Editörler : "eskiyara"Pangaea

ftbitefo
Aday Memur
30 Ağustos 2016 21:00

do?ru yanl?? tart??maya aç?k bi durum bakanl???m?z iptal hakk? vermi? iptal iste?i olanlar dilekçe vermis iptal kararnamesi gelmi?. neyin tart??mas? bu hemde ö?retmen seviyesi alt?nda. alan de?i?ikli?inde ben spor akademisi okumad?m güzel sanatlar s?nav?n? kazanamad?m flüt bile çalamiyor 400 m bile kosamiyorum ben alan?mda kalay?m yada zorunlu hizmet affinda yok diger meskektaslarim gitti hay?r bende gidicem demiyo okullar aciliyo güzel ve ba?ar?l? bi y?l dileklerimle saygilar
30 Ağustos 2016 22:55

TWİTTER ETKİNLİĞİ BAŞLADI. TAGİMİZ TÜRKÇE KARAKTERLERDEN OLUŞUYOR

LÜTFEN DİKKAT EDELİM. ÖRNEKLER ( kopyala-yapıştır yapabilirsiniz.) Kendi dusuncelerinizi eklemeniz gerekli.

1) @tcmeb @Yusuf__Tekin #tümnormlaraçılsın Kendi cümleniz.

2) @Yusuf__Tekin @hmzaydg #tümnormlaraçılsın Kendi cümleniz.

3) @hmzaydg @_aliyalcin_ @EgitimBirSen #tümnormlaraçılsın Kendi cümleniz.

4) @_aliyalcin_ @EgitimBirSen @ikoncuk @TurkEgitimSen #tümnormlaraçılsın Kendi cümleniz.

5) @ikoncuk @TurkEgitimSen @Yusuf__Tekin #tümnormlaraçılsın Kendi cümleniz.

6) @ba_yildirim @egitimis #tümnormlaraçılsın Kendi cümleniz.

dd-melike-dd
Aday Memur
30 Ağustos 2016 23:17

Kat?l?yorum ama nerdeee

arslankoksal
Aday Memur
31 Ağustos 2016 10:06

Nasıl olsa gitmem mantığıyla şimdi de tercihte bulunacaklar.Bu bencil kitleye kesinlikle tercih hakkı verilmemelidir.Ellerinin altında okul tutmak ısteyen sadece kendi çıkarlarını düşünen başkalarını mağdur ederken zerreze üzülmeyen düşünmeyen insanlar...

belengaz04
Şef
31 Ağustos 2016 10:10

kimin nereyi isteyip istemeyeceği kimseyi ilgilendirmez herkes puanına göre yazar gelir gelir gelmez gelmez milletin tayini neden bazılarını bozar anlamış dğilim

arslankoksal, 8 yıl önce

Nasıl olsa gitmem mantığıyla şimdi de tercihte bulunacaklar.Bu bencil kitleye kesinlikle tercih hakkı verilmemelidir.Ellerinin altında okul tutmak ısteyen sadece kendi çıkarlarını düşünen başkalarını mağdur ederken zerreze üzülmeyen düşünmeyen insanlar...

arslankoksal
Aday Memur
31 Ağustos 2016 10:15

Gitmediğin okulu ben yazdıysam ve senin vazgeçme tutkundan dolayı gidemediysem beni bozar arkadaş.Vazgeçme gerekçen ailevi bir sebepse eyvallah.Lakin ikinci kez tercihte bulunmaya çalışmak nedir.Küfür mü ediyosunuz millete.

belengaz04, 8 yıl önce

kimin nereyi isteyip istemeyeceği kimseyi ilgilendirmez herkes puanına göre yazar gelir gelir gelmez gelmez milletin tayini neden bazılarını bozar anlamış dğilim

belengaz04
Şef
31 Ağustos 2016 10:59

ona bakılırsa 2. ildışı 2. iliçi 2 özür grubu hiçbirisi yapılmasın kim ilk nereyi tercih ettiyse orda kalsın. ama 2. bir şans verildiyse herkes kullanmalı öyle bana şans verildi başkası araya girmesin demek de hoş değil

arslankoksal, 8 yıl önce

Gitmediğin okulu ben yazdıysam ve senin vazgeçme tutkundan dolayı gidemediysem beni bozar arkadaş.Vazgeçme gerekçen ailevi bir sebepse eyvallah.Lakin ikinci kez tercihte bulunmaya çalışmak nedir.Küfür mü ediyosunuz millete.

arslankoksal
Aday Memur
31 Ağustos 2016 14:12

Hocam anlamadın galiba benim tayin çıkmadı.Mesela sen benim gitmeyi hayal ettiğim yeri yazdığın için ben gidemedim.Sonra sen vazgeçtin "bende gitmeyim" dedin.Sonra MEB dedi ki iptal edenler falan var..Millet oyun olsun diye yazmış tekrar başvuru alalım.Sen şimdi tekrar bende başvurayayım diyorsun.Bu sefer iptal çıkmazsa mağdur olursun.Onun için yazma bu sefer.

belengaz04, 8 yıl önce

ona bakılırsa 2. ildışı 2. iliçi 2 özür grubu hiçbirisi yapılmasın kim ilk nereyi tercih ettiyse orda kalsın. ama 2. bir şans verildiyse herkes kullanmalı öyle bana şans verildi başkası araya girmesin demek de hoş değil

bilisimtekögrtmnyz
Daire Başkanı
01 Eylül 2016 18:24

Haziran il dışında istediğim ildeki minimum puan benden 1 puan fazlaydı. Bütün okulları yazdım ama 1 puanla yerleşemedim. Demin özür grubu kontenjanlarını incelerken yazdığım okullardan birinin boş olduğunu gördüm. İptal yüzünden ben yer değiştiremedim yani. Hakkımızı sömüren bu iptalcilere kesinlikle tercih hakkı verilmemeli ama malesef adaletsizliğin olduğu bir kurumda yine bizler üzüleceğiz.

bilisimtekögrtmnyz
Daire Başkanı
03 Eylül 2016 07:57

Bahsettiğim okul 2. il dışına da açılmış. Ben yine tercihlerime yazıcam nasip bakalım.

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi