Editörler : Pangaea

Kapalı
28 Ağustos 2016 14:26

FEN öğretmenliğini tavsiye eder misiniz?

merhaba arkadaşlar. bir tanıdığım tercih yapacak. sıralaması 260 bin. fen öğretmenliğine puanı tutuyor. tavsiye eder misiniz? yıllardır atamaları takip etmiyorum....

başka bölüm öneriniz var mı?

teşekkürler

yueylmz
Memur
28 Ağustos 2016 14:28

tavsiye etmiyorum. yazık etmesin kendine mezun olana kadar fen öğretmenine ihtiyaç çok azalacaktır.

Sway Dark
Kapalı
28 Ağustos 2016 18:29

Son 2 Senedir atamasi nasil??

okunmamış mektup
Aday Memur
28 Ağustos 2016 18:34

Çok istiyorsanız olabilir.sabirli iseniz atama zor

yueylmz
Memur
28 Ağustos 2016 20:44

son 2 senedir güzel atandı fen bilgisi içinde konuşursak.

ama bir sınıf , din , ingilizce öğretmenliği kadar atanmadı .

zaten çok fazla açık kalmadı bu son 2 senenin atamalarıyla.

bu yıl da kendi içinde iyi bir rakama çıkabilir görevden almalar az da olsa açık yarattı ama geleceği yok ben söyleyeyim.

Sway Dark, 8 yıl önce

Son 2 Senedir atamasi nasil??

ozcan0707
Aday Memur
28 Ağustos 2016 22:28

Küçümsemek için yazmıyorum kimsenin haddine değil ama ''hiçbir şey olamadı öğretmen olsun'' mantığıyla yazacaksa yazmasın bence. Benim girdiğim sene sıralamam çok ortada kalıyordu ilk mat istiyordum yetmedi sıralamam fen bilgisi yazdım. ama asla yukarıda belirttiğim amaçla yazmadım. Kpss ile uğraşıyoruz. her bölüm uğraşıyor. Çalışırsa düzenli çok güveniyorsa kendisine yazsın. Ama millete ''böyle böyle tipler öğretmen oluyor sonra atanamıyor'' cümlesini vermesin. Her atanamayana ''zaten şu sıralamaya girmişin'' lafı yapıştırılıyor. Psikolojisini bozmaya değmez. Ya bir sene daha çalışsın güzel bir üniye ve gönlündeki bölüme gitsin ya da yazsın bunu 4 sene '' ya atanamazsam'' psikolojisi ile devam etsin.

Önemli olan o kişinin ne istediği.

Sway Dark
Kapalı
29 Ağustos 2016 13:26

tavsiyeleriniz için teşekkürler

ingilizce , din kültürü ve özel eğitim dışında ben de 4 yıl sonrası için iyi atama beklemiyorum.

mfbkpss
Daire Başkanı
29 Ağustos 2016 22:19

Saglik ile ilgili bir bolumun gelecegi ogretmenlige gore daha acik, ozellikle att ve hemsirelik
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi