Editörler : ayşegül bgm
10 Eylül 2016 10:59

AFYON için dershane önerisi verebilir misiniz

Kpss gy gk için dershane önerisi verebilir misiniz

mystic01
Aday Memur
10 Eylül 2016 18:13

merhabalar.ben gecen sene ihtiyaca gittim(suan ismini degistirdi "tedrisat" oldu sanirim). sifirdan basladim genel kultur ve turkceye 89 puan aldim. Çabalarsan eger dersanenin sana birseyler katacagini dusunuyorum. benim onerim tedrisat. fiyati ve yayinlari da iyi.

eren227
Aday Memur
11 Eylül 2016 16:46

Merhaba bende afyon ftrden bu sene mezun oldum aynı bölümden oldugumuz için yazıyorum bence dershaneye gitmenize hiç gerek yok sonucta bu bolume türkçe ve matematik yaparak geldiniz,ayrıca tarih cografya ve vatandaslık konusundada dershanenin çok bişey katacagını dusunmuyorum acın youtube tan benim hocam videolarını izleyin bence daha yararlı olur.Ben bu sene dershaneye gitmedim cogu arkadasımlar birlikte hiç bi eksikliğinide görmedik

ptfizyo
Aday Memur
14 Eylül 2016 02:53

kesinlikle dersane önermem dersaneye gitmeden ramazan yetgin videoları ile 90 üstü aldım bu sene.

fzt.tugce24
Aday Memur
24 Eylül 2016 20:10

2018 kpss için erken değil mi dersane araştırması?

fztöz
Şef
24 Eylül 2016 23:07

Hocam siz gelin bize destek olun sınav 2018 de şimdiden dershane bakmak biraz abartı değil mi? Evet istihdam az iş az atama az kabul ama 2 yıl dershaneye gidip 100 almak mı amacınız? Sıralama lar da yandık valla 2018 de ozaman:)

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi