Editörler : F16 Gökçen
26 Ağustos 2016 14:32

e imza yüklemedi diye geri gönderilen var mı?

merhaba. ben kayıt yaptıracaktım ama aöf face sayfasında gördüm, e imza yüklememiş çıktıya imza atmış birisi geri göndermişler, parayı yatırdıgı icin yeni çıktıda alamıyormuş. ben de çıktıya imza attım ama daha para yatırmadım büroya gitmedim içime bi kurt düştü.

çıktıya kalemle imza atıpda yeni kayıt yaptıran var mı acaba 1 sene boşa gitmesin bi imza yüzünden

sss t i l
Kapalı
28 Ağustos 2016 05:34

e-imza e-devletle koordineli mi?

sss t i l
Kapalı
28 Ağustos 2016 09:34

e-imzayı arastırdım. herkesin alacağı bi dalga değil. 1 senelik 119 tl ücreti var. çıktıya imza atanı kabul etmeleri şart

gazeteciolmakvardı
Daire Başkanı
28 Ağustos 2016 11:51

bu e imza olayını hiç anlamadım

sss t i l, 8 yıl önce

e-imzayı arastırdım. herkesin alacağı bi dalga değil. 1 senelik 119 tl ücreti var. çıktıya imza atanı kabul etmeleri şart

morella
Kapalı
03 Eylül 2016 23:39

Bu e imza nedir ya ben bir kağıda imzami atıp tarayıcıdan çıkartıp oraya yukledim. Eğer sizin dediginiz gibi bir şeyse e imza saçmalık yani .. ayrıca kılavuzu okudunuz mu? E imzaniz yoksa siyah tükenme kalemle imza atacaksınız . Böyle yazıyor. Ve e imzami elektronik imza mi?

sss t i l
Kapalı
04 Eylül 2016 00:07

tarayicidan cikartmanin hukuki dayanagi yok, 119 lira parayla aliniyo

sss t i l
Kapalı
04 Eylül 2016 00:09

yazicidan bos olarak cikar, siyah kalemle imza at,kabul ediliyo

mylakhrion
Memur
04 Eylül 2016 02:59

isterseniz yazıcıdan tarayıp yükleyin, isterseniz telefonla fotoğrafını çekip yükleyin, isterseniz siyah tükenmez kalemle kendiniz imzalayın fark etmez. gidip de 119 lira para vermeyin boşuna. zaten gerekli olan da o değil.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi