Editörler : supporters.

Kapalı
25 Eylül 2016 12:48

KHK mağduru akademisyenlerin dayanışma platformu!

KHK ile haksızlığa uğramış bir akademisyenim. KHK ile haksızlığa uğramış birçok meslek grubu orada burada sesini duyurmaya çalışıyor. Ama toplumun en dinamik, en sorgulayıcı... beyinlerine sahip olması beklenen bizden bir ses yok. Lütfen, birlik olalım, birlikten güç doğar. Ses verin ki sesimiz duyulsun...

25 Eylül 2016 22:40

Merhaba, arkadaşlarım da sizin durumunuzda. İleteceğim girsinler buraya. Allah yardımcınız olsun.

aynagul
Kapalı
26 Eylül 2016 02:11

merhaba sağolun

yojimbo
Aday Memur
29 Eylül 2016 18:00

Ben de KHK ile mağdur olmuş bir ÖYP liyim. Doktoramı 2,5 yıl önce bitirdim sonrasında Doçent unvanı da aldım ama üniversite bana ne yardımcı doçent ne de Doçent kadrosu vermedi. Eğitimimi bitirdiğim için şimdi de ilişiğim kesiliyor. Hiçbir yasa dışı örgütle grupla eylemle ilgim olmadı. Al sana adalet al sana demokrasi.

tuzey
Şube Müdürü
30 Eylül 2016 12:06

Hangi Üniversitedesiniz? İlişiğinizin kesilmesi kesin mi,tebliğ ettiniz mi?

yojimbo, 8 yıl önce

Ben de KHK ile mağdur olmuş bir ÖYP liyim. Doktoramı 2,5 yıl önce bitirdim sonrasında Doçent unvanı da aldım ama üniversite bana ne yardımcı doçent ne de Doçent kadrosu vermedi. Eğitimimi bitirdiğim için şimdi de ilişiğim kesiliyor. Hiçbir yasa dışı örgütle grupla eylemle ilgim olmadı. Al sana adalet al sana demokrasi.

Apranaks068
Aday Memur
30 Eylül 2016 12:23

Sayın aynagül ne sebeple ihraç edildiniz biliyor musunuz

aynagul
Kapalı
30 Eylül 2016 19:01

Maalesef bir bilgim yok

yojimbo
Aday Memur
02 Ekim 2016 04:06

Düzce Üniversitesi. Yazı geldi. İlişiğin kesilmesine olur vermiş rektörlük.

tuzey, 8 yıl önce

Hangi Üniversitedesiniz? İlişiğinizin kesilmesi kesin mi,tebliğ ettiniz mi?

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi