Editörler : crops35
17 Aralık 2016 16:34

3 4 tane bile bulamıyorum inanın şu an sıralamam 1 dahi olsa kafama yatan yer yok :D

semtaski, 7 yıl önce

30 tane tercih hakkı var ama zorlasan 3-4 tane anca yazarsın ki onların çıkacağı bile şüpheli. harbiden hayret bir şey arkadaş.

semtaski
Memur
17 Aralık 2016 16:36

al benden de o kadar. yazarsam zorunluluktan yazacağım.

Bilgisayarciii, 7 yıl önce

3 4 tane bile bulamıyorum inanın şu an sıralamam 1 dahi olsa kafama yatan yer yok :D

cemal tekin
Kapalı
19 Aralık 2016 17:09

vhki ler emlakçılara verilmiş.

Gülcbn
Aday Memur
20 Aralık 2016 16:04

bilen arkadaşlar bi sorum olacaktı size

tercih kılavuzunda birden fazla nitelik var mesela

7225:Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması3293:Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak.3249:Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama önlisans programlarının birinden mezun olmak.7300:Bu kadro/pozisyonda vardiya sistemi uygulanmaktadır.7257:Seyahate Ve Arazide Çalışmaya Elverişli Olmak3297:Elektronik Haberleşme, Telekomünikasyon, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak.

demiş bu veya bunun gibi talep kodlarında bunlardan herhangi birine sahip olmak yeterli olacak değil mi tercih yapmak için

Gülcbn
Aday Memur
20 Aralık 2016 16:13

ya da

40817 3173:Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları önlisans programlarının birinden mezun olmak.

7225:Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması

6225:M.E.B.'Dan Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası Sahibi Olmak

AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI BİLGİSAYAR İŞLETMENİ ANKARA/ Merkez Önlisans GİH 1

mesela bende sadece 6225 var 3173 yok bunu yazabiliyor muyuz

Gülcbn, 7 yıl önce

bilen arkadaşlar bi sorum olacaktı size

tercih kılavuzunda birden fazla nitelik var mesela

7225:Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması3293:Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak.3249:Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama önlisans programlarının birinden mezun olmak.7300:Bu kadro/pozisyonda vardiya sistemi uygulanmaktadır.7257:Seyahate Ve Arazide Çalışmaya Elverişli Olmak3297:Elektronik Haberleşme, Telekomünikasyon, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak.

demiş bu veya bunun gibi talep kodlarında bunlardan herhangi birine sahip olmak yeterli olacak değil mi tercih yapmak için

smllztrk
Kapalı
20 Aralık 2016 17:03

İlk yazdığını yazabiliyorsun ortak alanlar var sende yazabiliyorsun diğer niteliklerdeki de diye biliyorum. İkinci yazdığını yazamıyorsun İşletmenlik sertifikan olabilir ama muhasebe mezunu olman lazım nitelik kodu ile bölüm kodu aynı şey değil çünkü nitelik kodları okulla kazanılmaz çünkü. ben böyle biliyorum değişik bilen varsa yazsın arkadaşlar.

Gülcbn, 7 yıl önce

ya da

40817 3173:Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları önlisans programlarının birinden mezun olmak.

7225:Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması

6225:M.E.B.'Dan Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası Sahibi Olmak

AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI BİLGİSAYAR İŞLETMENİ ANKARA/ Merkez Önlisans GİH 1

mesela bende sadece 6225 var 3173 yok bunu yazabiliyor muyuz

smllztrk
Kapalı
20 Aralık 2016 17:08

Puanınız sıralamanız kaç acaba sizin?

Gülcbn
Aday Memur
20 Aralık 2016 17:17

anladım mantıklı evet. 84.2 benim

smllztrk, 7 yıl önce

Puanınız sıralamanız kaç acaba sizin?

ozan288
Memur
28 Haziran 2018 22:33

arkadaşlar 90+ atanamayan kaldı mı bu tartışma platformunda?

Seval490
Aday Memur
29 Haziran 2018 14:36

86.44

Elif-gün
Aday Memur
29 Haziran 2018 17:43

Arkadaşlar toplam kaç kişi önümüzde gitmiştir açıktan ve merkezi alimdan

Toplam 251 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler