Editörler : Pangaea
31 Ağustos 2016 21:45

TRT eğer şeffaf alım yapacaksan şaibesiz alım yapacaksan sonuçları bolum bolum açıkla..şubatı beklem

Arkadaşlar trt yetkilileri bu alana bakıyorsa burdan sesimizi duyuralım. Memurlar forum yöneticilerine haber yaptırmaya çalışalım. Ağustosta yapılan liste şubata kadar delil deşik olmadan sesimizi duyuralım. Bit telefonla listeye ekleme yaparlar ruhumuz duymaz. Abartıyor gibi düşünmeyin hakkımıza sahip çıkalım.

casus606060
Şube Müdürü
31 Ağustos 2016 21:46

mulakata giren sonucunu öğrensin yoluna devam etsin. beklemesin aylarca

casus606060
Şube Müdürü
31 Ağustos 2016 21:48

yeterince bekledik. sabır kalmadı

İlefrts1
Kapalı
31 Ağustos 2016 21:51

Yazdıkların ütopya ya da deli saçması degil kardesım.Sonuna kadar katılıyorum Eger boyle yaparlarsa yazıklar olsun.2015 ekim 2017 subat nerede görülmüş boyle alım akıllara ziyan

casus606060
Şube Müdürü
31 Ağustos 2016 21:56

Başlık uzun olmuş biraz. Napalım beklemekten ciğerimiz soldu.

rükü
Kapalı
01 Eylül 2016 00:21

Dünyanın hiç bir yerinde böyle bir rezillik yok. 6 ay beklemek nedir lan ? Siz kimsiniz TRT yöneticileri atomumu parçalıyorsunuz ? Hayır işiniz ne lan ? 6 ay insanların zihnini meşgul etmek ne haddinize ? Hadsizsiniz. Benim verdiğim vergiler ile aldığınız maaşları size kendi adıma haram ediyorum. Bin kere haram olsun. Artık yeter ya burnumuzdan getirdiniz !!!

ilefe
Memur
01 Eylül 2016 00:40

Ben bıktım artık arayıp cevap alamamaktan mail atıp sallanmamaktan bıktım.

Punctum
Memur
01 Eylül 2016 12:50

Erkan Durdu'nun mail adresi var mıydı? Direkt onu mail yağmuruna tutsak?

Punctum
Memur
01 Eylül 2016 12:58

Bir de ben sonuçların birlikte açıklanmasıyla ilgili şunu düşünüyorum: Birçok yasal süre var biliyorsunuz. Sonuçlar ilan edildikten sonra kazananların belli bir süre içinde işe başlaması gerekiyordur. Yıl bitmeden yeni elemanlara maaş verecek bütçe olmadığından biraz böyle yapmaya mecbur kalınmış olabilir. Ama TRT o kadar keyfi işler yürütüyor ki, bunca insanı mağdur etmemek için de bir düzenleme yapabilirler. En azından bu süreçten ne kadar rahatsız olduğumuzu bilmeliler. Ve hiç değilse sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını işe başlama tarihinin ne olacağını bildirsinler. Madem şu an takvimleri belli, biz de bilelim bu takvimi.

rükü
Kapalı
01 Eylül 2016 13:38

kardeşim bizim bu süreçten ne kadar rahatsız olduğumuz onların gram umrunda değil

Punctum, 8 yıl önce
Bir de ben sonuçların birlikte açıklanmasıyla ilgili şunu düşünüyorum: Birçok yasal süre var biliyorsunuz. Sonuçlar ilan edildikten sonra kazananların belli bir süre içinde işe başlaması gerekiyordur. Yıl bitmeden yeni elemanlara maaş verecek bütçe olmadığından biraz böyle yapmaya mecbur kalınmış olabilir. Ama TRT o kadar keyfi işler yürütüyor ki, bunca insanı mağdur etmemek için de bir düzenleme yapabilirler. En azından bu süreçten ne kadar rahatsız olduğumuzu bilmeliler. Ve hiç değilse sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını işe başlama tarihinin ne olacağını bildirsinler. Madem şu an takvimleri belli, biz de bilelim bu takvimi.

Punctum
Memur
01 Eylül 2016 14:14

Sürecin en başından beri bu böyle doğru da, zaten hazırda bir plan varken bize neden söylenmiyor onu anlayamıyorum işte. Yöneticiler takvimi belirleyip önlerine koyduysalar bize de açıklasınlar. Bu sürece dahil olan, aylardır bekleyen kişiler olarak bu bilgilere sahip olmak en doğal hakkımız. Geçtiğimiz aylarda bütçeyle ilgili sıkıntılardan açıklama gelmiyordu diyelim. Peki şimdiki dertleri ne? Ağzımı bozmak istemiyorum da, bu TRT bizi ne yerine koyuyor? İçerisiyle irtibatı olan arkadaşlar bir sorsanıza, biz neymişiz bu TRT yöneticilerinin gözünde? Anlatsınlar biraz.
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi