Editörler : ayşegül bgm
29 Ağustos 2016 18:55

ortaöğretime atama yok mu

arkadaşlar ortaöğretime 2016 puanıyla bu sene atama olmayacağı konuşuluyor.doğru mudur acaba? böyle bişey olursa eğer çalışanlar sınava hazırlananlar için kötü olur.

Reyyaneliff
Şube Müdürü
29 Ağustos 2016 18:58

Zaten ta kasımda giriyorsunuz sınava yıl bitiyor. Biz mayıstan beri bekliyoruz. İnşallah merkezi atamalar etkilenmez bu durumdan

Sngllhemsre
Aday Memur
29 Ağustos 2016 19:42

yani? tam olarak ne diyorsun anlayamadım?

cimbom28
Şef
29 Ağustos 2016 20:36

Arkadaşım panik yapmayın hemen...Bazı kişilerin kışkırtmalarına ve oyunlarına gelmeyin....Alım olacak illaki...Ama şuan bin türlü olasılık söz konusu...Kimse bi açıklama olmadan ne olacağını kestiremez...Bekleyip görücez hep beraber...

Sngllhemsre
Aday Memur
29 Ağustos 2016 20:49

kimler için iyi kimler için kötü oldu anlayamadık ki bi açıklama da olmayınca panikliyoruz tabii

lalati
Genel Müdür
29 Ağustos 2016 20:54

türkiye de bir kurum düşünün ÖSYM. ancak bu kadar kötü yönetilebilir. Lisans sınavının tarihini değiştirdin önlisansı ortaöğretimi değiştiridin sınavları tercihleri açıklama sürelerini hiç saymıyorum bile.Madem tarihi değiştirdin şundan dolayı yaptık deyin. şu an herkes farklı farklı şeyler düşünüyor sayenizde

canderviscan
Memur
29 Ağustos 2016 21:07

kime atama varki ortaogretime olsun??milyonlarca universite mezunu 80 kusur puanlarla hala atama bekliyor...

hmsr2222
Aday Memur
29 Ağustos 2016 23:42

hakkı olan ve branşında yer açılan herkes gereken puanını kullanıp tercih yapıcaktır bence

Sngllhemsre
Aday Memur
29 Ağustos 2016 23:51

umarım bian önce açıklama yaparlarda herkes rahatlar.ben günde sekiz dokuz saat calışan biriyim. ortaöğretimleri mağdur ederlerse yazık olur!

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi