şükür meb boşa çıkarmadı ve sözünü tuttu. Arkadaşlar bakın görünen Köy klavuz istemez, meb ile bakanlık arasında büyük bir savaş var, sakın buna kargalar bile güler demeyin.Meb artık sendikaya kaptırdığı ipleri geri almanın derdinde. Yargı kararlarına uyacağız tarzı açıklamalar da hep bu yönde. Zaten Yenikapı ruhu ile ve cumhurbaşkanımızın bütünleştirici politikası artık mebin içimde her türlü karara doğrudan etki eden bir memurlar kulübüne de gerek kalmadı. Şahsen ben farklı sendikadan olmama rağmen Yenikapı birlikteliğine sahip çıkıyorum ve olası bir başkanlık seçiminde cumhurbaşkanımızı 15 temmuz liderliğinden dolayı destekliyorum.o halde ikinci bir plana düşen mv seçimleri için meb neden iradesini sendikaya kaptırsın. Demem o ki yeni türkiye de artık eğitim bir Sen de misyonunu tamamladı. Bu bakımdan inha bekleyenler daha çok bekler bu savaşı meb kazanacak ve liyakat ile ehliyet farzını tez zamanda uygulama şansı bulacaktır. Sıra müdürlük lere gelmiştir.

yorumcu3838
Memur
11 Eylül 2016 22:40

Meb ile sendika savaşı yazacaktım mobilin azizliği, meb ile bakanlık diye çıkmış.

yorumcu3838
Memur
11 Eylül 2016 22:46

Bir de Yenikapı ruhundan rahatsız olan arkadaşlar var ki bunlar Meb deki kadroları parsel parsel satanlardır. elbette karşıya market açılan mahalle bakkalı gibi somurtacaklar... Fakat biz onlar gibi haksız hukuksuz riyakatsız tebeşir bile istemiyoruz, sadece bizi de bir düşünün belki biz daha iyi yaparız millet için diyoruz. Hayırlı bayramlar.

my548
Memur
17 Eylül 2016 00:16

Buradayız da KHK nerede? Müsteşar Bey bu konuya el atar mı ki?

ancelo
Yasaklı
17 Eylül 2016 00:28

.

Çok güzel bir yorum olmuş. bunun bir benzerini dile getirmiştiim. Hukuksuzluk Meb i kırdı geçirdi..

yorumcu3838, 8 yıl önce

Fetoşun darbe girişiminden sonra sendikada yetkili bir arkadaşım ellerini ovuşturarak " artık devletin kapısından içeri mülakatsız dişi sinek bile giremez, müdür yardımcılığı sınav atamasını unutun "demişti. Ben de ne yalan söyleyeyim umutsuzluğa kapılmış hukuk fakültesinden hallice konulara gecelerce çalışmalarım heba olacak sanmıştım. Fakat allaha Şükür meb boşa çıkarmadı ve sözünü tuttu. Arkadaşlar bakın görünen Köy klavuz istemez, meb ile bakanlık arasında büyük bir savaş var, sakın buna kargalar bile güler demeyin.Meb artık sendikaya kaptırdığı ipleri geri almanın derdinde. Yargı kararlarına uyacağız tarzı açıklamalar da hep bu yönde. Zaten Yenikapı ruhu ile ve cumhurbaşkanımızın bütünleştirici politikası artık mebin içimde her türlü karara doğrudan etki eden bir memurlar kulübüne de gerek kalmadı. Şahsen ben farklı sendikadan olmama rağmen Yenikapı birlikteliğine sahip çıkıyorum ve olası bir başkanlık seçiminde cumhurbaşkanımızı 15 temmuz liderliğinden dolayı destekliyorum.o halde ikinci bir plana düşen mv seçimleri için meb neden iradesini sendikaya kaptırsın. Demem o ki yeni türkiye de artık eğitim bir Sen de misyonunu tamamladı. Bu bakımdan inha bekleyenler daha çok bekler bu savaşı meb kazanacak ve liyakat ile ehliyet farzını tez zamanda uygulama şansı bulacaktır. Sıra müdürlük lere gelmiştir.

my548
Memur
17 Eylül 2016 14:12

Sayın müsteşarımıza güvenerek sınava girmedik. Sanırım bir yol bulup kendisine güvenenleri madur etmeyecektir.

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi