Editörler : Pangaea

15 Ağustos 2016 23:44

hüsran

BESYO..Aşkla başladı herşey..bölümü kazanmak için sarfettiğim onca çaba ygs süreci antrenmanlar akıttığım ter hepsi an be an aklımda ve öğretmenlik bölümünü kazandığım o gün hayatımın belkide dönüm noktasıydı hayata dört kolla sarıldım..koca 4 yıl bir çırpıda geldi geçti yüksek bir ganoyla mezun oldum aşık olduğum bölümden..Son sınıfta oturup KPSS ye hazırlandım azimle hırsla hiç yılmadan çalıştım son 3 ay girdiğim bütün denemelerde dereceler yaparken sınavda 1700. sırada olmak öyle bir hayal kırıklığı ki anlatılmaz bir acı..mezun olalı 2 ay oldu ama bu seneki yaşanılanlar sözleşmeli atama durumu muamma olan bir sürü şey..mesleğe başlamadan yoruldum..intihar etmemek elde değil hayalini kurduğum mesleğe belkide hiçbir zaman başlayamacağım..çünkü şimdiden çok yoruldum artık ne düşünmek ne uğraşmak istiyorum tek derdim beden eğitimi öğretmeni olarak anılmak..kim bilir belki sadece hayal olarak kalacak..hayalkırıklığı...

AkatsukiTR
Aday Memur
16 Ağustos 2016 17:14

İntihar edecekmiş ..biz ne yapalım mezun olalı 4, 5 sene oldu istediğimiz puanları bir türlü alamadık. Ne güzel 1700. Siradaymissin şubatta mülakata çağrılıp atanma ihtimalin var..olmadı biraz daha çalışıp yüksek puan alıp seneye işi bitirir gecersin

samuel samo
Aday Memur
16 Ağustos 2016 17:55

Biz her insanin kaderini kendi çabasina bağli kildik. Buyurmus yuce Allahim o yuzden cabayi elden brakmayin er gec olur sabir sabir sabir Allahim yardimcimiz olsun...

dogru haber
Aday Memur
17 Ağustos 2016 11:41

kardeş 16 yıllık mezunum. evliyim 3 çocuğum var. allah rezzaktır. gertisi yalan. şansım hiç yok. işim gücümde yok. intihar ne demek.allah varken insana deva kim olabilir. sabır ve namaz ile allahtan yardım dileyin. gerisi yalan.

mknopfler
Memur
20 Ağustos 2016 14:30

arkadaş ilk kez girmişsin hemen olacak diye bir olay mı var ,kaç bin kişi giriyor sınava senin gibi yine de başarılısın bir daha girersin .ben 11 kere girdim sınava olmadı, ha küsuratla atanamadım bu arada şuan öğretmenlik dışında bir iş yapıyorum yine hayat devam ediyor küsme devam et.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi