Editörler : crops35

Kapalı
23 Ağustos 2016 09:13

Yöksis güncellemesi! önemli

Adamlar perşembe gününden beri eğitim bilgilerimi güncellemiyor. Aradığımda yetkili kişi sizi arayacakmış deniliyor cuma günü olur dedi pazartesiye kaldı dün aradım dünde arayacakmış sizi denildi.....perşembe günü numaramı istemişti. Diplomam da perşembe günü çıktı. Bunların bu işi bugün halletmeleri için nereyi arıyayım?

meryem1903
Aday Memur
23 Ağustos 2016 10:28

ösym sitesine gir profil kısmında eğitim bilgileri var onu aç sonra eğitim bilgilerimi e/okul/yöksisten güncelle diye birşey çıkıyor ona tıkla güncelleniyor ben öyle yaptım suan güncellendi mezun yazıyor.

SwagX
Kapalı
23 Ağustos 2016 10:31

2 dakikada bir ona tıklıyorum inanır mısın :D Birazdan gidicem okula telefon da düşmez oldu zaten telefonda oyalıyorlar

memcho
Aday Memur
23 Ağustos 2016 11:11

bu sebepten başvuru yapamadım. yok diplomanla okula git yok diplomanla kimliğini okula faksla onların işleme ne zaman alacağı belli değil. mernisten nasıl güncelleme alınıyorsa sistem yöksisten de o şekilde almalı. anladığım kadarıyla da zaten geçilen sistem bu. yöksis tabanında üniversite öğrenimi ile ilgili bilgiler tutuluyor da neden benim gibi mezun olduğu halde yöksis te mezuniyet bilgisi eksik olanlar başvuru yapamıyor. Mezun olduğum üniversite benim bilgilerimi yöksis e aktarmakta yükümlü değil mi benden neden hala diploma falan isteniyor okul beni mezun ettiğinden emin mi değil nedir ne saçma bir sistem.

Fzt.emrah
Kapalı
23 Ağustos 2016 13:26

Ösymden oluyo 2 dkda eğitim bilgilerimden girin altta yöksisten güncelle var tıkla bitti

memcho
Aday Memur
23 Ağustos 2016 13:34

işte sorun tıklayıpta güncellenmeyenler. bunun için diplomanla ordan oraya koştur ya da fax çek diyorlar o dediğiniz yeri bende denedim ama olmuyor.

Fzt.emrah, 8 yıl önce

Ösymden oluyo 2 dkda eğitim bilgilerimden girin altta yöksisten güncelle var tıkla bitti

SwagX
Kapalı
25 Ağustos 2016 11:51

Daire başkanınla saatler geçirdik beraber baba oğul gibi olduk. bunca yıldır çalışıyorum böyle bir durumla karşılaşmadım dedi kitlendim yapabilecek hiç bir şey yok dedi. Yöksisin işlerini yapan firmadaymış sorun her üniversitede durum böyle değildi tabi bazılarındaydı.. Kendisine ulaşabilen insanlara benim telefon numaramı verdi daire başkanı bu konuda daha bilgili biri var diye. Ben bir çok gerekli yerle akrabalarım sayesinde görüştüm. Ve binlerce insanın başvuru yapabilmesine olanak sağladım bizzat istanbulda. üniversite strateji firmasının sahibiyle konuştum telefonda bu sayede bu şehirdeki herkes ya da %95 i başvurusunu yapabildi. Ve dün kaydımı zor da olsa yaptırdım. telefonuma 50'den fazla mesaj geldi kiminin annesi kiminin babası aradı teşekkür için. bu işlerde sorun yaşamayanlar durumun öneminin farkında bile olmuyor. Rektörlüğün önünde neredeyse ağlayacak yüzlerce kişi vardı . hepsi umutsuzdu ama her zaman bir çare vardır diye düşünen bir insanım. Umarım benim gibi emek veren herkes başvurusunu yapabilmiştir.

memcho, 8 yıl önce

işte sorun tıklayıpta güncellenmeyenler. bunun için diplomanla ordan oraya koştur ya da fax çek diyorlar o dediğiniz yeri bende denedim ama olmuyor.

paradise_irem
Şube Müdürü
25 Ağustos 2016 15:48

Malesef yapamadım yöksis güncellenmedi kaldım ortada

SwagX
Kapalı
25 Ağustos 2016 18:18

Çok üzüldüm bu şehirde olsaydınız sorunu halletmiştim ancak sizin durum hiç hoş değil üstelik başvurunun mazeretli uzatılması gerekirdi sanırım öyle bir durumda yok. TR' nin rezilliği böyle bir şey işte

paradise_irem, 8 yıl önce
Malesef yapamadım yöksis güncellenmedi kaldım ortada

paradise_irem
Şube Müdürü
25 Ağustos 2016 19:09

Allah razı olsun siz elinizden geleni yapmışsınız birçok insan için. Mazeretli uzatma çok bekledim ama malesef

SwagX
Kapalı
25 Ağustos 2016 19:36

:(

paradise_irem
Şube Müdürü
29 Ağustos 2016 17:42

Swagx bugun yöksis ile ilgili Bi açıklama yapılmış ama anlayamadım başvuru demiyor başvuru yapanlar güncelleyerek diyor bana unv görünmediği için başvuru yapamazsın dediler osym bürosunda 31inde osym bürosuna gitmeyi düşünüyorum ama bilgisi olan var mı başvuru yapabilecekmiyiz?

SwagX
Kapalı
29 Ağustos 2016 17:44

Araştırıp döneyim sana irem bana mesaj at

paradise_irem
Şube Müdürü
29 Ağustos 2016 17:50

Teşekkür ederim
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler