Editörler : "eskiyara"Pangaea
25 Ağustos 2016 21:36

Müdür Yardımcılığı Göreve Başlama

1-Atama olduktan sonra ne kadar sürede yeni yerimizde göreve baslamalıyız ?

2-İlişiği istediğimiz zaman kesebiliyor muyuz? Bunun için belli bir süre var mı?

3-Seminerleri istediğimiz yerden alabiliyoruz ama seminer başlayınca süreç nasıl olacak ?

ZzZzZz10
Aday Memur
25 Ağustos 2016 22:30

154 kişi okumuş ama kimse bilmiyor galiba kimsenin çalışmadığı yerden mi sordum :)

mnzl
Kapalı
25 Ağustos 2016 22:43

Hocam atand???n yer kendi mevcut ilçende ise kararnamen geldi?inde ertesi gün mesai bitimine kadar süren var. Yok farkl? ilçede ise meyil müddetin var 15 gün diye biliyorum

ZzZzZz10
Aday Memur
25 Ağustos 2016 23:46

farklı ilçe hocam teşekkürler

ggdk
Genel Müdür
25 Ağustos 2016 23:52

aynı il ise 1 gün değil mi

25 Ağustos 2016 23:55

Aynı il içinde lmücavir olmayan ilçeler arasında aynı gün içinde yeni göreve intikal etmek gerektir.

ZzZzZz10
Aday Memur
25 Ağustos 2016 23:56

ilişik kesmediysek peki? ilişiği kesince il içinde ertesi gün görece başlanıyor.İlişik kesilmediyse?

ZzZzZz10
Aday Memur
25 Ağustos 2016 23:58

ilişik kesme süremiz ne kadar kararname çıktı ama biz imzalamadık ilişiği kesmedik?

26 Ağustos 2016 00:02

sınava çalıştığın konularda bu soruların cevabı vardı... ama hala soruyorsun? bence sen idareci olma milleti uğraştırırsın!!!! milleti kanser etme......

ZzZzZz10
Aday Memur
26 Ağustos 2016 00:14

il içi tebliğten itibaren ertesi gün , il dışı ise 15 gün bunlar çalıştığımız yerlerden ok?

Çalışmadığımız yer ise Müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığına görevlendirme

MADDE 24 ? (1) Müdür başyardımcısı ve/veya müdür yardımcısı olarak görevlendirilmek üzere başvuruda bulunan adaylar, puan üstünlüğüne göre tercihleri de dikkate alınarak eğitim kurumu müdürünün inhası ve il millî eğitim müdürünün teklifi üzerine valinin onayı ile müdür başyardımcısı veya müdür yardımcısı olarak görevlendirilir.

(2) Adayların puanlarının eşitliği halinde sırasıyla, yöneticilikteki hizmet süresi, öğretmenlikteki hizmet puanı fazla olan adayın görevlendirmesi yapılır. Eşitliğin devamı hâlinde görevlendirilecek aday kura ile belirlenir.

(3) Görevlendirme işlemleri, itirazların sonuçlandırıldığı tarihten itibaren en geç on iş günü içinde tamamlanır.

(4) Müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı ihtiyacı karşılanamayan eğitim kurumları ile yeni açılan eğitim kurumlarının müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılıklarına; sınav sonuçlarının geçerli olduğu süreyle sınırlı olmak üzere, yazılı sınavda yetmiş ve üzerinde puan alıp yönetici olarak görevlendirilemeyenler arasından aynı usulle dört yıllığına görevlendirme yapılabilir.

Bu var mıydı ? Kim 10 iş günü diyebildi peki?

Peki siz manukyanhoca biliyordun o yüzden sataşmayı tercih ettin (!)

ZzZzZz10
Aday Memur
26 Ağustos 2016 00:16

anlamakta zorlandığın yer ilişik kestikten sonraki kısım değil öncesi manukyanhoca

ZzZzZz10
Aday Memur
26 Ağustos 2016 00:18

Öncesi gerekli sonrasını biliyoruz bilmiyorsun ama sataşmadan da durmuyorsun

al-ahi
Memur
17 Ağustos 2018 14:29

İyi günler hocalarım. Müdür yardımcılığı ataması olması halinde göreve başlamama durumu olabiliyor m

Uhkjjbgf
Kapalı
18 Ağustos 2018 00:41

Hocam on beş gün içinde ilişik kesmelisiniz.okulunuzdan ilişiğinizi kestiğiniz gün de yeni görev yerininzde başlamalısınız.yani ilişik kesildiğinde aynı gün işe başlayacaksınız ama ilişik kesmek için on beş gününüz var.yine de kararnamede farklı bir tarih yazıyor mu diye bakın.

elitbote
Aday Memur
24 Ağustos 2018 22:52

Merhaba arkadaşlar , benzer durum bende de var 16 sinda kararname geldi. Ayni gün okuluma iptal için dilekçemi verdim özel (mecburi) nedenlerden. Yanliz şu an mebbiste görevlendirme müdür yardımcılığı gözüküyor bile.

Ben yeni okula başlangıç falan yapmadim.

Iptal dilekçeme cevabi nasil alırim ne zaman haberim olur? Süreç hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Atandiğim okulda 2 müdür yardımcısı var halihazirda

ismail ayhan17
Aday Memur
21 Ekim 2019 10:59

başladınız mı hocam

elitbote, 6 yıl önce

Merhaba arkadaşlar , benzer durum bende de var 16 sinda kararname geldi. Ayni gün okuluma iptal için dilekçemi verdim özel (mecburi) nedenlerden. Yanliz şu an mebbiste görevlendirme müdür yardımcılığı gözüküyor bile.

Ben yeni okula başlangıç falan yapmadim.

Iptal dilekçeme cevabi nasil alırim ne zaman haberim olur? Süreç hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Atandiğim okulda 2 müdür yardımcısı var halihazirda

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi