Editörler : E.Kayı Han
«144514461447144814491450145114521453145414551456»

şekerli63
Memur
26 Ağustos 2017 16:17

Hocam biraz daha açar mısınız?

Çalışma ihraclar da var mıymış?

Birinci derece akraba sıkıntısı ile ilgili bakanlık neler söyledi?

Magdurum17, 7 yıl önce

Dün bakanlıktaydım. Takipsizlik alanları iade etmek istiyorlar ancak özellikle birinci derece yakınında sıkıntı olanları iade konusunda bakanı ikna edemiyoruz dediler. Yeni bir çalışma daha varmis 50 civarında iade için. Hayırlısı artık.

Magdurum17
Aday Memur
26 Ağustos 2017 16:39

Anladığım kadarıyla kendisi için takipsizlik alanlarda ihrac tehlikesi görünmüyor. Ancak birinci derece arabasında bir adlı süreç falan varsa bakan iade etmeye cesaret edemiyormus açıkçası. Ancak 50 civarında iade için tekrar bakana çıkacaklarmis. Hayırlısı

şekerli63, 7 yıl önce

Hocam biraz daha açar mısınız?

Çalışma ihraclar da var mıymış?

Birinci derece akraba sıkıntısı ile ilgili bakanlık neler söyledi?

dexter01
Aday Memur
26 Ağustos 2017 23:17

Arkadaşlar dün itibari ile bakanlik açığı bir arkadaşımız iade olmuş sebebi başkasına verdiği hatta bylok suphesi takipsizlik almış.

Söylenen peyderpey iadeler olacak şu an 50 civarı bir isim listesi daha var bakan beyin önünde imzada imis

dexter01
Aday Memur
26 Ağustos 2017 23:20

İnşallah sucsuz olan herkes dönecek.bu arada takipsizlik almak çok önemli bence.

magma_sel
Aday Memur
27 Ağustos 2017 00:27

Canım benim öyle deme bak hep birlikte 11 ay bekledik, nasıl müfettişler aynı dönem geldi iadelerde peyderpey olacak önemli olan başlamasıydı.. çoookkk dua Edicem ve takipteyim.. Sevgi ve dua ile..

ayerclk, 7 yıl önce

Yemin ederim öyle mutlu oldum ki sanki ben iade oldum can hocam hayırlı olsun kendi adıma umudum kalmadı artık adlı soruşturma olmayanlar dönecek demek Allah büyük bırakalım elbet Birgün bizimde siramiz gelir

magma_sel
Aday Memur
27 Ağustos 2017 00:28

Dualarım sizinle hocalarım, yoldaş ve kaderdaşlarım.. Hiç dua edilmez mi.. Az kaldı Bayram yeri olacak burası..

Gök44, 7 yıl önce

Hocam hayırlı olsun, çok mutlu oldum çok sevindim. Dediğiniz gibi darısı başımıza. Duanizi eksik etmeyin lütfen...

magma_sel
Aday Memur
27 Ağustos 2017 00:35

Antalya hocam lakin ben görmedim bana göndermediler takipsizliği.. dualarım sizlerle ben iade kapısının açıldığını ve iadelerin hızlanacağını umut etmekteyim..

yeniyaşam35, 7 yıl önce

Hocam iadeniz bize umut oldu.Takipsizliği hangi il savcısından aldınız.Hayırlı olsun Allah kimseyi işi ile sınamasın

hadigallii
Aday Memur
27 Ağustos 2017 03:19

Vekilin kızı iade olduktan sonra OHAL Komisyonunda Banka Ve Sendika Kriter Dışına İtilebilir!

http://www.dunden.com/ohal-komisyonunda-banka-sendika-kriter-disina-itilebilir/

dexter01, 7 yıl önce

İnşallah sucsuz olan herkes dönecek.bu arada takipsizlik almak çok önemli bence.

RhegoTargaryen
Aday Memur
27 Ağustos 2017 11:27

Hocam sizin düşündüğünüz gibi olur iade kapısı açılmıştır ama ben sizin kadar ümitli değilim bu konuda helede itham edildiğimiz şey bu lanet olası program iken. Aylar önce harun hocada iade edildiğinde aynı şeyleri düşünmüştük forumdan biri iade edildi iade edildi artık peyder pey bizde iade oluruz diyorduk ama malesef öyle olmadı.Aynı durumda olan insanlardan bile bekleyenler var forumda.

Neye göre iade ediyorlar kimse anlamış değil söyledikleri gibi takipsizlik olsa aylar önce takipsizlik alıpta bekleyenler var forumda.Amacım kismede karamsarlık yaratmak değil ama ben kendi adıma ohal kalkmadan iade filan edeceklerini düşünmüyorum. Başkasına verdiğim hattan bekliyorum ve açığa alınır alınmaz hattı kullanmadığımı savcılık kanalıyla bakanlığa iletmeme rağmen malesef hiçbir gelişme olmadı.3-5 ayda takipsizlik veren savcılara gıpta ile bakmaktayım. Daha ne kadar bekleyeceğim ne kadar dayanabilirim bilmiyorum.

Su anda tek dileğim bu bekleyiş sürecinde ooolumsuz bir durum daha yaşamamak zira hiç alakam olmayan bir konuda bunlar başıma gelmişken birde kazara ihraç filan olursa bu sefer süreç dahada uzar.

Rabbim tüm masumların yardımcısı olsun ve en doğru zamanda bütün masumları feraha kavuştursun içindede bizleri.

magma_sel, 7 yıl önce

Antalya hocam lakin ben görmedim bana göndermediler takipsizliği.. dualarım sizlerle ben iade kapısının açıldığını ve iadelerin hızlanacağını umut etmekteyim..

dünyabizim34
Kapalı
27 Ağustos 2017 13:27

ben iadelerin hızlanacağını düşünüyorum birbir yazacagız.

İla308
Kapalı
27 Ağustos 2017 21:49

Hocam takipsizlik için siz başvuru da bulundunuz mu yoksa savcılıkça sizden habersiz mi vermişler

magma_sel, 7 yıl önce

Hocam adli süreç yaşamadım takipsizlik adıma tebliğ edilmeden bakanlığa yollanmış, bylock yoktur diye gitmiş ki ben sebebini hiç öğrenemedim.. 14 ekimciyiz diye bylock tur sebebi dediler ama bylock değilmiş?? Listeye girme şeklimi sanırım ohal bitmeden öğrenemeyeceğim..

lal-i gevher
Şube Müdürü
28 Ağustos 2017 00:09

Adem Hoca nasılmış, görüşebildiniz mi? Masumlar için dua ettiğimizi söyleseydiniz.

ADEM HOCA KARDEŞ, 7 yıl önce

Bugün adem le görüşmeye gideceğim hepinizin selamını ileteceğim.

adem silivri 6.nolu B12 koguş da

Çevik42
Kapalı
28 Ağustos 2017 12:19

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere gerek valilik gerek bakanlık tarafından açığa alınıp aylardır bekleyen hatta 1 yılı geçkin süredir bekleyen masumlar var , bu masum kardeşlerimizin sesini duyurmak için bugün saat 20:00da Twitter'da hastag çalışması yaparak konuyu gündeme getirmeye çalışacağız destek olmak isteyen herkese şimdiden teşekkürler. Hastag :

#1yıldıraçıktabekleyenmasumlariadebekliyor

(Not: bu yazıyı ilgili sayfalara hesaplara gruplara forumlara kopyala-yapıştır yapalım)

28 Ağustos 2017 13:43

Hocam aradılar mı sızı, gelmiş mı yazınız ilceye ve okula ,başladınız mı İnşallah? Aranan ,başlayan başka arkadaşlar var mı?

Yavuz1512, 7 yıl önce

Dün mesai bitimine yakın iade yazım il mem gelmiş

henüz ilçe mem e ve okula gelmedi

artık pazartesiye kaldı

dünyabizim34
Kapalı
28 Ağustos 2017 13:47

istanbulda iade listesi var mı acaba. orada olmadıgımdan meme gidemıyorum.

ayerclk
Daire Başkanı
28 Ağustos 2017 14:29

Hocam ben Ankara il MEM i aradım biraz önce 10 günlük bayram tatiline girildiği için şuan yetkili arkadaşlar yok 5 nde ararsanız yardımcı olacağız dediler. Yani varsa da artık bayram sonuna kalmıştır. Şimdiden herkese iyi bayramlar

altınsükut, 7 yıl önce

Hocam aradılar mı sızı, gelmiş mı yazınız ilceye ve okula ,başladınız mı İnşallah? Aranan ,başlayan başka arkadaşlar var mı?

28 Ağustos 2017 14:40

Hocam ben de aradım az evvel il MEB i, cevap veren olmadı ama. Hayırlısı olsun, beklemek asli halimiz oldu zaten, teşekkürler bu arada..

ayerclk, 7 yıl önce

Hocam ben Ankara il MEM i aradım biraz önce 10 günlük bayram tatiline girildiği için şuan yetkili arkadaşlar yok 5 nde ararsanız yardımcı olacağız dediler. Yani varsa da artık bayram sonuna kalmıştır. Şimdiden herkese iyi bayramlar

dünyabizim34
Kapalı
28 Ağustos 2017 14:40

iade olcaktıysa bile bayramdan önce olmalıyduı bukadar içgörüsüz ve duygusuz bir süreç yaşıyorz. bukadar düşüncesiz ruhsuz bir sistemdeyiz. neyse kalın sağlıcakla hayrlı bayramlar.

Yavuz1512
Kapalı
28 Ağustos 2017 22:59

bu gün iade yazım okuluma geldi..

ve bu görevime iade oldum...

görevime başladım...

zor ve sıkıntılı bir süreci geride bıraktık

şükürler olsun

darısı sizlere....

zhrank
Kapalı
28 Ağustos 2017 23:04