Editörler : Pangaea
11 Ekim 2016 00:33

Sosyal Bilgiler Kaynak Kitap ve Uzaktan Eğitim

Merhaba zümrelerim bu yıl sadece alan sınavına çalışacağım dershaneye gidecek ne vaktim var nede param uzaktan eğitim konusunda tavsiyeleriniz var mı arke uzaktan eğitim, yargı uzaktan eğitim daha var mı bilmiyorum hangisini önerirsiniz? Arke konusunda bir kaç arkadaş iyi dedi ama izlemedim bilemiyorum.Sadece diğer alanlara yönelik kitap alacağım 2 kaynak buldum pegem ve nobel ama kitaplar 1500-1800 sayfa şişirilmiş gibi duruyor diğer alanlar için piyasaya yeni çıkacak kitapları mı beklemeliyim?

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim...

muallimin-sitte
Aday Memur
12 Ekim 2016 13:54

hazırlanan sosyalci arkadaşlar yok mu?

sosyal12345
Aday Memur
12 Ekim 2016 23:17

aynen hocam bende sadece alan çal?? cam . size önerilen kaynaklar neler. bide e?itim bilimlerinde soru bankas? ne alabilirim

muallimin-sitte
Aday Memur
26 Ekim 2016 23:29

hoca eğitimde uzman kariyer, yediiklim ve yargı öneriyorlar.Pegem çok basitmiş.Sosyal ÖABT de alan kitapları kasımda çıkacakmış onları bekleyeceğim.Uzaktan Eğitim ÖABT Arke Yay.almayı düşünüyorum ayrıca bakalım hocam birde bol soru çözmek gerek piyasada alan soru bankalarının hepsini çözeceğim sanırım.Lakin ÖABT okulu müfredat yayınları çok saçma açıklama yok soru oranlamaları kötü beğenmedim.

gizemkürk
Aday Memur
27 Ekim 2016 11:23

ben gk gy ve eğitim bilimleri için lider yayınları aldım gerçekten çok iyi tavsiye ederim

aslı su kaynar
Aday Memur
27 Ekim 2016 14:29

lider yayınları iyidir

betül9595
Aday Memur
27 Ekim 2016 14:33

üç oturum içinde lider aldım kesinlikle iyi olduğunu söyleyebilirim

elmayra:)
Daire Başkanı
27 Ekim 2016 22:11

Offf reklam yapmanın da bi üslûbu vardır.bu ne ya böle şakamısınız siz

elmayra:)
Daire Başkanı
27 Ekim 2016 22:15

Hocam bol soru çözün yayın evi ayırt etmeyin.son 3 ay tüm tgleri çözmeye çalışın.şimdiden kolay gelsin çalışacak tüm zümrelere

muallimin-sitte
Aday Memur
28 Ekim 2016 01:34

derdimiz reklam değil hocam saydığım yayınları ne tanırım ne bilirim tavsiyeleri paylaştım ki zaten tavsiyeleriniz için açtım bu başlığı sosyal öabt de ne varsa piyasada sadece diğer alanlara yönelik olan bakacağım açıkçası lakin varsa önerileriniz bekliyorum.

dilaraaaaaaaa
Aday Memur
28 Ekim 2016 09:44

bende pegem vardı tavsiyeler üzerine lider yayınları aldım tavsiye edenlere teşekkür ederim memnun kaldım

arya9696
Aday Memur
28 Ekim 2016 11:55

eğitim bilimleri ve gk gy te şuan liderle çalışıyorum tavsiye ederim

muallimin-sitte
Aday Memur
02 Kasım 2016 20:34

öabt için kaynak istiyorum hocam ben hatta sadece diğer sosyal alanlar için tarih coğrafya istemiyorum.felsefe,sosyoloji,psikoloji,ekonomi,siyaset bilimi,antropoloji,arkeoloji .... bol sorulu konu anlatımı lazım var mı böyle bir kaynak ? piyasaya daha çıkmayan yayınlar varmış onları da alacağım. lakin nobele baktım 1000 küsür sayfa ve gereksiz abartılı konular vardı sınavla alakasız almadım.

sosyalforum
Aday Memur
30 Kasım 2016 18:04

http://uye.memurlar.net/profil-duzen/

arkadaşlar buradan bana ulaşıp katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

brssc
Şef
02 Aralık 2016 01:34

hala çalışıyor musunuz. güldürmeyin adamı. dilenciye sadaka verilir gibi 121kişilik kadro verilmişti.bence yol yakınken ya adam gibi bir bölüm okuyun ya da kendi işinizi kurmaya çalışın. böyle giderse sosyalciler mezarda atanır. kitapçıları zengin edeceğinize gidin daha mantıklı şeylerle ilgilenin.

muallimin-sitte
Aday Memur
13 Aralık 2016 02:53

arkadaşlar merhaba sanırım aradığım kitabı buldum yargı yayınları yekpare sosyal bilgiler sadece diğer alanlara yönelik konu anlatımlı soru bankası.fiyatıda gayet iyi, diğer alanlarda sıkıntı yaşayan arkadaşlara tavsiye ederim.

freudyen
Memur
13 Aralık 2016 17:36

aynen kardeşim aklı olan çalışmaz başka bir iş bulur.

brssc, 7 yıl önce

hala çalışıyor musunuz. güldürmeyin adamı. dilenciye sadaka verilir gibi 121kişilik kadro verilmişti.bence yol yakınken ya adam gibi bir bölüm okuyun ya da kendi işinizi kurmaya çalışın. böyle giderse sosyalciler mezarda atanır. kitapçıları zengin edeceğinize gidin daha mantıklı şeylerle ilgilenin.

muallimin-sitte
Aday Memur
11 Ocak 2017 07:14

iş dolu mu sanıyorsunuz kolay mı iş bulmak. kpss ve öabt sınavlarının %50 çalışma %50 şans olduğuna inanıyorum ve dilerim ki bu sene sosyalin şansı güler.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi