Editörler : ayşegül bgm
21 Eylül 2016 18:46

CTE Sağlık Memuru Bilgi

Ben CTE sözleşmeli Sağlık Memuru alımlarına başvurmak istiyorum. ANcak bu kadroların çalışma şartları,mesai süreleri,maaşları gibi konularda pek bir bilgi yok. Bu kadrolarda çalışanlar veya çalışmış olanlar buradan bilgi verirlerse mutlu olurum.

Hem ben hem de diğer tercih edecek kişiler açısından bir rehber niteliğinde olur.

Paramedik07
Kapalı
21 Eylül 2016 20:45

Çalışmadım çalışan arkadaşlarım var az çok biliyorum . Çalışma şartları rahat doktor sosyolog psikolog sağlık memuru gibi sağlık personelleri var küçük bi hastane gibi düşün ama telefonla çalışamıyosunuz . Çalışma saatleride cezaevine göre değişiyo 24-48 veya 8-5 oluyo. Maaşıda 2600 civarı. Tayin eğitim durumu vs yok. Sadece eş durumundan yararlanabilirsiniz. Ç

fatourgood
Aday Memur
21 Eylül 2016 20:51

Öncelikle çok teşekkür ederim.

Bir şey daha merak ediyorum. Gün içinde enjeksiyon gibi işler dışında herhangi bir uygulama var mı?

Paramedik07, 8 yıl önce

Çalışmadım çalışan arkadaşlarım var az çok biliyorum . Çalışma şartları rahat doktor sosyolog psikolog sağlık memuru gibi sağlık personelleri var küçük bi hastane gibi düşün ama telefonla çalışamıyosunuz . Çalışma saatleride cezaevine göre değişiyo 24-48 veya 8-5 oluyo. Maaşıda 2600 civarı. Tayin eğitim durumu vs yok. Sadece eş durumundan yararlanabilirsiniz. Ç

Paramedik07
Kapalı
21 Eylül 2016 21:20

Acil vaka çıkarsa hastaneye gidilir siz nereye başvuracaksınız

fatourgood
Aday Memur
21 Eylül 2016 21:24

Mersinliyim Mersin düşünüyorum veya yakın yerleri galiba tayin bakımından biraz şartlar zormuş.

Tugcecaglary
Şube Müdürü
21 Eylül 2016 21:55

Bende başvurmak istiyorum istiyorum ama bölümüm patoloji teknikerligi bölümü ilana baktım ama sağlık memuru yazıyor sadece bölüm ayırımı var mı veya başvuru nasıl yapılıyor yardımcı olur musunuz

attse
Şef
21 Eylül 2016 22:01

Benden de bi önceki alıma baş vurmuştum mulagatta elendim Katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum ceza evinde calışmak için kuvvetli bir pisikolojiye sahip olmanız gerekir mmaaşıda evli bekarlara göre degişiyo ikibin. Altıyüz. O civarlarda arkadaşım demişti bildigim kadarıyla tayin işleri zor

fatourgood
Aday Memur
21 Eylül 2016 22:02

http://www.cte.adalet.gov.tr/duyurular/2016/08-3/ilan.pdf

Bu adresten alım ilanına bakabilirsiniz.

Meslek liselerinin hemşirelik, toplum sağlığı veya acil tıp teknisyenliği bölümlerinden mezun

olmak ya da bu bölümlerin lisans veya önlisans programlarından mezun olmak,

yazıyor. Detaylı inceleyebilirsiniz.

Tugcecaglary, 8 yıl önce

Bende başvurmak istiyorum istiyorum ama bölümüm patoloji teknikerligi bölümü ilana baktım ama sağlık memuru yazıyor sadece bölüm ayırımı var mı veya başvuru nasıl yapılıyor yardımcı olur musunuz

Tugcecaglary
Şube Müdürü
21 Eylül 2016 22:05

Teşekkürler başvuramiyorum malesef... başvuracak arkadaşlara başarılar dilerim. ..

fatourgood
Aday Memur
21 Eylül 2016 22:06

Teşekkürler

attse, 8 yıl önce

Benden de bi önceki alıma baş vurmuştum mulagatta elendim Katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum ceza evinde calışmak için kuvvetli bir pisikolojiye sahip olmanız gerekir mmaaşıda evli bekarlara göre degişiyo ikibin. Altıyüz. O civarlarda arkadaşım demişti bildigim kadarıyla tayin işleri zor

fatourgood
Aday Memur
21 Eylül 2016 22:07

Sağolun. İnşallah daha iyi yerler kısmet olur.

Tugcecaglary, 8 yıl önce

Teşekkürler başvuramiyorum malesef... başvuracak arkadaşlara başarılar dilerim. ..

Sngllhemsre
Aday Memur
21 Eylül 2016 22:41

Mulakatta neler soruyorlar? Tecrübeli arkadaşlarımız varmı?

attse
Şef
21 Eylül 2016 23:47

Ben bi önceki alımda hem ikm için hemde saglık memurlugu için baş vurdum ikm yi sır mulagatlarda ne soruyolar diye katılmiştım sorular ilk kamu denetcisi kimdir diye sordular altın palmiye filim festivalinde altın palmiyeyi hangi filim aldı yonetmeni kim bide uyuşmazlık mahkemesi nedir nelere bakar güzelce anlat dediler saglık memurlugu içinde kalp masajını sordular kac dk yapılır nasıl yapılır felan diye sonra. Amasya genelgesini tarihini ve bütün mafdelerini say dediler yorum yapmadan maddelerini sayacaksın dedi sonra şebri aruz nedir diye sordular bu arada komisyonda bir tane cumhiriyet baş savcısı. Bir tane. Agır ceza hakimi. Bir tane daha hakim oluyo komisyon üç kişi oluyo önce kendini tanıt diyolar sonra. Soruları soruyolar cok sytesli oluyo bazende rrsmen dalga geciyolar. Ben buna katılmacam. Sırf bu yüzden mulagattan nefret ettim bir ay atamadım üzerimden o hakimlerin davranışlarını Gireceklere Allah yardımetsin iyi komisyon üyeleriyle karşılaşırsınız inşallah komisyon iyi olursa sıkıntı olmaz

İkm att
Aday Memur
21 Eylül 2016 23:57

oyle davranmalarının sebebı senın durumunu olçmektır emın ol nede olsa cezaevınde calısacan

attse
Şef
22 Eylül 2016 00:07

O davranışları karşısında bende orda hiç bozuntuya vermedim zaten bende saglam durdum ama cıktık sonra tam bir ay hayatımda bu kadar aşalanıp dalga gecilmemiştim dedim o Stresi bir ay üzerimden atamadım sonuc olarak bide elendim yani mulagatlar insanın sinirini bozuyo bu bi gercek

fatourgood
Aday Memur
22 Eylül 2016 12:46

Tayin durumları nasıldır bilgisi olan var mı?

fatourgood
Aday Memur
22 Eylül 2016 23:22

Bir de en rahatı hangi tip cezaevidir sağlık memuru açısından?

Hemşire.Zey
Aday Memur
23 Eylül 2016 13:13

Puanlar kaç ve nereyi istiyorsunuz

fatourgood
Aday Memur
23 Eylül 2016 13:20

79 Mersin Tarsus

Hemşire.Zey
Aday Memur
23 Eylül 2016 13:53

Bende 78 ile Muğla yazdım. İnşallah olur bi önceki kıl payı kaçtı

fatourgood
Aday Memur
23 Eylül 2016 14:57

Hayırlısı olsun. Müracaatta direkt olarak adliyeye gidip evrakları veriyoruz değil mi başka bir uygulama yapılıyor mu?

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi