Editörler : F16 Gökçen
13 Kasım 2016 22:45

Ea hukuk kazanmak isteyenler buraya
Mrb arkadslr hukuk kazanms biri olarak yapilan haksizliga dur demk istyrm

Hasan.34
Aday Memur
13 Kasım 2016 22:49

Sayisalcilr 140 dk da sadece mat cozup keyiflerine gorede turkce cozup istedikleri yerleri kazaniyorlr ama ea dan girenler 140 dk da hem mat hem turkce cozmeye calisp istedikleri yeri kazanma hayaliyle yasiyorlar. Lutfen hukuk dusununler ozellikle bu ise el atin osym e hakkinizi savunun sayilcilar icin yada ea lar icin farklı bi yol dusunulsun yoksa o surede 120 soru cozmek gercektn cok zor

Eadgs
Aday Memur
14 Kasım 2016 00:36

Yapıcak bişey yok kardeşim elimizden gelen çalışmak sadece

14 Kasım 2016 08:43

DENENMİŞ VE BAŞARIYA ULAŞMIŞ FORMÜL ŞU;

Sınava sözelden başlayıp 60 dakikada 60 soruyu işaretliyorsunuz. (Yeterince deneme çözüp hızlanırsanız, hem 60 dakikaya yetiştirirsiniz hem de yanlış sayınız 10'u aşmaz.)

Kalan 80 dakikayı matematiğe ayırıyorsunuz. Matematikte nispeten kolay olan ilk 25 soruyu bir çırpıda çözdükten sonra, eğer geometriniz iyi ise önce geometriyi çözüp kalan sürenizi boş bıraktığınız sorulara ayırın. Matematikte hedefiniz en az 50 soru işaretlemek olsun. Kafadan atmamak şartıyla ne kadar çok soru işaretlerseniz o kadar fazla puan alırsınız.

TOPLAMDA 80 VE ÜZERİ NET SİZİ HUKUK'A TAŞIYACAKTIR. BUNUN İÇİN HER GÜN MÜTLAKA MATEMATİK ÇALIŞIN.

sybr41
Memur
14 Kasım 2016 09:56

güzel gidiyordun taa ki 80 net üzeri kazandırır diyene kadar. 87 netim var bi yeri kazanamadım. 90 üzeri diyelimde garanti olsun

hukuk umudu, 7 yıl önce

DENENMİŞ VE BAŞARIYA ULAŞMIŞ FORMÜL ŞU;

Sınava sözelden başlayıp 60 dakikada 60 soruyu işaretliyorsunuz. (Yeterince deneme çözüp hızlanırsanız, hem 60 dakikaya yetiştirirsiniz hem de yanlış sayınız 10'u aşmaz.)

Kalan 80 dakikayı matematiğe ayırıyorsunuz. Matematikte nispeten kolay olan ilk 25 soruyu bir çırpıda çözdükten sonra, eğer geometriniz iyi ise önce geometriyi çözüp kalan sürenizi boş bıraktığınız sorulara ayırın. Matematikte hedefiniz en az 50 soru işaretlemek olsun. Kafadan atmamak şartıyla ne kadar çok soru işaretlerseniz o kadar fazla puan alırsınız.

TOPLAMDA 80 VE ÜZERİ NET SİZİ HUKUK'A TAŞIYACAKTIR. BUNUN İÇİN HER GÜN MÜTLAKA MATEMATİK ÇALIŞIN.

Hasan.34
Aday Memur
14 Kasım 2016 10:57

Benim sadece onerim bu haksizligi dile getiryrm ama calismaktn baska care yok diyrsnZda o zamn diyeck birsym yok

JK_Oİ
Daire Başkanı
14 Kasım 2016 12:01

Sınava sözelden başlayın... 60 dakikada 60 soru çözün, 80 dakikayı sayısala ayırın... derseniz... O sınavı kazanmanız çok zor...

Sınava sözelden başlayın; ancak 60 soruyu 40 dakikada çözmelisiniz arkadaşlar... Hadi 45 dakika olsun... Geriye kalan 95 dakikada da arkadaşa katılıyorum; önce basit işlem sorularını ve geometriyi halledin... Bu yaklaşık 35 soruya tekabül ediyor... Bu soruları 35 - 40 dakikada yaparsanız.. 55 dakikalık bir zamanınız kalır.. Bu sürede 25 adet ABD'den ithal mantık sorusunu çözmelisiniz arkadaşlar... Sakın 55 dakika çok diye düşünmeyin yetmeyebilir... Hukuk için 95 - 100 net arasında bir netiniz olmalı.. Hatta garanti olması için 100 üzerinde olmalı... Bu sene Çankaya Hukuk (paralı) taban puanı 299'du...

1s1k
Şef
15 Kasım 2016 16:22

ALES ve DGS BİRBİRİNE ÇOK BENZER SINAV...YÖK ALESDE SÜREYİ 30 DK UZATTI...ASLINDA BU DİLE GETİRİLİRSE DGS DE DE UZAR..HİÇ DEĞİLSE PSİKOLOJİK RAHATLAMAYA SEBEP OLUR...BU KONUDA ORGANİZE OLUP ETKİNLİKLER YAPILABİLİR...ÖZELLİKLE YÖK YÖNETİM KURULU ÜYESİ ABDULLAH ÇAVUŞOĞLU BU TARZ MESELELERLE YAKINEN İLGİLİ...BİLGİLERİNİZE,,

ogznh
Aday Memur
17 Kasım 2016 23:45

Sözelden başladım, 46 dakikada bitti geri kalan zamanımı sayısala ayırdım. Totalde 99 net geldi. Bol bol deneme çözünce oluyor. İçinizi ferah tutun, zamana yönelik çalışmaya bakın.

usage
Kapalı
25 Aralık 2016 15:03

Merhaba,

Ben ilk defa dgsye çalışacağım.Burada da mantık ales ile aynı mı?Ben eşit ağırlık dgs ye ait bilgi bulamadım tam.Eşit ağırlık dgs nin farkı nedir?

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi