Editörler : "eskiyara"Pangaea
28 Eylül 2016 13:00

Ankara Norm Fazlası Listeler Açıklanmış!

Sistemden baktığımda ve norm fazlası okul listede yokken sadece bir tane yer açılmış görünmekte. Biz tercih beklerken tanıdıklar mı yerleştirildi oralara? Koca Sincan'da 1 tanemi boş yer olur?

mcby
Memur
28 Eylül 2016 13:09

Bora8406 hocam tercih yapılacak okullar nasıl görülüyor aceba?

Yukarıdan tercih ekle diyorum ve bir ekran açılıyor.

Bu açılan ekrandan da nasıl aratırsam aratayım okul ismi görünmüyor.

Siz de mi sınıf öğretmenisiniz bu arada?

Nergish
Aday Memur
28 Eylül 2016 13:10

bende göremiyorum tercih işlemlerim butonu basmıyor

bora8406
Aday Memur
28 Eylül 2016 13:18

Eşim sınıf öğretmeni. Tercih ekle kısmında 1 tane okul geliyor. başkada yok. Sizin hangi ilçe bu arada?

mcby, 8 yıl önce

Bora8406 hocam tercih yapılacak okullar nasıl görülüyor aceba?

Yukarıdan tercih ekle diyorum ve bir ekran açılıyor.

Bu açılan ekrandan da nasıl aratırsam aratayım okul ismi görünmüyor.

Siz de mi sınıf öğretmenisiniz bu arada?

mcby
Memur
28 Eylül 2016 13:21

Benim Çankaya. Nasıl geliyor peki o okul. İlçeye Çankaya yazıp arıyorum hiçbir sonuç gelmiyor.

Diğer ilçelere de baktım onlarda da gelmiyor. Bu durum norm açığı bulunmadığı anlamına mı geliyor sizce yoksa sistemde mi bir sıkıntı var? Bugün 16:00'da da bitecekmiş tercih süresi.

bora8406
Aday Memur
28 Eylül 2016 13:44

Tercih yapmazsak resen mi atayacaklar bizi? yoksa yer değiştiremediğimizden dolayı yerimizde mi kalırız.

mcby, 8 yıl önce

Benim Çankaya. Nasıl geliyor peki o okul. İlçeye Çankaya yazıp arıyorum hiçbir sonuç gelmiyor.

Diğer ilçelere de baktım onlarda da gelmiyor. Bu durum norm açığı bulunmadığı anlamına mı geliyor sizce yoksa sistemde mi bir sıkıntı var? Bugün 16:00'da da bitecekmiş tercih süresi.

deep drop
Aday Memur
28 Eylül 2016 13:47

Klavuzu okuyun anlarsınız Ankara mem sayfasında , 2 aşama önemli olan

mcby
Memur
28 Eylül 2016 15:01

Hocam ben de anlamadım.

Tercih ekranına geldiğimde "Bu aşamada tercih edebileceğiniz boş normu mevcut kurum bulunamamıştır." şeklinde bir yazı çıkıyor. Kadrom Çankayada benim. Diğer ilçeleri seçtiğimde ise hiçbir okul gelmiyor. Galiba bu 1. aşamada sadece ilçemizi tercih edeceğiz, 2. aşamada ise tüm ilçeler açık olacak.

Aceba uzak ilçelerde (Ş.koçhisar, Nallıhan, vb.) norm açığı oranı nasıldır, oralarda 1. aşama sonrası açık kalırda bizi oralara gönderirler mi diye endişeleniyorum.

bora8406
Aday Memur
28 Eylül 2016 15:50

Milli eğitimin her şeyi ters yapıyor. madem boşluk var neden bizi merkeze atadı. sonra atadın niye tercih yaptırıyorsun? tercih yapacaz okul niye yok? Sonra vay efendim tercih yapmadın haydi sen şuaraya demesin. kafamda deli sorular.

mcby, 8 yıl önce

Hocam ben de anlamadım.

Tercih ekranına geldiğimde "Bu aşamada tercih edebileceğiniz boş normu mevcut kurum bulunamamıştır." şeklinde bir yazı çıkıyor. Kadrom Çankayada benim. Diğer ilçeleri seçtiğimde ise hiçbir okul gelmiyor. Galiba bu 1. aşamada sadece ilçemizi tercih edeceğiz, 2. aşamada ise tüm ilçeler açık olacak.

Aceba uzak ilçelerde (Ş.koçhisar, Nallıhan, vb.) norm açığı oranı nasıldır, oralarda 1. aşama sonrası açık kalırda bizi oralara gönderirler mi diye endişeleniyorum.

eskinus
Aday Memur
28 Eylül 2016 17:28

Bu başlığı atan arkadaş kimle dalga geçiyorsun?

bora8406
Aday Memur
28 Eylül 2016 20:47

Ne gibi?

eskinus, 8 yıl önce

Bu başlığı atan arkadaş kimle dalga geçiyorsun?

deep drop
Aday Memur
28 Eylül 2016 21:27

İhraç edilen öğretmenlerin normları neden yok acaba listede?

bora8406
Aday Memur
28 Eylül 2016 21:33

Hocam sizin bolum ne? Nereler acildi?

deep drop, 8 yıl önce
İhraç edilen öğretmenlerin normları neden yok acaba listede?

artemisa absintum
Daire Başkanı
28 Eylül 2016 21:34

Ben açamıyorum hala siz nereden bakıyosunuz

bora8406
Aday Memur
28 Eylül 2016 21:37

Ankbis den bakıyorum sadece 4. Hizmet bölgesi tuekoglu ilkokulu var sizin?

artemisa absintum
Daire Başkanı
28 Eylül 2016 21:46

Bende ankbis bakıyorum tercihlerim yeri tıklanmıyo. Göremiyorum bişey

eskinus
Aday Memur
28 Eylül 2016 23:24

liste nerde?

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler