Editörler : ayşegül bgm

Paramedicc123
Aday Memur
21 Eylül 2016 18:36

Şimdi atama olacak diyenler buyurun bi açıklık getirsin hadi

ugurkoluman
Aday Memur
21 Eylül 2016 18:39

kardeş acaba facebook linkini atabilir misin bu yusuf denen kişinin. bende kontrol ettim ama öyle bir açıklma göremedim

Attbedrhn, 8 yıl önce

Adam yazmış bakanlıkta atamalarla ilgili yerde çalışan birinden almış haberi benimde içimde bi ümitsizlik oldu doğru olma olasılığı yüksek o adamı tanıyorum yalan haber yazmaz

attse
Şef
21 Eylül 2016 18:46

Link atarmısınız bende baktım öyle bişey göremedim

Mrkaln
Memur
21 Eylül 2016 19:06

İyide adam zaten yorumda net bir şey yok dedi.

Yani bu durumda İyi bende bir arkadaşımdan haber aldım alım olacak dememden bir farkı var mı ?

En azından resmi bir adam bakanın ağzından çıkan sözler gibi net kanıt var .

erzatt24
Şef
21 Eylül 2016 19:18

ben niye bu mesleği seçtiğimi anlamış değilim

ugurkoluman
Aday Memur
21 Eylül 2016 19:22

KİŞİ 2014 PUANIYLA HERHANGİ BİR ALIM OLMAYACAK DEMİŞ .

attse
Şef
21 Eylül 2016 19:24

Link için teşekkür eferim ben yanlış bakmışım şimdigözlerimle görmüş oldum bu 2014 alımıyla ilgili kendi fikrimve atama olmayacak düşüncesiydim bakan olucak dediginde ümitlendik suç bakanın zaten oyalayıp duruyoyok yetiştirisek yok. Diye söyledik sonrada hiç bi icratını göremedik diger kurumlar hemen hemen hepsi ilana cıktı alımını yapıyo bizde sadece yetiştirebilirsik diyipduruyodu

ahmetpeker5106
Aday Memur
21 Eylül 2016 19:32

arkadaşlar o yorumun altımna bakarsanız yusuf arkadaş paramedik ve att için alım olmayacak diye bir haber almış.sizce ntv trt vb kanallara cıkıpta alıcaz diyipte koca bakan alım yapmama sansı varmı ? sınav 16 ekim de kasım da sonuç acıklansa kasımda zaten lise kpss var yani almazsa hiç ç almaz almıcak olsa niye söylesinki fetöden atılanlar oldu kadroluya yerleşenle derken işleri coktu bence adam ntv ye yorum vermiş bayramdan sonra ilana cıkıcaz die işi gücü yokta bizle kafamı bulsun sizce koca bakan ve yusuf arkadaş att ve paramedik için alım yok diye duyum almış iyi okuyun yorum yapın

attse
Şef
21 Eylül 2016 20:01

Diger bakanda en sonsözleşmelide hiç att almadıkı ya alımda olsa bi ilana felan cıkarlardıhiç bişey yok ortada hem bakanda her tv programında yetiştirebilirsekdedi lafının sonynda fetödende atılan cok kişi yoksaglıkta diger kurumlara kıyasla cok az atılan

bayhemsir 09
Aday Memur
21 Eylül 2016 20:08

Eger almazsa bundan sonra bakana zerre guvenim olmaz..

canderviscan
Memur
21 Eylül 2016 21:28

birtane isguzarin lafiyla umutsuzluga kapilmayin...atama olacak...bekleyin ekimin ilk haftasini...

atthalil
Şef
21 Eylül 2016 21:42

yusuf hozman kim bakanlikta gorevlimi bi kisinin lafiyla atlamayin hemen

kayseri204
Genel Müdür
21 Eylül 2016 21:51

Yusuf Hozman'in soylediklerine güvenirim yalan söyleyecek biri değil ama alım olup olmayacağının belli olmadiginida belirtmiş.

Ekim ilk haftasına kadar açıklama olmazsa ümidi kesmek gerekiyor.

emresayglı
Aday Memur
21 Eylül 2016 23:49

bakan eylülde 6bin ekim yada kas?mda da 6 bin demedimi niye ekimi bekliyoruz. bu adam söz verdi sözünde de duracak durmazsa da bi itibar?n?n kalaca??n? zannetmyrm. umar?m 22 bin atama sözü gibi olmaz sonu. önce 15bine düsüp sonra da 6 bin denmez. bu i? iyice bugün git yar?n gel olay?na döndü ama hadi hayrl?s?

prmTugce
Aday Memur
23 Eylül 2016 20:27

KADROLU ALIMIN ARALIKTA OLACAĞI KESİNLEŞTİ BÖYLELİKLE ARALIKTAN ÖNCE YAPILMASI DÜŞÜNÜLEN ATAMA SÖZLE

prmTugce
Aday Memur
23 Eylül 2016 20:29

sözleşmeli olacaktır. 21 aralıkta ise kadrolu alım yapılacaktır

prmTugce
Aday Memur
23 Eylül 2016 20:36

EKİM-KASIMDA YAPILMASI PLANLANAN SÖZLEŞMELİ ALIMLARDA ATANANLAR TEKRARDAN ARALIKTAKİ KADROLU ALIMLARA TERCİH YAPABİLECEKTİR

canderviscan
Memur
23 Eylül 2016 21:16

prm tugce...bilip bilmeden konusma..aralik ayina kadar 2014 puanlari yanmis olacak..cunku 2016 puanlari aciklanmis olacak...onumuzdeki sozlesmeli atama 2014 puaniyla yapilan SON atamadir....ogren bunu....

lalati
Genel Müdür
23 Eylül 2016 21:30

atama sadece senin için yapılmayacak lisansları da düşün istersen.ekimde lisans olarak atanacak kişi aralıktaki kadroluya başvurabilecek. önlisans ortaöğretim ise ekimde 2014 puanını son kez kullanacak ve aralıkta ancak 2016 puanıyla atanabilir.

canderviscan, 8 yıl önce
prm tugce...bilip bilmeden konusma..aralik ayina kadar 2014 puanlari yanmis olacak..cunku 2016 puanlari aciklanmis olacak...onumuzdeki sozlesmeli atama 2014 puaniyla yapilan SON atamadir....ogren bunu....
Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi