Editörler : E.Kayı Han
25 Ekim 2016 09:30

Bank Asya'da iz bırakan ilk 10'daki memur grubu ve diyanet

diyanetin forumu bu konuda neden sessiz.. fetöcü imam ve diyanet personeli genelde magdur edebiyatı yapıyor ama bakın aslında meb den daha az ayıda olmasına karşın en fazla fetöcünün oldugu kurum malesef diyanet. forumda takılıp sağa sola çirkeflik yapıp camide melek kesilen bazı fetöcü tipler umarım o mihrapları diyanet size yar etmz..

.Bank Asya'da iz bırakan ilk 10'daki memur grubu:

1- Öğretmen 36.103

2-Polis 8.897

3-Akademisyen 6.205

4-Doktor 4.943

5-Din görevlisi 4.403

Sağlıkçı 4.173

Memur 3.250

Şube müdürü 3.050

Mühendis 2.899

Hemşire 2.541

Okan MÜDERRİSOĞLU / SABAH.

huzur2007
Kapalı
25 Ekim 2016 11:31

Sayın hocam haklısınız. .da ben açığa alindim.tamam mağdur değilim lafını kullanayim.

1-bankasyada bir kurusum yok.hiç hesap acmadi

2-üniversite hayatım boyunca onların yurdunda evlerinde kalmadım.

3-devletten burs aldım. .Kredi aldım

bilmiyorum yok ..Peki niye alindim.ihbar edilmisim..

peki sizce mağdur degilmiyim.

teodor909
Şef
25 Ekim 2016 13:30

ben yukarıdaki haber ve tablo cercevesinde magdurum diyenlere dedim hocam....yani aslında fiili olarak 14 temmuza kadar destek olup sonra magdurum diyenlere dedim...milleti yıllarca enayi yerine koyanlara dedim oooh onlar soruları alsın, sınav komisyonlarını ele geçirsin, haftalık toplantılarında kimin şube müdürü kimin hangi kurumda hangi mevkiye geleceğinin konuşsun, tayinlerde biz ml gibi beklerken onlar aylar öncesinden ben "suraya gideceğim" desin, imamları kapı kapı dolaşıp gazete abonesi toplasın" ki bunlar maaş aldıkları devletin camisine son 10 dk gelen adamlar" .....vatana ihanet etsin , sıradan cami imamaı sokakta "tayyip gidecek, bunların hesabını verecek " desin, ve onu il mft. den müfettişine kadar herkes korusun biz ağzımızı açamayalım....şimdidide çıksın magdurum desin..

benim lafım bunlara sorular çalındı, imanlar çalındı, milletin evlatları çalındı, milyon dolarlar çalındı....ama devlete hırsız dediler..

zaten masumsanız göreve geri dönersiniz. bizim burdaki bazı açığa alınanlardan sizin gibi fiili maddi desteği olmayıp sadece sempati besleyenler vardı; onlar sokağa çımamdılar üzüntülerinden " nasıl ben vatan haini olarak damga yerim, cemaatin yüzüne nasıl bakarım diye" ; ama diğerleri yani gerçek hainler yüzlü yüzlü güle oynaya gezdiler hatta bu iş 2 yıla bitecek diye propaganda yaptılar. ve amitleride hala onları nasıl kurtarırız diye ugraşıyor asıl magdur devlet, millet , bayrak ve 250 sehidin yakınıdır...

huzur2007
Kapalı
25 Ekim 2016 16:57

Çok hakisiniz...utanıyorum bunlarla birlikte anilmaktan...sempati de duymuyorum...zoruma gidende bu.fetocu ler nefret eder benden...söylemek istediğim bu asıl fetöcüler geziyor bizleri ihbar ederek devletin bizle uğraşmasini sağlıyor ve o ara da kendileri delil karartiyorlar..Sahi ilginç degilmi diyanetin fetö imami kim bu bile ortaya cikmadi..imtihanı iz çok büyük. ..Din görevlisi arkadaşlarımın bizi terörist olarak görmeleri ise çok vahim...Selam vermiyenler..dönemezler diyenler..yazık ki bu millete kendimiz daha birseyler verememisiz

teodor909
Şef
25 Ekim 2016 21:50

hocam herkes herkesi az çok bilir ben mesela burda ki arkadaşlrdan kim fetöcü kim değil az çok bilirim. hata ile ihbar ile açığa alınıp temiz olanlara zaten soruşturma neticesinde cez vs. olmaz geri döner....onların içi rahat ...allah suçu olmayan hainlerle işbirliği içind olmayan meslektaşlarımıza yardım etsin....

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi