Editörler : crops35
28 Eylül 2016 21:38

2016 Kpss önlisans çıkabilecek soru ve konu tahminleri

Öncelikle herkese başarılar diliyorum sınavda. Forum aracılığıyla tahminlerimizi ve bilgilerimizi pekiştirelim diye düşündüm. Varmı aranızda soru tutturabielcek olan :)

neco3846
Şef
28 Eylül 2016 21:41

olimpiyattaki madalyalardan soru gelebilir

canderviscan
Memur
28 Eylül 2016 22:51

tarihten mutlaka gelecek...milli mucadele yillari yazarlar ve eserleri...

canderviscan
Memur
28 Eylül 2016 22:54

cografyadan kalkinma projeleri ve kapsadigi iller...ihracat ithalat...mufredata yeni toprak cesitleri eklenmis bunlardan gelme olasiligi cokkkkk

canderviscan
Memur
28 Eylül 2016 22:55

olimpiyatlar falan gelmez..klasiklesti artik bunlar...bence guncel olarak dunyadaki sehirlerin onemi ve ozelligi gelecek..lisansta cikan semerkant gibi...2014 teki tibet gibi...

canderviscan
Memur
28 Eylül 2016 22:57

matematik standart konular ..ama daha cok uzun islem olacak..ama banko analitik geometriden dogrularin dikligi yada paralelligi gelir kesin..

ScaryNightmare
Yasaklı
29 Eylül 2016 00:29

Aziz Sancar kesinlikle gelecek arkadaşlar. Ya önlisansa ya da ortaöğretime tahminim ortaöğretime geleceği yönünde çünkü lisansa gelmedi. Buna istinaden olimpiyatlardan bir soru gelebilir. Herkes Taha Akgül'e yoğunlaşmış durumda fakat bence Türkiye'nin en genç olimpiyat sporcusu sorusu gelecek. Çok düşük bir ihtimal ama 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası kazananını sorabilirler. Darbe girişimi ile alakalı da bir soru çıkacağını düşünüyorum ama direkt tarih değil de ayrıntılarla alakalı bir soru çıkar. Tarih sorularında da 93 Harbi ile alakalı soru geleceğini düşünüyorum ya Ahmet Muhtar ya da Plevne kahramanı Gazi Osman Paşa çıkar. Daha önce nene hatun sorusu sorulmuştu ya bu 2 si sorulur ya da Çöl Ortasındaki Plevne Kahramanı Fahreddin Paşa sorulur. Bunlar benim favori sorularım. Ayrıca Ohal döneminde olmamız dolayısıyla Vatandaşlık'ta Ohal ile ilgili bir soru da gelir gibime geliyor.

sogut15
Memur
29 Eylül 2016 10:57

Osmanlı kültür medeniyet ten beklediğinz soru varmı arkadaşlar

Hzlceren
Kapalı
29 Eylül 2016 12:32

Herkesin görüşüne saygı duy ne gelebilir ne gelmez başlığı görüyorsun. Onlar falan gelmez şu gelir derken kahin misin? Bir başkasına göre de senin dediğin gelmez . Ne kadar saygısız basit insanlarsınız böyle anlamak mümkün değil nasıl bir ortamda yetiştiniz acaba merak ediyor insan ... Çok faydalı bir başlık olmuş unuttuğumuz çalışmadığımız yer varsa buradan tamamlayabiliriz.

Bence aşılardan virüslerden bir soru gelebilir.

h1N1 h5N1 zika sars virüsü gibi .

canderviscan, 8 yıl önce
olimpiyatlar falan gelmez..klasiklesti artik bunlar...bence guncel olarak dunyadaki sehirlerin onemi ve ozelligi gelecek..lisansta cikan semerkant gibi...2014 teki tibet gibi...

yaln1234
Memur
30 Eylül 2016 17:57

1.2014 yılın sporcusu ve 2016 olimpiyatlarında güreşte bronz madalya kazanan güreşi Rıza Kayaalp

2.İnsan Hakları Evrensel Bildirisi Kabul Edildi (1948)

yaz bunu :)

Trafikteknikeri
Yasaklı
01 Ekim 2016 06:33

İç savaşın bittiği ülke kolombiya

Devlet konservatuarina donusturulen ilk sivil müzik okulu Darulelhan

Bende bunları.bekliom :)

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi