Editörler : crops35
31 Ağustos 2016 23:19

EKPSS ile atanan engelli görev yolluğu alır mı?

Arkadaşlar Selamünaleyküm;

1-----Atanan engelliler ilk atandığı yere giderken atama yolluğu alıyorlar mı? Bizim zamanımızda vermiyorlardı, şimdi?

Şöylede bir şey söz konusu, adam atanırken alıyorsa şayet, engelli tayininden kısa bir süre sonra geriye dönerken de vermeleri lazım. İlk atamada verilip-verilmediğini bilmiyorum ama tayin olayında kesin verildiğini biliyorum.

2-----Diğer önemli bir konu, OGM nin engelli tayin hakkı konusunda sıkıntı çıkardığını- vermediğini söylüyorlar. Arkadaşlar devletin verdiği bir hak konusunda kimsenin insiyatif kullanabileceğini düşünmüyorum. Bu ancak gitmek istediğiniz yerde kadro olmaması durumunda olabilir.

Bu konuda sıkıntı yaşayan arkadaşlar varsa burada buluşalım, tartışalım.

rolta
Aday Memur
03 Eylül 2016 23:21

İlk atamada verilmiyor sanırım ama tayininiz çıktığında alabilirsiniz. Sadece OGMde değil bir çok kurumda zorluk çıkartılıyor. Maalesef bir sıkıntı . Dilekceye ilgili maddeye atıfta bulundugunuzda yönetimin insifiyatine kaldığı söyleniyor.

mubas
Daire Başkanı
02 Ekim 2016 03:00

YENİ YILINIZ (HİCRİ) KUTLU OLSUN ARKADAŞLAR.

ÜZERİMİZDE HER TÜRLÜ OYUNUN OYNANDIĞI BÖYLE BİR ZAMANDA, RABBİM TÜM İSLAM ALEMİNE YARDIM ETSİN İNŞALLAH.

YENİ YILIN TÜM İSLAM ALEMİNE HAYIRLAR GETİRMESİ; ALLAH'IN, MAĞDUR-MAZLUM-AÇ-ZULÜM- SALDIRI ALTINDA OLAN TÜM ÜMMETE YARDIM ETMESİ TEMENNİSİYLE...

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi