Editörler : E.Kayı Han

26 Eylül 2016 11:03

Tashih-i huruf kursu ve ilitam hakkında

selamun aleykum arkadaşlar bir konuda yardiminiza ihtiyacim var. kasim itibariyle erzurumda tashih-i huruf kursu görecem bu kurs Erzurum dişi en yakın mesela elazig firat gibi ilitam okumama engel olabilirmi veya kurstan bu sinavlar için izin veriliyormu bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirebilirmi ona gore ya kursa gitmeyip ilitam okuyacam yada ilitam okumayıp kursa gidecem...

imam52
Şef
27 Eylül 2016 15:41

Ne ara belli oldu, sınav gelecek hafta torpilinmi var?

alal1071
Yasaklı
27 Eylül 2016 16:46

bi işler dönüyor bizi mülakata bile çağırmadılar ne kadar fetöcü torpilci torpil yapan yaptıran varsa hepsi gayya ya gidecekler canınız cehenneme lanet olası pislikler sizi...bunu yapan üzerine alınsın yoksa çok ağır laflar duyarsınız benden

(hfz tunahan)
Yasaklı
27 Eylül 2016 17:38

imam51+1 hoca benım bulunduğum ilde(kars) tashih-i huruf sınavi yapildi ve gidecekler belirlendi elhamdülillah anlimin akiyla kazandim senın anladığın gıbı bı torpil felan yok yani her il farkli tarihlerde yapıyor bu sinavlari ama diyanette adam kayirmaların yapildigi doğru bu konuda katiliyorum..

(hfz tunahan)
Yasaklı
27 Eylül 2016 18:00

ulan bu foruma ayda yilda bi yazi yazdık bı konu hakkında yârdim alalım dedik bi terör orgutu olmadigimiz kaldi adamın daha kendinden haberi yok bulunduğu ılde sinavin yapilip yapilmayacagi bile belli değil aksama kadar bu forumda icra edecegi gorevinden cok buralarda ona buna laf yetiştiriyor halbuki bazi başlıklarda farkli illerde bu sınavlarin yapldigi bile anlatiliyor ama bunu bile ıdrakten aciz hemn salya akıtıyor kufur ediyor yazik cok yazik size tavsiyem biraz vasfınızın adami olun

alal1071
Yasaklı
28 Eylül 2016 10:37

lan pislik salyanı başka yerde harca neden üzerine alşıondın sen onlardan mısın ben yapanlara dedim ahlaksız lafı nerenden anlıyon iyi oku yaran varsa gocun

(hfz tunahan), 8 yıl önce

ulan bu foruma ayda yilda bi yazi yazdık bı konu hakkında yârdim alalım dedik bi terör orgutu olmadigimiz kaldi adamın daha kendinden haberi yok bulunduğu ılde sinavin yapilip yapilmayacagi bile belli değil aksama kadar bu forumda icra edecegi gorevinden cok buralarda ona buna laf yetiştiriyor halbuki bazi başlıklarda farkli illerde bu sınavlarin yapldigi bile anlatiliyor ama bunu bile ıdrakten aciz hemn salya akıtıyor kufur ediyor yazik cok yazik size tavsiyem biraz vasfınızın adami olun

alal1071
Yasaklı
28 Eylül 2016 19:45

bak baka havbalara bak ahlaksız namussuz vatan haini fetöcü köpek sınava girip torpille kazanmış imam 51+1 demiş adam imam 52 rumuzlu bu artiz hava yapıyor ulan sen ne karaktersi bir itsin meğersem küfürbaz köpek

imam51+1 hoca benım bulunduğum ilde(kars) tashih-i huruf sınavi yapildi ve gidecekler belirlendi elhamdülillah anlimin akiyla kazandim senın anladığın gıbı bı torpil felan yok yani her il farkli tarihlerde yapıyor bu sinavlari ama diyanette adam kayirmaların yapildigi doğru bu konuda katiliyorum..

alal1071
Yasaklı
28 Eylül 2016 19:47

hemende üzerine alınmış vatansız sanki kendine dedik yapan yaptyıran varsa dedik bu fetöcü hemen alındı bu vasfını adamı olun demiş gördük çok iyi ağzında küfür yalama olmuş merak etme o küfürleri yedirirler sana vatansız hain fetöcü

kompozisyon
Aday Memur
29 Eylül 2016 08:53

Sınava nerede ve ne zaman girileceğini bilmeyen kişiler de varmış vayy bee! Siz niye sınava girersiniz ki anlamadım. Sınav kiiim siz kim! Sınavda elenseniz size göre sınavı kazananlar torpil yapmış olacak öyle mi? Sınava nerede ve ne zaman girileceğini bilmeyen kişilerin sınavı kazanmasını açıkçası ben beklemem. Üstelik bide ağzı bozuksa kazanmaması gerektiğine inanırım. Bu forumda kim ne yazmışsa kendini yazmıştır. Adam bi başlık açmış bi soru sormuş lafı nereye çekmissiniz. Yoksa siz torpille mi imam oldunuz yada sınava nerede ve ne zaman girdiniz gercekten biliyor musunuz? Bunu ispatlayabilir misiniz? Çünkü sınavı kazanandan çok sınava nerede ve ne zaman girileceğini bilmeyenin kazanmasından şüphe edilir. Bu arada başlığı açan arkadaşım ben ilitam okurken tashihi huruftan ( istanbuldan ) arkadaşlar geliyordu sınava ( sakarya ). yani izin veriliyor diye biliyorum. Selam ve dua ile...

ilyas hoca
Aday Memur
29 Eylül 2016 22:30

iyi niyetle bilgi almak için sorulan bir soruyu saçma sapan bir açıdan cevaplamaya çalısan kardeşim. diyanette torpil var bunu cümle alem biliyor. hatta fatihayı düzgün okuyamayan müfettişler(fetocu) da var. ama burada soru soran kardeşimiz hiç şüphe içermeyen gayet acık bir soru sormuş. sizin cevabınız hiç hoş değil. Ağzınızın bozuk olması manevi açıdan bazı kusurlarınızın olduğunu gösteriyor. bu soruyu senin gibi cevaplayan bir kimsenin mutlaka pskoljik sorunları olmalı. size tavsiyem bir psikayatrise gidip tedavi olun. birde şunu söyleyeyim siz muhtemelen sınavlardan zayıf alıp hedefinize ulaşamıyorsunuz. sınav heyetinin sormuş oldugu soruyuda burada anladıgınız gibi anlayıp ve buradaki gibi cevap verirseniz diyanetteki şu anki makamınız bile size fazla.

ilyas hoca
Aday Memur
01 Ekim 2016 11:29

ilahiyat ön lisans mezunlarıının ilitamdan başka tercih hakkı varmı ? açıktan okumak ş

artıyla.

sseLmann
Aday Memur
01 Ekim 2016 20:14

Sinavlar zaten hafta sonu olur. Kayit icin felanda mutlka izin verirler. Birgun onceden gitmeniz gerekirse yine verirler.Ilitam kazanacak puaniniz varsa kacirmayin bu firsati mutlaka tercih yapin. Ikisini beraber yurutmek zor olur belki ama biliyoruzki zahmetin olmadigi yerde rahmetde olmaz. Basarilar.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi