Editörler : crops35

boşta kalan
Aday Memur
31 Ağustos 2016 20:58

arkadaşlar basvurut

boşta kalan
Aday Memur
31 Ağustos 2016 20:59

arkadaşlar basvuruyu yapmistim agustosta şimdi güncelleme falan yapmamız lazım mi

medre maryab
Aday Memur
31 Ağustos 2016 21:11

Zabıta olmaya razi bile demişsin. Güzel kardeşim zabıta DHMİ'den sonra gelen en güzel memur luk. En düşük zabıta maasi 3500tl ve kpss den onlisans 89.45 ile ortaöğretim 95.46 ile kapattı. 98.7 alan zabıtaya gitti. Zabıta olman için sınavın 5 ay daha ertelenlenmesi lazım güzel kardeşim. ;-)))

SwagX
Kapalı
31 Ağustos 2016 22:11

89.45 derken? son atamada 3001 den 86 nın fotosunu çekip aydınlatırdım seni ama uğraşamam. Tamam ozaman 2018 de girerim ben zabıta olarım sağol olmadı belki bir gün dilenci olurum karşılarışırız

Konu kilit ...........................................

napsakki
Şube Müdürü
01 Eylül 2016 08:56

Canım sıkıldı öyle bi uğradım sadece

eyeoftiger
Daire Başkanı
01 Eylül 2016 12:22

3001 den 86 ile kapatan C Sınıfı sürücü belgesi istiyor. 89 ile kapatan da öyle bir şey yok.

SwagX, 8 yıl önce

89.45 derken? son atamada 3001 den 86 nın fotosunu çekip aydınlatırdım seni ama uğraşamam. Tamam ozaman 2018 de girerim ben zabıta olarım sağol olmadı belki bir gün dilenci olurum karşılarışırız

Konu kilit ...........................................

SwagX
Kapalı
01 Eylül 2016 16:45

290940009 KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Zabıta Memuru (İSTANBUL) 5 0 en küçük 87,15608 en büyük 89,03393 -- kontenjan 5 kişi --- A sınıfı ehliyet... Bu kaç nete tekabül ediyordu ozaman? 75 net falan var mı ? yoksa daha mı az :) -- A sınıfı ehliyetinin bilgisayar sertifikasından daha kolay alınan bir şey olduğunu hatırlatmakta da fayda var...

eyeoftiger, 8 yıl önce

3001 den 86 ile kapatan C Sınıfı sürücü belgesi istiyor. 89 ile kapatan da öyle bir şey yok.

SwagX
Kapalı
01 Eylül 2016 16:51

Ayrıca burada benim özel durumumdan bahsettiğim için a2 ehliyetim de var b ehliyetimde var . hatta gireceğim ufak bir sınavla 2-3 aya c ehliyetini de alırım nedir ki 21 yaş şartını mı karşılayamayacağım son atamaya dek :) . Zabıtayı küçümsemiyorum belki 93 puanla bile yazarım ama görünen o ki en düşük puanlı bu. örnek verdiğimi anlamanız baya uzun sürecek gibi .

eyeoftiger
Daire Başkanı
01 Eylül 2016 20:36

a sınıfı bildiğim kadarıyla a2 den daha farklı bir ehliyet tipi. ben ehliyeti maddi durumum olmadığı için iş sahibi olmadan alamadım. bak senin varmış ne güzel. lisanstan 90 üstü puan alıp da zabıtalık seçen de var küçümsemeniz kötü sadece hele bir de daha onu elde bile edememişken. http://i.hizliresim.com/lE1EmQ.png 75 net ve altına 87 puan alırsan bize de haber ver. ki 3001 den gireceksin sanırım 3001 de sen tercih yapmazsın ne var ne yoksa yazarsın listen bile dolmaz seçeneğin olmaz. başarılar sınavda...

SwagX, 8 yıl önce

290940009 KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Zabıta Memuru (İSTANBUL) 5 0 en küçük 87,15608 en büyük 89,03393 -- kontenjan 5 kişi --- A sınıfı ehliyet... Bu kaç nete tekabül ediyordu ozaman? 75 net falan var mı ? yoksa daha mı az :) -- A sınıfı ehliyetinin bilgisayar sertifikasından daha kolay alınan bir şey olduğunu hatırlatmakta da fayda var...

SwagX
Kapalı
01 Eylül 2016 23:55

A2 5 tl ye A ya çevriliyor yeni sistemdeki adı değişmiş... 95 puan aşağı aldığım takdirde zabıta yazacağım ve sen zabıtayı küçümsediğimi iddia ediyorsun hala. Puanı en düşük olanı örnek verdiğimi anlasan sorun kalmayacak demiştim. En kötü zabıtaya razıyım derken. Puanı en düşük o olduğu için ona dahi razıyım anlamı taşıyor. En kötü apron memurluğuna razıyım desem mantıklı olmayacaktı bu cümle değil mi? :)

Ekstradan hali hazırda derece adayı olduğum için sınavın hemen olması dahilinde derece hakkımdan vazgeçipte tüm emeklerimi çöpe atıpta en düşük puanla zabıta bile olmaya razıyım anlamı taşıyor..Buradaki ''zabıta bile'' cümlesi 90 netten aşağıya inmeyen benim 75 nete düşmeye razı olduğum anlamında...... Genel yeteneğinin kötü olduğunu gösterdiğin için uzun uzadıya anlatıyorum bak hala anlamıyorsan bundan aşağı formasyon yok

eyeoftiger, 8 yıl önce

a sınıfı bildiğim kadarıyla a2 den daha farklı bir ehliyet tipi. ben ehliyeti maddi durumum olmadığı için iş sahibi olmadan alamadım. bak senin varmış ne güzel. lisanstan 90 üstü puan alıp da zabıtalık seçen de var küçümsemeniz kötü sadece hele bir de daha onu elde bile edememişken. http://i.hizliresim.com/lE1EmQ.png 75 net ve altına 87 puan alırsan bize de haber ver. ki 3001 den gireceksin sanırım 3001 de sen tercih yapmazsın ne var ne yoksa yazarsın listen bile dolmaz seçeneğin olmaz. başarılar sınavda...

eyeoftiger
Daire Başkanı
02 Eylül 2016 00:31

beni 141. yaptı bu sınav. bakalım sen ne yapacaksın?

belki yardımım dokunur diye girdiğim ön lisans forumunda çoluk çocukla muhatap oluyoruz bir de. en azından artık ön lisans forumuna tıklamamam gerektiğini öğrendim.

haydi çalışmaya devam...

SwagX, 8 yıl önce

A2 5 tl ye A ya çevriliyor yeni sistemdeki adı değişmiş... 95 puan aşağı aldığım takdirde zabıta yazacağım ve sen zabıtayı küçümsediğimi iddia ediyorsun hala. Puanı en düşük olanı örnek verdiğimi anlasan sorun kalmayacak demiştim. En kötü zabıtaya razıyım derken. Puanı en düşük o olduğu için ona dahi razıyım anlamı taşıyor. En kötü apron memurluğuna razıyım desem mantıklı olmayacaktı bu cümle değil mi? :)

Ekstradan hali hazırda derece adayı olduğum için sınavın hemen olması dahilinde derece hakkımdan vazgeçipte tüm emeklerimi çöpe atıpta en düşük puanla zabıta bile olmaya razıyım anlamı taşıyor..Buradaki ''zabıta bile'' cümlesi 90 netten aşağıya inmeyen benim 75 nete düşmeye razı olduğum anlamında...... Genel yeteneğinin kötü olduğunu gösterdiğin için uzun uzadıya anlatıyorum bak hala anlamıyorsan bundan aşağı formasyon yok

SwagX
Kapalı
02 Eylül 2016 00:39

300. olsamda sorun yok kardeş. Sen olayı sidik yarışına çeviriyorsun. Buradaki olay çok farklı ama anlayamıyorsun bu bakış açısıyla... Yardım taşlamayla edilmez. Sabret denir. çalışmandaki Soru sayını azalt denir . .. Bir sürü şey denilebilir bu sıkkınlığa çözüm olarak ben ilk defa yasıyorum bu süreci.. Malum aynı süreçlerden sende geçmişsin 141. olarak bu çok net belli oluyor. Ama taşlama yaparak değil edeceksen bana ve bizim çocuklara öneri sunabilirsin . Buradaki asıl konu 16-18 aydır çalışıpta dehşet şekilde sabırsızlanıp zirvedeyken sınava girme isteğimiz. Çalışmaktan sıkılmamız... Zabıta en kötü memurluktur değil yani konu.... Artık kitaplara elimizin gitmemesi durumu :)

eyeoftiger, 8 yıl önce

beni 141. yaptı bu sınav. bakalım sen ne yapacaksın?

belki yardımım dokunur diye girdiğim ön lisans forumunda çoluk çocukla muhatap oluyoruz bir de. en azından artık ön lisans forumuna tıklamamam gerektiğini öğrendim.

haydi çalışmaya devam...

hastaadam
Memur
02 Eylül 2016 16:20

sen fazla çalışmayla kazanmanın kesin olacağını yazıyorsun bu işler nasip kısmet bir önceki arkadaşa netlerin belli diyorsun sınava 776 kişi girdi düşük netlerle yüksek puan alındı ha bu arada piyasa sorularına güvenme piyasa kıttır bu konularda 120 soru sorulur diger yıl 120 sorudan kitap yaparlar sakın ha piyasa sorularını bitirdim tamamdır demeyin neyse herkese başarılar

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi