Editörler : Pangaea

Gazilisinifci
Aday Memur
25 Eylül 2016 17:04

Bana da öyle gibi geliyo tesekkur ederim.sizin de puaniniz cok güzel şimdiden hayırlı olsun hocam.

alpercee, 8 yıl önce
gazilisinifci hocam benim tahminim sizinki 6100 gibi birsey gelir

alpercee
Aday Memur
25 Eylül 2016 17:52

hocam ben egitimi sadece soru ile calistim . pegemin egiyim bilimleri cozumlu soru bankasi seti var. tek kitap degil dikkat edin ona. ve baktigima bi cok kaynaktan iyi bi kaynak. mesela bi baska kitaba bakiyorum ustunde cozumlu yaziyor . sorunun cevabi diyelim ki A . bana yazmis ki b c d e yanlis oldugundan cevap a secenegidir. ben onlarin yanlis oldugunu da aciklamasni istiyorum diyorsaniz pegem akedeminin egitim bilimleri cozumlusunde sasmayin derim

siirli degnek
Aday Memur
25 Eylül 2016 18:25

tamamdır hocam . teşekkür ediyorum tekrardan. başarılar dilerim.

alpercee, 8 yıl önce
hocam ben egitimi sadece soru ile calistim . pegemin egiyim bilimleri cozumlu soru bankasi seti var. tek kitap degil dikkat edin ona. ve baktigima bi cok kaynaktan iyi bi kaynak. mesela bi baska kitaba bakiyorum ustunde cozumlu yaziyor . sorunun cevabi diyelim ki A . bana yazmis ki b c d e yanlis oldugundan cevap a secenegidir. ben onlarin yanlis oldugunu da aciklamasni istiyorum diyorsaniz pegem akedeminin egitim bilimleri cozumlusunde sasmayin derim

siirli degnek
Aday Memur
25 Eylül 2016 18:27

alpercee hocam br de unutmadan.

bir sınıfcının korkulu rüyası olan fen bilimleri için de tavsiyeniz olursa cok mutlu olurum.

fen benim için çok sıkıntılı. temelim hiç yok, tmciyim zaten. kendi kendime çalışarak halledemiyorum. siz ne önerirsiniz? yayın, kaynak vb. ?

alpercee, 8 yıl önce
siirli degnek hocam mesajiniza cevap attigimda alici bulunamadi yaziyor. ben de kayseriliyim ama kurs dersane vb. hicbiyere gitmedim evde hazirlandim . tavsiyem gitmemeniz yonunde. bence zaman kaybidir . ben son bir ay gunde 10 12 deneme cozup hazrlandim eski yeni fark etmeden . ben de sinifciyim . size tavsiyem piyasada 2014 2015 2016 2016 ne kadar deneme varsa toplayip cozun . 1 deneme max. 25 dk suruyordu ben cozdugumde. 10 deneme 250 dk eder . yani 4saatten biraz fazla. ustune bir de denemdeki tum edebiyatlar ve tarih sorularinin cevaplarini a4e yazmanizi oneririm. ben son bir ay boyle hazirlandim. bir hafta kala da yaklasik 78 sayfa ezberi yapip sinava girdim. dersane bana gore zaman kaybidir .

alpercee
Aday Memur
25 Eylül 2016 18:47

hocam komik gelecek ama ben ilkokul/ortaokul kaynaklarindam calistim . 5 6 7 8 sinif okul kitaplari yaprak testleri cozdum. sonra lise kaynaklarindan calistim. sadece ygs kaynaklari aldim lys almadim. sanirim antrenmanlarla fizik kimya ve bioloji diye 3 tane kitap var tahmini 60tl . onlarla calistim. nehir fotokopi var medresenin ilerisinde. oradan bol bol deneme almanizi oneririm 1 tl tanesi. 200 lira harcadigim oldu sadece denemeye :)

Dolunayakamoz
Aday Memur
26 Eylül 2016 14:50

Branş sıralamaları açıklanıyorr. http://www.osym.gov.tr/belge/1-26306/2016.html

Dolunayakamoz
Aday Memur
26 Eylül 2016 15:08

Sonuçlar nedirr

Gazilisinifci
Aday Memur
26 Eylül 2016 18:39

Sinifci arkadaslarim siralama aciklanmis benim 5770 siralamam bunda olmucak kasimda atama olursa onda atanirim kasimda olmazsa subata kalir diye düşünüyorum.siralamaya giren arkadaşlarımı tebrik ederim.umarim hakkiniz yenmez.

amastrist1
Daire Başkanı
26 Eylül 2016 20:33

Arkadaşlar aıste foto olanınkz var mı benim foto yok

pastanepiri
Aday Memur
28 Eylül 2016 09:06

atanmama korkusu olanlar...

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler