Editörler : "eskiyara"Pangaea
28 Ekim 2016 20:14

sozlesmeli ogretmen maas celiskisi
bugun Kastamonu merkezde bir arkadasa 2150 yatmis (bodroyu gordum) Maras Turkoglu da bir arkadasa 2780 yatmis (bodroyu gordum) marastakine 2 gun fazla maas yatirilmis once basladigi icin. peki bu maas farklari neden boyle ? ben Erzurumdayim bana da milli egitim 2.500 yatar dedi... Fikri yada bilgisi olan yazabilir mi

ebuducane
Daire Başkanı
28 Ekim 2016 20:14

bugun Kastamonu merkezde bir arkadasa 2150 yatmis (bodroyu gordum) Maras Turkoglu da bir arkadasa 2780 yatmis (bodroyu gordum) marastakine 2 gun fazla maas yatirilmis once basladigi icin. peki bu maas farklari neden boyle ? ben Erzurumdayim bana da milli egitim 2.500 yatar dedi... Fikri yada bilgisi olan yazabilir mi

Dağlıca 61
Şube Müdürü
28 Ekim 2016 22:46

Memur maaşları ayın 15 den sonraki ayın 15 ne hesaplanarak yatırılır göreve başlama tarihleri ile alakalı farklılık gösterir ve bu maaşta ek ders ücreti yoktur,ek ders ücreti çalışıldıktan sonra alınır. Anlayacağınız 15 inde göreve başlayanın maaşı tam, sonraki her günde 30/1 oranında eksik olarak yatırılır.

ebuducane, 7 yıl önce
Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi