Editörler : Pangaea

20 Kasım 2016 09:44

makine mühendisliği pişmanlıktır.

işte kanıtı ;

http://forum.memurlar.net/konu/2215568/

okul öncesi öğretmenliği kadar giren var bölümden kim mezun olmuş ya da olmak üzereyse girmiş mühendislik bölümü değil mübarek işsizler ordusu. jsdfkasjfs:Dd :D

bu bölümden mezun olanları özel sektörde de zor şartlar bekliyo mezun çok olduğu için en baba 1500 den başlatırlar 5 yılda 2 katını ancak görürsün o zaman da devlet seni 3 e katlamış olur. kendi işini yapcam desen bi cnc tezgahı 400-500 bin TL doğalgaz şirketi kurmak en masrafsızı (200 bin TL) o da adım başı doğalgaz şirketi doldu piyasa ,utanmasalar kredi kartına 48 ay vade ile doğalgaz hattı çekecekler evlere :D pazar pazar içim karardı be bitmiş bu bölüm sakın okumayın patrona milyon dolar kazandırır asgari ücrete talim edersiniz

maniaq42
Aday Memur
21 Kasım 2016 17:51

Sadece makine müh. diye genellemeyelim neredeyse tüm branşlar aynı seviyede. Ben X firmasında bir metalürji mühendisyim 3 senedir çalışıyorum geçtiğmiz hafta gece vardiyasından çıkarken patronun dediği cümle şu "Eskiden metalürji mühendisi bulamıyoduk şimdi amele başvurusundan çok mühendis başvurusu alıyoruz ayağınızı denk gelin en ufak hatanızda yerinize gelmek isteyen çok". Seviyemiz nerelerde gördüğünüz gibi.

Erkutay06
Yasaklı
21 Kasım 2016 19:32

Her iki delikanlımız için, iyi ki Makina ve İnşaat'ı seçtik.. Harika sonuç aldık.. Allah'a duacıyız.

Makineci27
Aday Memur
29 Kasım 2016 15:39

sülüman kardeş uza bence . Makine mühendisliği pişmanlık değil AYRICALIKTIR. herkes kamuda çalışacak diye birşey yok . kendine inanıyorsan güveniyorsan özelde başla çok zeki isen sen ayrılmak istesen bile seni bıkrakmazlar. Kendin sevmeyebilirsin . kendinle paylaş. amakimsenin mesliğimizi genel anlamda yere koymasına ben ve benim gibiler müsade etmez.!

Torun Cuma
Yasaklı
29 Kasım 2016 15:57

Başlık sahibinin Makinacı olduğunu sanmıyorum. En güzide olan mühendisliklerden Makina'yı kötülemek için bu başlığı açmış sanıyorum. Eğer Makinacı ise, çok uyduruk bir eğitim almış olmalı!

voltaren44
Memur
29 Kasım 2016 16:15

Forum trolden geçilmiyor , bi bitmediniz arkadaş ...

Torun Cuma
Yasaklı
29 Kasım 2016 16:28

Benim bildiğim asıl TROL sensin.. Neden aynaya bakmıyorsun? İşe yaradığın da yok? Hasetsin!

Core I - 7
Şef
29 Mart 2017 20:33

çalışma ortamı bombok makinenin.burnunuz boktan yağdan egzoz dumanından Kaynak spiral gürültüsünden çıkmaz..bankacı olun ...

sencersel06
Yasaklı
29 Mart 2017 20:36

Hadi canım sen de? Beceremiyorum demiyor da?

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi