Editörler : Pangaea

busraka
Kapalı
20 Ekim 2016 10:01

Ziraat muhendisleri lc wakikide satiş danişmani mi olsun istiyorsunuz ? En iyi okulu okuyup turkiyede ziraat de sonumuz lc wakiki yada servis elemani

vtrn
Aday Memur
20 Ekim 2016 10:01

Arkadaşlar aralık merkezi atamaların kadro talepleri alınıyor dpb tarafından bu günlerde merkezi alımı hatırlatıp bir miktarda olsa merkeziden kadro koparmamız lazım

busraka
Kapalı
20 Ekim 2016 10:03

Arkadaşlar evde parasiz oturmak istemiyorsak ses çikartin

21 Ekim 2016 01:10

3071 den kalanı alsında merkezi kalsın. Bizim bakandan hiçbirşey olmaz yer gezer bişeyler yapmış gibi gösterir. Halkın parasını yer. Sağlık bakanı 5000 alıyor yine. Hani kadrolar dondurulmuştu . Hani ohal. Bakan bizi uyutuyor. İstese alır ama etliye sütlüye dokunmayın diyor ayıp. Koltuk sevdası. Halkın parasını ye biyerde çıkar acısı.

21 Ekim 2016 03:02

Faruk Çelik geçen gün bursa tv de atama ile ilgili mazeret sıraladı. 1.si ohal varmış. Gümrük sağlık eğitim adalet bakanlarına ohal yok mu. Adamlar çatır çatır alım yapıyor. Faruk Çelik'in 2. Mazereti hükümet politikalarını dikkate almak zorundaymış. Sen değil misin 2017 bizim yılımız olcak diyen, sen değil misin milli Tarım seferberliği ilan eden. Geçen gün başbakan açıklamadı mı milli tarımın önemini. Hükümet politikasının alası var. Bu kadar projeye hiç mi personel lazım değil. Hani 300 işletmeye 1 personel çoktu. Bu sayıyı düşerecektiniz. Hani geçen yıl az bütçe vermenizde etken seçim bütçesi olmasıydı. Sen bu partini kurucularındansın sen istersen alırsın. Ama umrumda mı değil. Bakın bakanımızın 1 yılı olmak üzere icraat yok. Bol bol Türkiye turu garip yoksul yetim paralarını gezilerde harcamak. Bakan vakit geçiriyor hayal satıyor. Ayıp vallaha ayıp. Nasıl çoluk çocuğuna ekmek götürüyorsun. Bu kadar işsiz Ziraat mühendisleri ne devlette ne özelde istihdam yok. İntihar mı etsinler. Zaten umurunuzda olmazda neyse..

21 Ekim 2016 09:15

Faruk Çelik geçen gün bursa tv de atama ile ilgili mazeret sıraladı. 1.si ohal varmış. Gümrük sağlık eğitim adalet bakanlarına ohal yok mu. Adamlar çatır çatır alım yapıyor. Faruk Çelik'in 2. Mazereti hükümet politikalarını dikkate almak zorundaymış. Sen değil misin 2017 bizim yılımız olcak diyen, sen değil misin milli Tarım seferberliği ilan eden. Geçen gün başbakan açıklamadı mı milli tarımın önemini. Hükümet politikasının alası var. Bu kadar projeye hiç mi personel lazım değil. Hani 300 işletmeye 1 personel çoktu. Bu sayıyı düşerecektiniz. Hani geçen yıl az bütçe vermenizde etken seçim bütçesi olmasıydı. Sen bu partini kurucularındansın sen istersen alırsın. Ama umrumda mı değil. Bakın bakanımızın 1 yılı olmak üzere icraat yok. Bol bol Türkiye turu garip yoksul yetim paralarını gezilerde harcamak. Bakan vakit geçiriyor hayal satıyor. Ayıp vallaha ayıp. Nasıl çoluk çocuğuna ekmek götürüyorsun. Bu kadar işsiz Ziraat mühendisleri ne devlette ne özelde istihdam yok. İntihar mı etsinler. Zaten umurunuzda olmazda neyse..

21 Ekim 2016 09:52

Benim gözlemlerim bu. Arkadaşlar sizin gözlem ve analizlerinin nedir. Önümüzdeki süreçte ne olur sizce.

vtrn
Aday Memur
22 Ekim 2016 00:39

Tüm bakanlıklar ilana çıktı GTHB sessiz 2016 için son şansımız aralık merkezi atamada kadro verilmeli

mühendiss61
Şube Müdürü
22 Ekim 2016 10:21

acaba diyorum, ihraçların tamamen bitmesini mi bekliyorlar, Bazı alım yapmayan bakanlıklarda çalışmaların daha bitmediği söyleniyor, böyle bir bilgisi veya tespiti olan var mı? Tüm atılanlar tespit edildikten sonra mı alım olacak ?

Örneğin ; Orman bakanlığının asli kadrolarına Orman mühendisi ihtiyacı hat safhada iken, Tali kadrolara her daldan mühendis atandı, Son dsi alımın da görüyorsunuz. Bize de söylenen OGM de temizlik çalışmalarının devam ettiği. Acaba Tarım da da böyle bir konu olabilir mi? İçeriden yok mu bilgi alan?

22 Ekim 2016 18:47

Şoruşturma hikaye. Sağlık eğitim adalet gibi oldukça geniş bakanlıklarda bitmesi mümkün mü değil tabiki. Adamların bakanları aktif. Bizim bakan pasif. Zaman geçiriyor. Sürekli şu var bu var diyor. Mehdiyi mumla arayacağız.

vtrn
Aday Memur
22 Ekim 2016 20:29

Mayıs ayından beri 1 tane bilem alım olmadı GTHB daha ne kadar bekleyecek

vtrn
Aday Memur
23 Ekim 2016 02:53

Milli tarım projeleri açıklandı ama projeleri gerçekleştirecek personel alımı yapılmıyor tüm bakanlık alım yaptı GTHB den ses yok
23 Ekim 2016 18:17

KPSS \ KPSS B (Lisans Mezunları) (Egitimkitap.com desteği ile)

Kamu Personeli Milli Eğitim Bakanlığı Belge ve Doküman Paylaşımı Diğer Paylaşımlar Eğitim Sınıfı Dışındaki Personel Memur Öğretmenler Bölümü Okullarımızda Eğitim ve Öğretim Özlük ve Kariyer Sınavları Yer Değiştirme Yöneticiler ve Yönetici Atamaları Emniyet Genel Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakanlıklar Akademik Personel Diyanet Personeli Adalet Bakanlığı Engelli Memurlar ve EKPSS' ye Girecek Adaylar (Kitapsec.com desteği ile) Belediye ve Üniversite Personeli Türk Silahlı Kuvvetleri 4/C'li Geçici Personel, Taşeron Firma ve Diğer İşçiler 399 sayılı KHK'ya Göre Çalışanlar 4B'li Sözleşmeli Personeller Genel İdare Hizmetleri Teknik Hizmetler Yardımcı Hizmetler İFP (İstihdam Fazlası Personel) Kamuda Çalışan Avukatlar ve Hukuk MüşavirleriKamu personeli ortak konular FETÖ İhraçları ve Masumlar Disiplin ve soruşturma Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği (Kitapsec.com desteği ile) Harcırahlar İzin Maaş ve Diğer Mali Konular SendikalarKPSS KPSS A Grubu (Başkent Kariyer desteği ile) KPSS B (Lisans Mezunları) (Egitimkitap.com desteği ile) KPSS B (Önlisans Mezunları) (Lider Eğitim Kurumları desteği ile) KPSS B (Lise Mezunları) (Lider Eğitim Kurumları desteği ile) KPSS Sağlık KPSS Din Hizmetleri ve DHBT (Kitapsec.com desteği ile) Hakim ve Savcı Adaylığı Sınavları (657 Yayınevi desteği ile) Özel Sektör (657 Yayınevi desteği ile) POMEM, PMYO ve PAEM (657 Yayınevi desteği ile) Eğitim Fakültesi Mezunları ve ÖABT (Yargı Yayınevi desteği ile) Fen / Fen Edebiyat Fakültesi Mezunları Beden Eğitimi Öğretmenleri Bilişim Teknolojileri ve Yabancı Dil Öğretmenleri Teknik ve Mesleki Eğitim Fakültesi Mezunları İletişim Fakültesi Mezunları Mühendislik Fakültesi Mezunları İlahiyat Fakültesi Mezunları TSK Personel Temin FaaliyetleriSınavlar Açıköğretim ALES (Kitapsec.com desteği ile) DGS (Kitapsec.com desteği ile) İş Sağlığı ve Güvenliği SMMM ve YMM YDS, TOEFL, IELTS ve Yabancı Dil Sınavları (Icon Yabancı Dil Akademisi desteğiyle)Gündem Hayata Dair Sohbet ve Tanışma Siyasi konular Dini Konular Kültür, Sanat ve Edebiyat Tarihi Konular Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Tatil ve Gezi Tutunamayanlar Hobiler ve Yemek Tarifleri Spor Ekonomi Ev Dünyası Motorlu Araçlar Anne Bebek Cep Telefonu ve Teknolojik Ürünler Satılık ve Kiralık Tüm İlanlarMemurlar.Net Forum Editörlerine ÖzelAktif konularYazmaya kapalı konularBugün değiştirilenBu hafta değiştişrilen

Ziraat Mühendisleri Platformu

«5939594059415942594359445945

stuntambitious, 2 gün önce - stuntambitious, 2 gün önce - Alıntıya git

stuntambitious

1 dk. önce

İşlemler

Olay Faruk Çelikten çıkmadı. Topu atıyor baskıyı azaltıyor. Maliye Bakanına Deseki bu kadar projeyi gerçekleştirmek için personel yetersiz. Proje çöpe gider. 300 işletmeyi 1 personel takip edemez. Proje gerçekleşmez. Bu kadar ihraç edilen var. Bu eksiklerle sistem yürümez dese. Kesin alım yapar. Bu kadar reklam yapılmışken milli Tarım, havza desenli üretim bunların çöpe gitmesine göz yumulamaz. Ama bizim bakan pasif. Eldeki personel ile idare et deniyor tamam diyor. İşler yürümez projeler durur desin bak ne oluyor. Bizim bakan bizi düşünmüyor umrunda bile değiliz. Bu çok net isterse alır.

24 Ekim 2016 19:53

Faruk Çelik diyelim ki 5000 atama yapcam dedi. Nasıl inanacağız. Bütçeden de geçse nasıl inanacağız. 2016 da 3071 den kalanı almadı ki. Demek ki bütçeden geçsede almayabilir.

vtrn
Aday Memur
24 Ekim 2016 20:17

Diğer kurumlar için insanlar sayı mücadelesi verirken biz alım olup olmayacağını merak ediyoruz aralık merkezide GTHB de kadro açmalı o kadar mühendis ve veteriner hekim bekliyoruz merkezi alım 2016 için son şansımız kalan 1300 atamayı merkezide almalıyız merkezide kadro açılmazsa ümidi keseriz 2017 için alım haberleri hergün kötüleşiyor..

warpalavas17
Aday Memur
24 Ekim 2016 20:28

oy falan vermeyelim bbi daha bunlara

onlineguncel
Yasaklı
24 Ekim 2016 20:56

vtrn
Aday Memur
25 Ekim 2016 12:52

+

Toplam 258 mesaj