Editörler : F16 Gökçen

FarklıYorumcu
Kapalı
25 Ekim 2016 11:29

onu salla 6 dersti değil mi.. karanlığa gelmeyelim:DD .. o çarşıyı da düşündüm de 10 tl daha devamı olsa 30 35 arasına denk geliyor. yahu sıkıştırdığında çift sayfa oluyor ya :DD neyse. hizayı da kenara yaklaştırdım puntoyu da 18 yaptım..emin ol yazı büyüklüğü seninkiyle aynı olacaktır yarı fiyatına :DDd

Mahzun_, 7 yıl önce

Hesap güzel ama çarşı

begenirmi bunu bakalım😉

Mahzun_
Müsteşar
25 Ekim 2016 14:05

:))) alemsin ya, 55 TL verip kitap halinde getirt işte hepsini, bazı derslerin arka yüzünde çıkmış sorularda oluyor. 6 Ders ama ben kuran Dersini almadım gerek yok, tecvid zaten. Finalde yüzünden okuma ve ezber önemli, gerisi yalan.

FarklıYorumcu, 7 yıl önce

onu salla 6 dersti değil mi.. karanlığa gelmeyelim:DD .. o çarşıyı da düşündüm de 10 tl daha devamı olsa 30 35 arasına denk geliyor. yahu sıkıştırdığında çift sayfa oluyor ya :DD neyse. hizayı da kenara yaklaştırdım puntoyu da 18 yaptım..emin ol yazı büyüklüğü seninkiyle aynı olacaktır yarı fiyatına :DDd

md.zhr
Aday Memur
26 Ekim 2016 09:06

Mahzun kardeş o kırtasiyede dediğin 55 TL olan fotokopi ile bu LMS'deki PDF'lerin aynısı değil mi O kırtasiyesinin numarasını bir daha yazar mısın Meşguliyetten unuttuk aramadık

Mahzun_
Müsteşar
26 Ekim 2016 22:11

0543-576-95-39 hünkar doğan

FarklıYorumcu
Kapalı
27 Ekim 2016 01:27

aynısı zaten yaprağı 5 krden çeken yer buluran yazıları da ayarlarsan 20tl civarı tutar ya da yarı yarıya diyeyim hepsini spiralli yapsan bile:DDd

md.zhr, 7 yıl önce
Mahzun kardeş o kırtasiyede dediğin 55 TL olan fotokopi ile bu LMS'deki PDF'lerin aynısı değil mi O kırtasiyesinin numarasını bir daha yazar mısın Meşguliyetten unuttuk aramadık

FarklıYorumcu
Kapalı
05 Kasım 2016 12:30

mahsun şu ilitam dostluk grubu linkini atarmısın. ya da bilen biri. kaybettim o grubu..daha doğrusu özet bilgi ya da çıkmış soru pdfsi vs var mı çok acil. kitaplar çok karışık geldi. soru lazım mutlaka :( linki de yolla bir..grubun.

FarklıYorumcu, 7 yıl önce

aynısı zaten yaprağı 5 krden çeken yer buluran yazıları da ayarlarsan 20tl civarı tutar ya da yarı yarıya diyeyim hepsini spiralli yapsan bile:DDd

FarklıYorumcu
Kapalı
11 Kasım 2016 13:42

fırat ek yerleştirme kaçla kaldı en son bilen var mı

Toplam 67 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi