Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
21 Ekim 2016 09:35

gerçekten efsane adam sağlık bakanımız :)

2016 kpss ye girenlerinde sırtı yere gelmez...

biomedical 1
Aday Memur
21 Ekim 2016 22:11

Evet goruyoruz biyomedikal diye bir meslek var haberin varmi

Tbrk
Aday Memur
21 Ekim 2016 22:15

Allah razı olsun Recep Akdağ dan verdiği sözü tuttu

yer6adresi
Memur
21 Ekim 2016 22:26

size bu bolumu okurken hic kimse memurluk garantisi vermedi
21 Ekim 2016 22:45

Çok doğru diyorsun. Hiç kimse kimseye bölüme gideceği zaman memurluk garantisi vermedi. Yıllardır hangi bölümlerden diğerlerine nazaran atama sayısının fazla olduğu bölümler belli. Ona göre tercihini yapacaktın. Ayrıca bakana laf atmayın. Adam daha ne yapsın? 1 ay içinde ikinci alıma çıkıyor. Ne yapınca sizlere yaranacak merak ediyorum. Biraz şükretmek gerek. Vardır her şerde bi hayır. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

erzatt24
Şef
21 Ekim 2016 23:47

Kardesim garanti yok tamamda boyle bi bolum varsa azda olsa alim olmali sizin bolumden atama yapiyo diye kimse iyi bakan veya iyi insan yapmaz isinize geldigi gibi konusmayin baskalarinada bu konuda kendinizce hakli cevaplar vermeyin

22 Ekim 2016 05:54

Benim bölümümden de fazla alım yapılmıyor. Ancak napayım veya ne yapsınlar.. Ülkenin ekonomisi kötü durumdayken bu alımlar bile fevkalade bence

06ptb
Kapalı
22 Ekim 2016 08:44

ben biyomedikal teknisyenliğini bitirdim zaten gayet iyi biliyorum

gülnarlı ali
Aday Memur
22 Ekim 2016 13:33

recep akdağ geldi iyiki yoksa halimiz dumandı::)

mustafabarisergul01
Aday Memur
23 Ekim 2016 10:12

Sadece kendi bölümünüz atamada var diye pay biçmeyin bizim yerimizde olsayd?n?z daha iyi anlard?n?z al?m s?f?r olunca insan?n umutlar? eriyor bi tuhaf oluyorsun o yüzden konusurken kakara kikiriye gerek yok

hemşireyizbiz
Aday Memur
23 Ekim 2016 11:01

Ben hemşireyim ve söylediklerine tamamn katılıyorum şu alımlar açıklanmadan çok değil bir gün öncesine kadar herkes lanet yağdırıyordı 800 değilde 50 kişi alacaz deselerdi bakalım bu dalga hali yine olur muydu. Bir şeyleri anlamak için başımıza gelmesi gerek yok. Allah sizinde yardımcınız olsun

mustafabarisergul01, 7 yıl önce
Sadece kendi bölümünüz atamada var diye pay biçmeyin bizim yerimizde olsayd?n?z daha iyi anlard?n?z al?m s?f?r olunca insan?n umutlar? eriyor bi tuhaf oluyorsun o yüzden konusurken kakara kikiriye gerek yok

FK35
Şube Müdürü
23 Ekim 2016 12:05

bende tamamen katılıyorum aynı zamanda hemşireyim. sizin gibi bölüm okuyan sonra canını dişine takıp kpss çalışan ve toplasan 10 kişi alınmayan bölümler var. biri ''kimse size memurluk garantisi vermedi'' demiş. bunu söyleyen atanmayı bekleyen biri olmalı. ne kadar acı. zaten hiç kimse çalışmamak için üni. de okumaz. eğer o bölüm varsa o zaman alımda olmalı!!!!. senede 1000 kişi atansın mantığı değil bu söylediğim... 90 aldım ama yerleşemedim demesin kimse

mustafabarisergul01, 7 yıl önce
24 Ekim 2016 12:53

Herkes kendi yerinde çalışsa emin olun bu kadar hemşire alınmaz !

Fizik tedavi de HEMŞİRE

Acil yarımda HEMŞİRE

Yaşlık bakımda HEMŞİRE

E tabii bu kadar hemşire alınır !

Bakın son atamalara

13 tane fizik tedavi teknikeri alınıyor ( yeni alımda 43 )

0 att alınıyordu son alımda 200 falan

ama maşallah hemşireler her atamada en az 900 - 1000 oluyor.

hemşireyizbiz
Aday Memur
24 Ekim 2016 13:46

o bölümü kazanmak bir dert okuması bir dert atanması ayrı bir dert. Ortada bir haksızlığın olduğu aşikar yalnız bu bir bölümden kısıp bir başka bölüme eklemek değildir Bir okuldan 90 hemşire mezun oluyorken ftr den 30 40 kişi mezun oluyor. Gönül ister ki emek veren herkes atansın ancak yapılacak tek şey birlik olup ses getirmek

fiziktedaviciii, 7 yıl önce

Herkes kendi yerinde çalışsa emin olun bu kadar hemşire alınmaz !

Fizik tedavi de HEMŞİRE

Acil yarımda HEMŞİRE

Yaşlık bakımda HEMŞİRE

E tabii bu kadar hemşire alınır !

Bakın son atamalara

13 tane fizik tedavi teknikeri alınıyor ( yeni alımda 43 )

0 att alınıyordu son alımda 200 falan

ama maşallah hemşireler her atamada en az 900 - 1000 oluyor.

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi