Editörler : supporters.
06 Kasım 2016 16:26

Sınava girişte eşya emanete alınmaması.

İlk defa sınava gireceğim il dışından geleceğim eşya emanete alınmıyormuş kılavuzda yazıyordu bu konuda bilgisi olan var mı?

wiktisatçı
Aday Memur
07 Kasım 2016 21:54

150 kere okundu ama cevap yok.

pasword
Aday Memur
07 Kasım 2016 22:35

Sınava giriş belgeniz Kimlik yada pasaportunuz Para alacaksanız yanınıza kağıt para olmasına özen gösteriniz Bunlar dışında kalem,silgi ihtiyacınıza göre su,selpak Konuya ilişkin bildiklerim bunlar sevgili wiktisatçı.

primo06
Kapalı
07 Kasım 2016 23:39

emanetciler illaki oluyor okul onlerinde. cok dert etmeyin.

moralimüzgün
Aday Memur
08 Kasım 2016 13:37

eskiden okulun kantincisi 1 tl karsılıgında emanet alıyordu şimdi nasıl bilmiyorum:)

wiktisatçı
Aday Memur
08 Kasım 2016 21:09

onları biliyorum zaten çantam olacak yanımda ve tek gelmek zorundayım o yüzden sormuştum yine de teşekkürler cvp için.

pasword, 7 yıl önce
Sınava giriş belgeniz Kimlik yada pasaportunuz Para alacaksanız yanınıza kağıt para olmasına özen gösteriniz Bunlar dışında kalem,silgi ihtiyacınıza göre su,selpak Konuya ilişkin bildiklerim bunlar sevgili wiktisatçı.

wiktisatçı
Aday Memur
08 Kasım 2016 21:10

Emanetçi derken kime güvenebilirim?

primo06, 7 yıl önce
emanetciler illaki oluyor okul onlerinde. cok dert etmeyin.

wiktisatçı
Aday Memur
08 Kasım 2016 21:13

kantine ulaşabilmem için binanın içine girmem gerekiyor ki zaten sorun da orada.

moralimüzgün, 7 yıl önce

eskiden okulun kantincisi 1 tl karsılıgında emanet alıyordu şimdi nasıl bilmiyorum:)

agyagy
Şube Müdürü
09 Kasım 2016 23:46

Geçtiğimiz sene kpss ve alese girmiştim okul bahçesinde kapalı güvenlik kabini gibi bir yerde 1 tl karşılığı emanete bırakmıştım eşyalarımı. Sanırım bu şekil olur yine diğer türlüsü mantık dışı olur çünkü.

wiktisatçı
Aday Memur
10 Kasım 2016 18:51

Cvp için teşekkürler.

agyagy, 7 yıl önce

Geçtiğimiz sene kpss ve alese girmiştim okul bahçesinde kapalı güvenlik kabini gibi bir yerde 1 tl karşılığı emanete bırakmıştım eşyalarımı. Sanırım bu şekil olur yine diğer türlüsü mantık dışı olur çünkü.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi