Editörler : Pangaea

Kapalı
24 Ağustos 2016 00:54

şehit yakınları memur yapılmasın

memlekette her gün şehitler geliyor, bombalar patlıyor. akp şehit yakını diye diye bütün memurlukları şehit yakınlarıyla doldurdu. tabi fırsattan istifade ederek kendi adamlarını da kurumlara dolduruyor. biz bu sınava niye girdik kardeşim.

adam gibi ülkeyi yönetirsen şehit falan gelmez. sizin hatalarınızın bedelini bu millet neden ödüyor. daha ülkede güvenliği sağlayamıyorsunuz. milyonlarca arabı da memlekete doldurdunuz..patlatıyorlar kendilerini..patlatmayanlarda günlüğü 10-20 tl ye çalışıyor. türk gençleri işsiz işsiz dolaşıyor. arapların çoğu ruhsatsız iş yeri açmış, türklerden daha fazla para kazanıyor..

kendi memleketimizde k.pek gibi yaşıyoruz..bu memleket sizden kurtuldugu gün yeniden doğacak.allah topunuzun belasını versin.

mert 185
Kapalı
24 Ağustos 2016 00:55

allah türkleri bu hükümetle cezalandırdı

demet0534
Memur
24 Ağustos 2016 00:58

Pardon da hiç kat?lm?yorum. Bu ülke u?runa can?n? vermi? ?ehitlerin cocuklarina memurluk bile az. Hiç kusura bakma arkada??m yak??mad? bu ba?l?k

demet0534
Memur
24 Ağustos 2016 01:02

Benim sehit kardeslerimin yavrularina memurluktan ote daha iyi kariyerler yakisir. O ?ehitler olmasayd? sen bu sinavin yanindan gecemezdin. Yat kalk sehit ve ailelerine dua et hain misin nesin

demet0534
Memur
24 Ağustos 2016 01:05

Bidaha da sehit laf?n? agzina alirken Bismillah de. Yoksa agzin egrilir

mert 185
Kapalı
24 Ağustos 2016 01:10

gene geldi saftirik cahiller. kardeşim hükümetin hatalarını niye bizler ödüyoruz. bırakın duygusallıgı gerçekçi olun.

demet0534, 8 yıl önce
Benim sehit kardeslerimin yavrularina memurluktan ote daha iyi kariyerler yakisir. O ?ehitler olmasayd? sen bu sinavin yanindan gecemezdin. Yat kalk sehit ve ailelerine dua et hain misin nesin

demet0534
Memur
24 Ağustos 2016 01:13

Duygusal olmak insanligin belirtisidir. Insan olan sehidinin yavrusuna sahip ç?kar. Senin gibi duygusuz ak?ll? olacagima insan niteligi olan duygularimla saftirik olurum insan gibi ölürüm.

yusufferkan
Aday Memur
24 Ağustos 2016 01:44

GERCEKÇİ OLALIM HEMENDE SEHİTLER OLMASA SEN SUNU YAPAMAZDINI BIRAKIN EVET ONLAR İÇİN ÜZÜLÜYOR MUYUZ EVET BURDA HEM FİKİİZ COĞUMUZ ANCAK BEN SEHİTLERİN HEP GARİBAN AİLE COCUGUNU OLMASINI TESADÜF BULMUYORUM AYRICA SEHİTLERE TANINAN BAZI HAKALR ONLARI SUSTURMAK İÇİN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM YOKSA DEVLET HÜKÜMETLER KENDİNİ NASIL KORUYACAK.DÜSÜNSENİZE OLNAK VERİLMESE O AİLE SES CIKARACAK BU DA HÜKÜMETİN SONU DEMEK KİSİSEL DUSUNCEM OLAN GARİBNLARA OLUYOR NE DİYELİM BİZ BURDA MEMURLUK İÇİN YIRTINALIM.

demet0534
Memur
24 Ağustos 2016 01:54

Sen sehit olsayd?n cocuklarin ortada sefil bicare kals?n ister miydin ya da sehit cocugu olaydin ayni mi dusunurdun. Vicdaniniza tukureyim. Baska yollardan hak talep edin

demet0534
Memur
24 Ağustos 2016 01:57

Pehhh!!!Gerci kime diyorum ki senin gibi adamlara sehitlik mertebesi yakismaz ki sehit olasin korkma cocuklariniz ortada kalmaz

yusufferkan
Aday Memur
24 Ağustos 2016 02:02

harbiden bizim onlar için üzülmeiğizi sanıyor arkadaş.otur bi düşün hangi kadro onları geri getirebilir zenginin cocugu ölse gör bak ne sehitliği diyecek ailesi ve ses çıkaracak bu ince sosyolojik ayrımı idrak edelim son sözüm budur kalın sağlıcakla iyi geceler

demet0534
Memur
24 Ağustos 2016 02:09

Eeee bu ulkede her cesit Insan var hain desen gani gani Allahsizlar sizi adam yerine koyan da kabahat daha önemli islerim var laf anlamayan la isim olmaz

merentan
Şef
24 Ağustos 2016 05:06

viktor dallamasi hic yakin bi akraban tanidigin esin dostun sehit oldu mu lan senin bu nasil baslik haysiyetsiz sen bu zihniyetle memur olacaksan da olma gozunu o kadrolara mi diktin cahil o kadrolara yapilan alimlar merkezi butceye bagli olmadan yapiliyor git mucadeleni baska konuda ver universite mezunu olmussun kpss ye girmissin bir bok arastirmadan sehit yakinlarinin atamasinin nasil yapildigini bilmeden gelmissin burda baslik acmissin. merkezi butceye bagli bile olsa o yetimlere oksuzlere helali hos olsun o kadrolar lale. uza simdi.

metalikköpük2
Kapalı
24 Ağustos 2016 07:18

o şehitler olmasayadı şuan sen hayatta bile olmazdın belkide

tetikci27
Aday Memur
24 Ağustos 2016 10:41

Ulan pislik victorv sanki şehitler sadece 13 14 yıldır cikiyo daha önce müthiş bi ulkeydik amerika rusya çin japonya hepsi bizden tir tir titriyordu bu ülkenin vatandaslarinin cebi doluydu şimdi çıkıp m.l m.l konuşuyorsun. Hukümeti elestirebilirsin ona bi şey demem ama bu ülke için canını hiçe sayan şehitler ve yakınları hakkında konuşma çünkü sen vatansizsin

yazindaki tek şeye katılıyorum o da köpek gibi yaşadığını kabul etmen...(köpeklere lafım yok sadık hayvandır onlar ama bu s.refsize söylenecek başka bi şey bulamadım)

serhat99
Müsteşar Yardımcısı
24 Ağustos 2016 10:56

açıktan mülakatla torpille girenler için başlık açsaydın ya.

Şehitlerin hakkı ödenmez, aynı şey senin başına gelse çocukların aç açıkta kalsa hoşuna gidermiydi.. biraz vijdanlı olun.

avsenkal
Aday Memur
24 Ağustos 2016 11:03

"O" itibarsızlaştırmaya çalıştığın ŞEHİTLERİN Bir damla Kan'ı; sen ve senin gibilerin alayından çok daha KIYMETLİ. Böyle terbiyesizce alçakça haince konular açacağına otur dersini çalış atan. Yada git alınterinle iş yap! Gerçekçi olun diyosunya; GERÇEKLİK: BU VATANIN ŞEHİT KANLARIYLA SULANMASIDIR. Onların evlatları da elbet herdaim fazlasıyla hakkını alacaklar. Sen ve senin gibilerde uzanamadığınız ciğere mundar demeye devam edeceksiniz.

elktrkmuhendis
Aday Memur
24 Ağustos 2016 11:03

Şehitlere ayrılan yüzde 2lik kontenjan vardır her kurumda.sen istesen de oraya giremezsin.yani kimsenin önüne geçtikleri yok senin hakkını alıp onlara vermiyolar yani.bu arada şehit cocuguyum.sırf çevremdeki senin gibi insanlr yüzünden hakkıyla girmedi denmesin diye kpss ye girdim 90 üstü aldım çok şükür. Allah böyle düşünenlere vicdan versin

mert 185
Kapalı
24 Ağustos 2016 11:12

sanki devlet şehitler için özel kadro ayırıyor gibi gelmiş tespitte bulunuyorsun. kardeşim dünyada şehitler için önceden kadro ayıran bir devlet var mı lan, böyle aptalca bir şey olabilir mi. şehit kadroları sana verilecek kadrodan alınıyor ve sen de boşta kalıyorsun kabul edin bunu işte.

ayrıca herkese şehit yakıştırması yapılıyor. düğünde ölen şehit, eylemde ölsen şehit...

benim bildiğim vatani görevini yapanlar veya askerlik mesleğiyle uğraşanlar görev başında ölürse şehit olur..

ben şehit kadrolarının bizlere verilecek kadrolardan alındığını düşünüyorum. şehitlerin tamamından bu hükümet sorumludur. ülkeyi yönetemiyorlar bu kadar basit. kabul edin bunu..

merentan, 8 yıl önce
viktor dallamasi hic yakin bi akraban tanidigin esin dostun sehit oldu mu lan senin bu nasil baslik haysiyetsiz sen bu zihniyetle memur olacaksan da olma gozunu o kadrolara mi diktin cahil o kadrolara yapilan alimlar merkezi butceye bagli olmadan yapiliyor git mucadeleni baska konuda ver universite mezunu olmussun kpss ye girmissin bir bok arastirmadan sehit yakinlarinin atamasinin nasil yapildigini bilmeden gelmissin burda baslik acmissin. merkezi butceye bagli bile olsa o yetimlere oksuzlere helali hos olsun o kadrolar lale. uza simdi.

tetikci27
Aday Memur
24 Ağustos 2016 11:13

Kardeşim yüce allah sehitlere sefaat hakkı vermiş bizim devletimiz 3 kuruşluk bi memurluk vermiş bu cok değil ama bu serefsizler kendi doğdukları bu toprakları başkalarına peşkeş çekmekten geri durmayan insanlardır sen bence hiç canını sıkma unutma "her uluyan köpeğe taş atsan taş kalmaz"

elktrkmuhendis, 8 yıl önce
Şehitlere ayrılan yüzde 2lik kontenjan vardır her kurumda.sen istesen de oraya giremezsin.yani kimsenin önüne geçtikleri yok senin hakkını alıp onlara vermiyolar yani.bu arada şehit cocuguyum.sırf çevremdeki senin gibi insanlr yüzünden hakkıyla girmedi denmesin diye kpss ye girdim 90 üstü aldım çok şükür. Allah böyle düşünenlere vicdan versin

mert 185
Kapalı
24 Ağustos 2016 11:15

ne yani yüzde 2 yi geçerse şehit sayısı onlarınyakınları boşta mı kalacak. lan oğlum kocaman okumuş adamlarsınız. nasıl böyle saftirik cahil düşüncelere sahip olabiliyorsunuz. kim kandırıyor sizi böyle.

elktrkmuhendis, 8 yıl önce
Toplam 95 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi