Editörler : swat3410E.Kayı Han
27 Ağustos 2016 23:26

7 eylülde girecek olanlar

7 eylülde girecek olanları da görelim.nasıl gidiyor çalışmalar.neler yapıyorsunuz hazırlanmak için

sancak89
Aday Memur
28 Ağustos 2016 10:07

bol bol uyuyorum kardeşim

totalstationn
Kapalı
28 Ağustos 2016 10:50

23 eylülde askerim onu beklemekle geçiyor parkuru hiç görmedim süpriz olsun istiyorum ufaktan koşular yapıyorum ama :)

Cnrdnz
Aday Memur
28 Ağustos 2016 11:29

parkuru en azından bir kaç kere denemeden gitmeyin.kötü sürpriz olur yoksa.kpss ve spor puanları bizim elimizde.biz elimizi güçlendirelim ki sözlüde 70 bile alsak kazanalm.sözlüde 69 verdikten sonra kpss ve spor 100 olsa bile bir değeri yok ama en azından 70 in bizi kurtaracağı duruma gelmemiz lazım.

totalstationn
Kapalı
29 Ağustos 2016 11:12

Aslında spor mülakatı bence ufak Bi eleme aşaması , istenilen sürede yap yeterli. Sözlü mülakatasıl belirleyen kısım , kurulun karşısında heyecanlanma mantıklı cümleler kur yeterli. Parkuru deneme fırsatım yok sadece koşu yapıyorum ben Allah de ötesini bırak güzel kardeş heyecan yapma fazla :)

Cnrdnz
Aday Memur
29 Ağustos 2016 12:03

tabi iş sözlüde bitiyor fakat benim demek istediğim atıyorum sözlüde 70 aldığını düşünelim sıralamaya girebilecek miyim yedek mi asil mi soruları oluşacak spor kötüyse.ama spor iyiyse 70 alayım her türlü asilim demekti.benimde parkura çalışma imkanım yok yaşadığım yer ilçe olduğu için.haftada 1 kere gidip deneyebiliyorum

Pmyo-Pomem
Kapalı
29 Ağustos 2016 14:40

benimde 7 eylül parkuru 37 38 yapıyorum ama sözlü mülakat iyi geçmeyecek diye düşünüyorum

totalstationn
Kapalı
29 Ağustos 2016 19:49

Hakeden kazanır inşallah kimin daha acil ihtiyacı var ise onun olsun bu sene polislik :)

tdelikan20
Şef
06 Eylül 2016 14:03

Selamun aleyküm.

Dün 2. komisyon saat 13:00 grubunda idim.

Mülakata kadar olan kısımları arkadaşlar anlatmış zaten.

3. komisyondaki arkadaşları beşerli olarak sağlık komisyonuna almışlar(tabi boy/kilo endeksi tutanlar için konuşuyorum); dişlere ve ayak tabanlarına bakmamışlar fakat 2. komisyon dikkatle inceliyor.

Eğer ayakkabınıza güvenmiyorsanız, mutlaka ÇIPLAK AYAK ile spor parkuruna girin. Benim ayakkabılarım çok kaydı 44 saniyede bitirdim.

Dün 2. komisyonda ağırlıklı olarak anayasa ve hukuk soruları vardı.

Bana gelen soru: 82 anayasasının sert anayasa olduğunu kanıtlayan özellikler nedir ? ( Darbe anayasası olması ve 61 anayasasındaki özgürlükçü maddeleri sonlandırması bunun sert olduğunu kanıtlar diyebilirsiniz). Tabi soru bu kadar kısa değil. Öncesinde iki cümle var. Üçüncü cümlede soruyu soruyor.

Şimdi ilk ağızdan duyduğum mülakat sorularını aktarıyorum:

-Maki nedir ?

-Sykes Picot antlaşmasını açıklayınız ?

-Johnson Mektubu nedir ?

-Kabahatler Kanunu nedir ?

-Türk medeni kanunu ne zaman kabul edildi ?

-Şeyh uçmaz mürid uçurur sözünü açıklayın ?

-Hitlerin üç politikasını anlatınız ?

-Üniter devlet kavramını açıklayınız ?

2. komisyon; muhabbeti çok seviyor. 6 dakka durduysam içeride 4 dakikası geyik, 2 dakikası kart sorusu ve fetoşla alakalı sorular şeklinde idi.

7 Eylül'de ve Gelecek senelerde girecek olanlar için çorbada tuzumuz olması ümidiyle...

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi