Editörler : Pangaea

fiberoptika
Genel Müdür
28 Ekim 2016 19:55

2160 Gün SGK sı olan direkt atanmalı, memurlar direkt atanmalı

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı
28 Ekim 2016 20:26

performans notları öğretmenleri -sizin tabirinizle- şutlamak için verilmeyecek. Yüksek puan alanlar ödüllendirilecek, düşük puan alanlar hizmet içi eğitim seminer ve kurslarına alınacak, kesinlikle ceza verilmeyecek, şutlanmayacak, özlük haklarına dokunulmayacak. Tavsiyem bu tip haberleri dikkatli bir şekilde anlayarak okuduktan sonra yazın.

mfbkpss, 7 yıl önce
Para odeyerek haber yaptiracak kadar dustunuzse siz ogretmenligi ancak ruyanizda yaparsiniz bu kafa ile, zaten 2 - 3 ay a kalmaz veli performans degerlendirmeden sutlanirsiniz, devlet bu sekilde sizin gibi calistigi pozisyonu sevmeyerek yer isgal edip yer isteyenlerden kurtulur. Hadi siz bu kadar dustunuz de memurlar.net bile bu kadar dustu mu onu merak etmemek elde degil ?

fiberoptika
Genel Müdür
28 Ekim 2016 20:30

Yaşı büyük olanlar,

yüksek lisansı olanlar,

2160 gün SGK'sı olanlar

memurlar

ücretliler

..........

...........

(isteyen güncelleyebilir)

direkt atanmalı

18 Kasım 2016 00:47

Paralı haber yapılmıyor muydu?

http://forum.memurlar.net/konu/2236874/

a_durmaz, 7 yıl önce

Memurlar.net parayla haber yapmaz. Doğruluğuna ve haklılığına inandığı konularda haber yapar.

Konuyla alakam yok ama memurlar.net eski editörüyüm. 5 yıl editörlük yaptım ve siteyi yakinen tanırım.

gursu
Aday Memur
18 Kasım 2016 02:28

ÖABT'ye girmeden Sınavsız atanmaya çalışmak KUL HAKKI YEMEKTİR.HARAM OLSUN

chemiibf
Aday Memur
18 Kasım 2016 09:23

ben de memur öğretmenim. kpss alan sınavı puanım da var. demek ki neymiş memur öğretmenler öğretmenlik sevdasından vazgeçmiyormuş.

pıgıls, 7 yıl önce

Dolu konuşan arkadaşım ben 1 yıl boyunca ders çalıştım ve Getir yanıma memur ogretmen .(pardon sadece memur) arkadasları oabt sorusu cozelim bakalım sonuc ne olacak 50 soruda 5 doğru yapamazlar.bırakın memur olarak kalsınlar yeterince salla baş al maaş yapıyorlar.oabt sınavı ila kaliteli ogretmenler atanıyor alanını bilen konuya hakim sınıfa hakim. Memur yine sınıfta oturup kesin pencereden dışarıyı izler cunku alan yok vs..vs... sabit dusunceli ogretmen arkadaş

pıgıls
Aday Memur
18 Kasım 2016 11:31

Ne guzel işte bedavadan atanmak istemeyip çalışmışsın oabt ye girmissin digerlwri bedevadanatanmak istiyor.

chemiibf, 7 yıl önce

ben de memur öğretmenim. kpss alan sınavı puanım da var. demek ki neymiş memur öğretmenler öğretmenlik sevdasından vazgeçmiyormuş.

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı
18 Kasım 2016 13:58

Evet yapılmıyor.

Yapılan şey haber değil ilan ve yoruma da kapalı.

yasakyasak04, 7 yıl önce

Paralı haber yapılmıyor muydu?

http://forum.memurlar.net/konu/2236874/

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi