Editörler : "eskiyara"Pangaea

meander81
Aday Memur
29 Aralık 2016 21:55

müdür yardımcılığından istifa ettim. bugün yeni okulumda göreve başladım. ne rahatlıkmış yahu. dersime giriyorum çıkıyorum. ne veli derdi, ne öğrenci derdi, ne öğretmen derdi ne de ilçe var. ilk defa eve kafam ağrımadan geldim. şiddetle tavsiye ederim. yer istanbul

sobalıdegilkombili
Aday Memur
04 Ocak 2017 15:06

hocam süreci açıklar mısınız aynı ilçede mi başladınız istediğiniz okula mı gittiniz samsun istediğimiz okullara vermiyor istifayı kabul etmiyor

meander81, 7 yıl önce

müdür yardımcılığından istifa ettim. bugün yeni okulumda göreve başladım. ne rahatlıkmış yahu. dersime giriyorum çıkıyorum. ne veli derdi, ne öğrenci derdi, ne öğretmen derdi ne de ilçe var. ilk defa eve kafam ağrımadan geldim. şiddetle tavsiye ederim. yer istanbul

meander81
Aday Memur
05 Ocak 2017 14:36

Hocam önce okuluma ailevi nedenlerden dolayı müdür yardımcılığını bırakmak istediğimi ve ilçed şu okulda bulunan şu ders norm açığına atamamın yapılması hususunda belirttiğim bir dilekçeyi verdim. 15 gün sonra kararname geldi. bizde önemli olan dilekçenin ilçeden çıkmasıydı. ilçede özellikle takip ettim hocam.

sobalıdegilkombili, 7 yıl önce

hocam süreci açıklar mısınız aynı ilçede mi başladınız istediğiniz okula mı gittiniz samsun istediğimiz okullara vermiyor istifayı kabul etmiyor

KarLeoparı
Aday Memur
11 Ocak 2017 10:42

Ben de istifa etmeyi düşünüyorum.bu iş bana göre iş değil,başladığımdan beri 1 gün mutlu olamadım.1 gün huzurlu olamadım.keşke hiç bulaşmasaymışım, meslekten soğudum bu yüzden.istifa edeceğim.ohal var malum,Samsun'da durumlar nasıl,ne yapmamız lazım,bilen var mı?

sobalıdegilkombili
Aday Memur
19 Ocak 2017 14:53

hocam samsun istifaları kabul etmiyor mecbur yaz tayin dönemini bekleyecegiz hangi okuldasınız branş ne hocam

KarLeoparı, 7 yıl önce

Ben de istifa etmeyi düşünüyorum.bu iş bana göre iş değil,başladığımdan beri 1 gün mutlu olamadım.1 gün huzurlu olamadım.keşke hiç bulaşmasaymışım, meslekten soğudum bu yüzden.istifa edeceğim.ohal var malum,Samsun'da durumlar nasıl,ne yapmamız lazım,bilen var mı?

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı
19 Ocak 2017 15:40

Ne kadar ilginç değil mi bir tarafta müdür yardımcılığını bırakanlar (benim gibi) ve bırakmak isteyenler bir tarafta da aynı forumda başka bir başlıkta ısrarla atama isteyenler, müdür yardımcısı olmak isteyenler.

sobalıdegilkombili
Aday Memur
19 Ocak 2017 15:57

bırakmak isteyenlerin istifasını alsalar atanmak isteyenleri atasalar sorun çözülmüş olacak ancak milli eğitimin işi yokuşa sürmekte üstüne yok

a_durmaz, 7 yıl önce

Ne kadar ilginç değil mi bir tarafta müdür yardımcılığını bırakanlar (benim gibi) ve bırakmak isteyenler bir tarafta da aynı forumda başka bir başlıkta ısrarla atama isteyenler, müdür yardımcısı olmak isteyenler.

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi