Editörler : E.Kayı Han
20 Ağustos 2016 13:24

Sizce , Amerika, FETÖ lideri,terörist Fethullah Gülen'i Türkiye'ye iade edecek mi ?
Bakalım, halkımız Fethullah Gülen'in iadesi hakkında ne düşünüyor?Amerika dost mu düşman mı ?FETÖ'nün akibeti ne olacak ?

Bu ankete 30 günde, 4 kişi oy kullandı ve 19/09/2016 13:24 tarihinde sona erdi.

hilal.bizimdir
Şube Müdürü
20 Ağustos 2016 13:56

ABD'nin fetöşü iade etmesi gibi bir durum söz konusu olamaz.

Daha birçok ülkede operasyonel gücü bulunan fetönün iade edilmesi demek, tüm bu istihbarat ağının deşifre olması demektir.

Fetöş korkudan altına yaparken bizim istihbaratçılara bildiği herşeyi öter. Tüm fet-clup efsanesi çöker.

Fetöşün bize ancak ceseti gelir.

Tabi ceset olmadan önce, stepne muhakkak hazırlanmıştır.

güzaltı
Daire Başkanı
20 Ağustos 2016 20:12

Amerika fetöyü bize iade eder.

Ne zaman iade eder?

Biz, içinde bulunduğumuz kaosu hemen ve en kısa zamanda atlatacağız.

Biz, bütün öfkemize rağmen, bütün güvensizliğimize ve korkularımıza rağmen (korku derken, ben fetö'den korktum açık söyleyim. Hem de fetö korkum somut bir korkudur. Beddahi bir pitbulun bana saldırdığını hissettiğim gibi bir korktum.), akılcı olacağız.

Silahlı kuvvetlerimizi derhal itibarına kavuşturacağız. Aşağıda devam edeyim.

güzaltı
Daire Başkanı
20 Ağustos 2016 20:21

Silahlı kuvvetlerimiz şu anda hayat memat meselemizdir. Silahlı kuvvetlerimiz olmadan biz bir hiçiz. Demokrasi topluluklarımız çok çok önemlidir ama hayır olmaz.

Bir çok halk tarihte, devletsiz ve ordusuz varlığını günümüze kadar devam ettirmiştir. Yahudiler, Ermeniler, Araplar gibi. Türk milleti, devleti ve ordusunun zaafiyete uğramasıyla hemen dağılmış ve çözülmüştür. Biz ordusuz olamayız.

Aklı olan, iyi niyetli olan, Türk milletinden yana olan herkes, şu günde her şeyi ikinci plana bıraksın, ordumuza destek olalım, can verelim.

güzaltı
Daire Başkanı
20 Ağustos 2016 20:28

Güvenilir vatandaşlar olalım. Yalandan dolandan, adam kandırmaktan uzak duralım. Bu sezon çok çalışalım. Yaptığımız işleri denetime açalım.

güzaltı
Daire Başkanı
20 Ağustos 2016 20:30

Allah'tan korktuğumuz söylemeyelim. Allah'tan sadece korkalım yeter.

güzaltı
Daire Başkanı
20 Ağustos 2016 20:34

Çocuklarımızı tarikatlara, cemaatlere, vakıflara göndermeyelim. Devletin milletin okullarında okutalım.

güzaltı
Daire Başkanı
20 Ağustos 2016 20:41

Hükumet hemen derhal, bu milletin çocuklarına yeteri kadar yurt yapsın. Parasız ailelerin çocukları devletin yurtlarında ücretsiz kalsın. Çocuklara devlet sıcak çorba pişirsin versin. Devlet batmaz. Sürüsünü kurda kuşa kaptıran çobana çoban denir mi?

Bu milletin çocuklarını, Ankara'da, İstanbul'da ortada bıraktınız. Başkaları onlara çorba içirdi. Çorbaları zehirliydi. Çocukları zehirlettiniz. Gelmiş geçmiş tüm hükumetlerin iki elim yakasında olsun.

güzaltı
Daire Başkanı
20 Ağustos 2016 20:46

Bu memlekette, herkes namusludur, herkes değerlidir. Alevi, Sünni, sağcı, solcu, Kürt, Türk, Ermeni, Rum vs herkes. Fetö mensupları hariç. Onlar, adi, aşağılık şeytanlardır.

güzaltı
Daire Başkanı
20 Ağustos 2016 20:49

Öfkemizle değil, akıllı, idrakli ve mantıklı hareket etmek zorundayız. Derhal siyasi birliğimizi ve demokrasimizi rayına oturtacağız.

güzaltı
Daire Başkanı
20 Ağustos 2016 20:53

Hükumete bugün destek olacağız, hükumet de muhalefeti dinleyecek. Burnunun dikine gitmeyecek. En çok oyu ben alıyorum, o halde benim her yaptığım da, yapmadığımda doğrudur gafletinde olmayacak.

güzaltı
Daire Başkanı
20 Ağustos 2016 20:57

Bir Arap atasözü düşüncelerimi çok iyi ifade ediyor:

Kardeşime karşı ben.

Yeğenime karşı, kardeşim ve ben.

Yabancıya (fetö ve Amerika'ya) karşı, yeğenim, kardeşim ve ben.

güzaltı
Daire Başkanı
20 Ağustos 2016 21:03

İşte o zaman, Amerika fetö'yü iade etmek zorundadır.

yeniceri53
Başbakan Müsteşarı
22 Ağustos 2016 14:02

Apoyu verdiler .Ne değişti?Şayet ABD Suriye politikasına karşılık Fetoyu verecekse bu kabul edilemez.BİDONOPOLİS geliyor.Bakalım neler isteyecek?

yeniceri53
Başbakan Müsteşarı
22 Ağustos 2016 14:03

Apoyu verdiler .Ne değişti?Şayet ABD Suriye politikasına karşılık Fetoyu verecekse bu kabul edilemez.BİDONOPOLİS geliyor.Bakalım neler isteyecek?

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi