Editörler : swat3410E.Kayı Han
29 Ağustos 2016 00:21

Sonuçlar ve mülakat

Merhaba arkadaşlar.Sonuçlar acaba kaçında açıklanır?Son mülakat günü ne zaman?Bir de mülakatım diğer arkadaşlara göre biraz uzun sürdü.Bunu hayra mı yormalı şer e mi?teşekkürler.

ekkon
Aday Memur
29 Ağustos 2016 00:32

kardeşim genel yorumlara baktığımda seni gözlerinin tuttuğunu ve daha fazla denemek muhabbet etmek için durduğu kanısındayım ama ümit vermek gibi de olmasın geçen senelerde genel de senin gibi çok tutanları geçiriyor ama belli de olmaz gördüğüm duyduğum bunlar :)

sahincgr
Aday Memur
29 Ağustos 2016 00:34

Yorum için sağolun hocam.Allah her şeyin hayırlısını versin.Olsa da olmasa da bir hayır vardır.Asla üzülmem.

kaiqetsu
Şef
29 Ağustos 2016 01:24

moral bozmak gibi olmasın ama geçen sene 10 dk ya yakın kaldım içeride. Sohbet muhabbet on numaraydı. Sonuç başarısız : )

sahincgr, 8 yıl önce

Yorum için sağolun hocam.Allah her şeyin hayırlısını versin.Olsa da olmasa da bir hayır vardır.Asla üzülmem.

sahincgr
Aday Memur
29 Ağustos 2016 01:54

"sonuç başarısız ve gülücük.." olumsuz cümleye gülücük konmaz.Sanirim sen de moral bozma amacli takilanlardansin.Ben zaten illa olsuna baglayanlardan degilim.Zaten hayırlı ise olur .İman konusunda sikintim yok sükür.Ama madem moral bozmak gibi olmasin diye basliyosun gülücük koyma.

sahincgr
Aday Memur
29 Ağustos 2016 01:59

Bu konuda ciddiyim böyle fesat amacli yaziyosan zaten bosuna burda ugrasma isin gücün rast gitmez.Bi yol olmaz.benden söylemesi.Sükür kpss puanim fena degil.Allah hayirli degilse nasip etmesin zaten.

Rashta
Şef
29 Ağustos 2016 02:24

Sporu kaç saniyede yaptın kardeşim

sahincgr
Aday Memur
29 Ağustos 2016 02:47

Sporu 43 sn de yapt?m.

Rashta
Şef
29 Ağustos 2016 03:00

Daha önce parkur denemişliğin var mıydı, benim 2. günüm bugün, ben de 43 e düşürdüm. Son kez gideceğim salı günü.

sahincgr, 8 yıl önce
Sporu 43 sn de yapt?m.

sahincgr
Aday Memur
29 Ağustos 2016 16:37

Daha önce parkuru denedim,orada heyecan yapıp zaman kaybeden çok oldu.Önceki parkurla bunu kıyaslamanın mantıklı olmadigina inaniyorum.

kaiqetsu
Şef
29 Ağustos 2016 18:33

gülücük değil ama üzüntü belirten bir smley koysam inanacan yani gülücük koyunca inanmadın demek : ) İster inan ister inanma geçen sene başıma gelen oydu. 1. komisyonda girdim sohbet muhabbet havasında geçti. 7-8 dk yakın içerideydim. Sonuç başarısızdı. Geçen sene mülakata girenleri bi araştır bu forumdan bak neden isyan etmiş hepsi. "Abi mülakatım on numaraydı ama başarısız nasıl olur ya." Diyenlerdenim. Ve bunu diyen sadece ben değilim. Araştır bak.

sahincgr, 8 yıl önce

"sonuç başarısız ve gülücük.." olumsuz cümleye gülücük konmaz.Sanirim sen de moral bozma amacli takilanlardansin.Ben zaten illa olsuna baglayanlardan degilim.Zaten hayırlı ise olur .İman konusunda sikintim yok sükür.Ama madem moral bozmak gibi olmasin diye basliyosun gülücük koyma.

sahincgr
Aday Memur
29 Ağustos 2016 18:40

sorun yazd?klar?na inanmak veya inanmamak de?il.O emojileri insan kullanmas? gerekti?i yeri bilmeli.Iyi o zaman bir insana ba??n sa?olsun taziyesinde bulun arkas?na gülücük koy.Bunu kendine yakistiriyorsan diyecek laf?m yok.Uslubun çok yanl??.insan hatalar?n? kabullenebilmeli. Daha da diyecek bir laf?m yok.

kaiqetsu
Şef
29 Ağustos 2016 18:56

Üslubum için kusura bakma lakin moral bozmak için takılanlardansın demene canım sıkıldı. Ben geçen sene başıma geldiğinden bahsettim sen saçma sapan bir emojiye takıldın. Mülakata girip çıkmadın mı kardeşim olan oldu biten bitti. Bu saatten sonra benim senin moralini bozarak elime ne gececek ?Kazanacaksan zaten kazanacaksın. Ben sana aynı şey benim de başıma geldi geçen sene ama sonuç başarısız dedim. İyi bir şey olsaydı iyisini anlatırdım.(El alışlkanlığı sonuna gülücük koydum)Senden gelen yoruma bak.""sonuç başarısız ve gülücük.." olumsuz cümleye gülücük konmaz.Sanirim sen de moral bozma amacli takilanlardansin.Ben zaten illa olsuna baglayanlardan degilim.Zaten hayırlı ise olur .İman konusunda sikintim yok sükür.Ama madem moral bozmak gibi olmasin diye basliyosun gülücük koyma." Dostum inş kazanırsın.

sahincgr, 8 yıl önce
sorun yazd?klar?na inanmak veya inanmamak de?il.O emojileri insan kullanmas? gerekti?i yeri bilmeli.Iyi o zaman bir insana ba??n sa?olsun taziyesinde bulun arkas?na gülücük koy.Bunu kendine yakistiriyorsan diyecek laf?m yok.Uslubun çok yanl??.insan hatalar?n? kabullenebilmeli. Daha da diyecek bir laf?m yok.

vecihi000
Memur
29 Ağustos 2016 18:58

Arkadaşın avukatı değilim ama insan malesef bu mülakat alımlı devlet işlerinden şutlanınca dalga geçer gibi konuşmak zorunda kalıyo. Başına gelen anlar :/

nice çünkü hayırlı olsun denilipte sonucunda hüsrana ığrayanlar gördük. Adaletli alımlar olur inş

sahincgr
Aday Memur
29 Ağustos 2016 19:23

moral bozmak amaçl? takilanlardansin demedim,ba??nda san?r?m yazd?m.Eger yanl?? anlasildiysa Özür dilerim.

tdelikan20
Şef
31 Ağustos 2016 23:58

@ sahincgr

Hocam arkadaş kötü birşey söylememiş fakat siz yaşadığınız stresten ötürü ters anlamış gibisiniz. Elbette hakkımızda hayırlısı olsun, paemi ve bu görevi hayırlısı ile kazanalım inşallah.

cobain2688
Daire Başkanı
01 Eylül 2016 22:49

çok tutarlarsa bi sıkıntı gördüki üzerine geldiler.genelde alıcaklarını alınca tamam yeterli çıkabilirsin derler.

sahincgr
Aday Memur
01 Eylül 2016 23:03

bakalım hayırlısı..

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi