Editörler : uzmantarik
«116117118119120121122123124125126127128
21 Eylül 2017 05:16

kayip3386
Aday Memur

Arkadaşlar şüphelendiği kişinin yani gerçek kullanıcıların baylok içerik raporu gelen oldu mu size gelen rapor ile aynısımı geliyor cevap yazarsanız çok yardımcı olursunuz 6 Aydır karşı mah den cevap gelmedide

Cancan1903, Dün - Alıntıya git

Benim mahkeme dosyama gelmiş.bana ait görünen içerik ile gerçek kullanıcının içerikleri sayfası sayfasına satırı satırına ayni olup log kayitlari,kimlerle program üzerinden konuştuğu, mail attığı,msj atıp aldığı ,kullanıcı profili bilgileri var.ikimizde de ortak olan ID var.digerlerini bırak kullanıcı profilindeki bilgiler bile bu programı benim kullanmadigimi kanıtlar.kullanici adı, adı ile doğum tarihini son iki rakamı,şifresi isminin ilk harfi ile doğum tarihinin 2 kere yazimi.

21 Eylül 2017 12:06

Cancan1903
Aday Memur

Benim mahkeme dosyama gelmiş.bana ait görünen içerik ile gerçek kullanıcının içerikleri sayfası sayfasına satırı satırına ayni olup log kayitlari,kimlerle program üzerinden konuştuğu, mail attığı,msj atıp aldığı ,kullanıcı profili bilgileri var.ikimizde de ortak olan ID var.digerlerini bırak kullanıcı profilindeki bilgiler bile bu programı benim kullanmadigimi kanıtlar.kullanici adı, adı ile doğum tarihini son iki rakamı,şifresi isminin ilk harfi ile doğum tarihinin 2 kere yazimi.

kayip3386, Dün - Alıntıya git

Teşekkür ler ya bana gelen içerikte de kardeşi var emn müd İzmir de çalıştığı polisler var bunu da şans eseri Google da bulduk benim yavşak adli bilişim uzmanı kul adına ismini falan yazmamış sadece bunu ekleyenler lakabını falan yazmış peki ona gelen içeriklerde o şahsın tel no su çıkıyor mu

21 Eylül 2017 12:08

Cancan1903
Aday Memur

İhale komisyonuna koydunuz mu o raporları bizim ki yetişmedi komisyona dönmek için en önemli belge o çünkü

21 Eylül 2017 14:20

mista_pol_33
Aday Memur

Teşekkür ler ya bana gelen içerikte de kardeşi var emn müd İzmir de çalıştığı polisler var bunu da şans eseri Google da bulduk benim yavşak adli bilişim uzmanı kul adına ismini falan yazmamış sadece bunu ekleyenler lakabını falan yazmış peki ona gelen içeriklerde o şahsın tel no su çıkıyor mu

Tel Nosu var kullanan kisminda hersey net yaziyor sizde yok mu

21 Eylül 2017 17:36

kayip3386
Aday Memur

İhale komisyonuna koydunuz mu o raporları bizim ki yetişmedi komisyona dönmek için en önemli belge o çünkü

Evet gelen tutanakta hainin tlfon numarası var.İhale değil de ohal komisyonuna başvurdum.Cancan birader sen çok batak oynuyor galiba bende severim .

21 Eylül 2017 17:38

kayip3386
Aday Memur

Evet gelen tutanakta hainin tlfon numarası var.İhale değil de ohal komisyonuna başvurdum.Cancan birader sen çok batak oynuyor galiba bende severim .

Her iki tutanağı da koydum.Yalniz mahkeme başkanına aslı gibi yaptıramadım.inanmazlarsa kendilerin nasıl olsa ister diye.

21 Eylül 2017 18:06

Cancan1903
Aday Memur

Tel Nosu var kullanan kisminda hersey net yaziyor sizde yok mu

mista_pol_33, Dün - Alıntıya git

Devrem benim karşıdakinin gelmedi daha o yüzden sordum 19 ekim de 3 mah var gelir inş beraat ederiz

21 Eylül 2017 18:07

Cancan1903
Aday Memur

Eyvallah tel ıphone old için ihale yazmış çok saolun

21 Eylül 2017 18:14

AHSA2010
Şube Müdürü

Kullanıcı adında yani nick inde eşinizin ismi yazıyorsa sıkıntı kullanıcı bilgileri yani raporun en başinda eşinizin ismi yazması normal kullanıcı adına bakın muhakkak şüphelendiğiniz kişiyle alakalı ipucu bulursunuz

Yok nickte yazmiyor öyle birsey mümkün değil... Programi kullanan itiraf etti zaten de hakim içerik istedi yinede 14 aydır tahliye etmedi kasımda 4.mahkeme var insallah ozamana icerik verileri karsilastirilirda beraat ederek tahliye olur

21 Eylül 2017 18:16

AHSA2010
Şube Müdürü

Devrem benim karşıdakinin gelmedi daha o yüzden sordum 19 ekim de 3 mah var gelir inş beraat ederiz

Sizin dosyalar aynı ilde mi kullaniciyla

21 Eylül 2017 18:47

Cancan1903
Aday Memur

Sizin dosyalar aynı ilde mi kullaniciyla

AHSA2010, Dün - Alıntıya git

Hayır maalesef onun için uzunca bir süredir bekliyoruz

21 Eylül 2017 19:23

AHSA2010
Şube Müdürü

Hayır maalesef onun için uzunca bir süredir bekliyoruz

Sizinki de üzücü ama aynı il deseydiniz daha çok üzülecektim bizimki aynı il onunkinin gelmiş olma ihtimali çok yüksek

21 Eylül 2017 20:18

Cancan1903
Aday Memur

Size gelen raporda mı onun cep tel gözüküyor yaksa kullanan şerefsizin raporun daha mı burayı anlayamadım

21 Eylül 2017 22:03

kayip3386
Aday Memur

Size gelen raporda mı onun cep tel gözüküyor yaksa kullanan şerefsizin raporun daha mı burayı anlayamadım

bana gelen raporda da ona gelen raporda da onun telefonu var.benim adsl hattımda görünüyor.iki raporda aynı zaten.

Toplam 2554 mesaj
«116117118119120121122123124125126127128
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?