Editörler : crops35

uyeadinizz
Aday Memur
17 Ocak 2017 03:44

titreyin sahtecilerrr

uyeadinizz
Aday Memur
18 Ocak 2017 23:00

destekkkkkkk

uyeadinizz
Aday Memur
19 Ocak 2017 16:08

sahteciler korkun bizden

uyeadinizz
Aday Memur
19 Ocak 2017 21:36

titreyin sahtecilerrr

uyeadinizz
Aday Memur
21 Ocak 2017 17:50

sahteciler titreyinnnnnnnn

uyeadinizz
Aday Memur
23 Ocak 2017 21:47

okuyanus42
Aday Memur
24 Ocak 2017 16:38

Kendi çalar,kendi oynar denilen deyim tam da sizin için söylenmiş olsa gerek..!

Ozsev5860
Şube Müdürü
24 Ocak 2017 16:47

Bi atansanizda su forum senin gibi gereksizlerden temizlense insanlarin birbirlerini anladigi birbirlerine yardimci oldugu gereksizlikten kurtulan bir forum olsa

uyeadinizz, 7 yıl önce

titreyin sahtecilerrr

uyeadinizz
Aday Memur
24 Ocak 2017 18:27

gereksiz olan senin yazındır. sahtecilere karşı savaş açtığımız için mi zoruna gitti ?

hayırdır.

uzak dur kardeş. işine gelmiyorsa yanıt yazmana gerek yok.

Ozsev5860, 7 yıl önce

Bi atansanizda su forum senin gibi gereksizlerden temizlense insanlarin birbirlerini anladigi birbirlerine yardimci oldugu gereksizlikten kurtulan bir forum olsa

uyeadinizz
Aday Memur
24 Ocak 2017 20:05

konuşmalarına dikkat et şikayet ettim seni moderatöre.

Ozsev5860
Şube Müdürü
24 Ocak 2017 21:02

Adminde suc senin gibi gereksiz insanlari burda tutuyo actigin konuyla yaptigin yorumlara bakarsa zaten sutlanmasi grrekenin sen oldugunu anlarlar artikk bi gidin su forumdan da olmasi gereken bi forum olsun artik burasi

uyeadinizz, 7 yıl önce

konuşmalarına dikkat et şikayet ettim seni moderatöre.

okuyanus42
Aday Memur
25 Ocak 2017 11:13

Katılıyorum sana arkadaş bu nedir ya gerekli gereksiz her konuyu açmışlar foruma,atansalardı dönüp de engellilerin yüzüne bakmayacaklar puanı düşük gelince vay efendim sahte rapor vay efendim bilmem ne.Bak kardeşim devletin doktoru sahtecilik yapıp gül gibi maaşından olur mu sanıyorsun?Nedir bu tantanan anlamıyorum.Sen 90 puan aldın da devlet mi seni atamadı?Onca suçladığın doktor forumda yazdığın saçma suçlamalar yüzünden hakkında iftira davası açsa müebbet yersin.Doktor dediğin insan birilerinin gazına gelip rapor yazmaz engelli cetvelinde neyse o oran verilir.Ayrıca adam çıldırmış mı ki gül gibi maaşından birkaç kişinin yüzü gülsün diye vazgeçsin.Bunların dediği şey tamamen saçmalık Özsev5860.Kendi çalar kendi oynar mantığındalar.Editörler de bunu görmüyor maalesef.

Ozsev5860, 7 yıl önce

Adminde suc senin gibi gereksiz insanlari burda tutuyo actigin konuyla yaptigin yorumlara bakarsa zaten sutlanmasi grrekenin sen oldugunu anlarlar artikk bi gidin su forumdan da olmasi gereken bi forum olsun artik burasi

Ozsev5860
Şube Müdürü
25 Ocak 2017 11:23

Editore yazdim isini bana ver diye cunku birakmislar bu forumu gerrksiz insanlar toplulugu oldugunu bildigi icin. Bikactane temizlik yapilirsa forumda sessiz kalan insanlarda etkinlesir. Boyle bisey olmayacagi icinde meydan boyle sacma sapan insanlar akalmis iste

okuyanus42, 7 yıl önce

Katılıyorum sana arkadaş bu nedir ya gerekli gereksiz her konuyu açmışlar foruma,atansalardı dönüp de engellilerin yüzüne bakmayacaklar puanı düşük gelince vay efendim sahte rapor vay efendim bilmem ne.Bak kardeşim devletin doktoru sahtecilik yapıp gül gibi maaşından olur mu sanıyorsun?Nedir bu tantanan anlamıyorum.Sen 90 puan aldın da devlet mi seni atamadı?Onca suçladığın doktor forumda yazdığın saçma suçlamalar yüzünden hakkında iftira davası açsa müebbet yersin.Doktor dediğin insan birilerinin gazına gelip rapor yazmaz engelli cetvelinde neyse o oran verilir.Ayrıca adam çıldırmış mı ki gül gibi maaşından birkaç kişinin yüzü gülsün diye vazgeçsin.Bunların dediği şey tamamen saçmalık Özsev5860.Kendi çalar kendi oynar mantığındalar.Editörler de bunu görmüyor maalesef.

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı
25 Ocak 2017 21:44

uyeadinizz
Aday Memur
25 Ocak 2017 21:47

bu konuya gereksiz eleştiri yapanlar, hakaret edenler, sahtecileri destekler şekilde hareket ediyorsunuz aklınızı başınıza alın.

sahtecilerden yana mısınız adaletten yana mısınız tarafınızı iyi seçin yoksa bertaraf olursunuz.

okuyanus42
Aday Memur
26 Ocak 2017 09:25

İspat et sahteciliğin şu anda da yapıldığını biz de arkanızda duralım ama tutup da yetkisi olmayan kişilerin fotokopi makinelerinde bastığı raporları burada gerçekmiş ve devlet bu tür kişileri gerçekten işe almış gibi konuşma.Varsa ispatın hep beraber hareket edelim.Ama ispatın yoksa otur oturduğun yerde git dersine çalış.

uyeadinizz, 7 yıl önce

bu konuya gereksiz eleştiri yapanlar, hakaret edenler, sahtecileri destekler şekilde hareket ediyorsunuz aklınızı başınıza alın.

sahtecilerden yana mısınız adaletten yana mısınız tarafınızı iyi seçin yoksa bertaraf olursunuz.

26 Ocak 2017 12:12

Ne ağladınız be kardeşim. Milletinde canına tak etmiş şu konuyu kapatın artık gördüysen sahteci hile dümen çeviren git şikayet dostum burada kız gibi ağlama otur ders çalış soru çöz sınava hazırlan.

Kendini daha fazla küçük düşürme alay konusu olma uyurgezer kardeş...

uyeadinizz
Aday Memur
26 Ocak 2017 17:25

Ozsev5860
Şube Müdürü
26 Ocak 2017 17:38

Ne kadar sahteci varsa senide.ustune koyup butun sulaleni.... Artik oraya ne koyarsalar

uyeadinizz, 7 yıl önce

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı
26 Ocak 2017 23:09

konuşmalarınıza dikkat edin sözleriniz hakarete doğru gidiyor.

ve lütfen konumu baltalamayın. katılmaya bilirsiniz görüşünüzü saygı kuralları çerçevesinde ifade etme özgürlüğünüz var ama hakaret etmeye hakkınız yok .

Ozsev5860, 7 yıl önce

Ne kadar sahteci varsa senide.ustune koyup butun sulaleni.... Artik oraya ne koyarsalar

Toplam 143 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi