Editörler : crops35
26 Kasım 2016 17:36

şube müdürleri maarif müfettişliğine geçebilecek

arkadaşlar dün T.B.M.M' den geçen kanunla şube müdürleri maarif müfettişliğe geçebilecekmiş.siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.

ç_karlos
Aday Memur
26 Kasım 2016 21:35

ne düşüneceğiz kardeş sınav olmazsa, formasyok olmazsa ne olur? ancak torpi olur...

goksu_gzl
Daire Başkanı
27 Kasım 2016 00:25

Torpille şube müdürü olanlar şimdi de torpille müfettiş olup adalet dağıtacaklar.Vay halimize

HASAN-31
Genel Müdür
27 Kasım 2016 21:22

Arkadaşlar anladığım kadarıyla yazılı sınav notu düşük olduğu halde mülakatta 90-95 verilerek torpille şube müdürü olarak ataması yapılanlar maarif müfettişliği kadrosuna geçirilecek.

Onlardan boşalan şube müdürlüğü kadrolarına ise yazılı sınav puanı yüksek olduğu halde sözlü sınavlarda elenen ve ataması yapılmayanlardan mahkemeleri kazananlar yerleştirilecek.

Zaten şu anda AKP ile MHP iyi sevişiyorlar.

Şube müdürlüğünde en fazla mağdur olan kesim benim de mensubu olduğum Türk Eğitim Sen''liler. Şube müdürlüğüyle ilgili Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulundan yakında karar çıkar.

MEB, mecburen uygulayacağız deyip yazılı sınav puanı yüksek olanları şube müdürü olarak atar.

Şube müdürü kadrosundan aldığı yandaşlarını ise bir oldu bitti sözlü sınavıyla maarif müfettişi yapar. Herkes mutlu olur.

Yazık, bu ülke bu kadar haksızlıklarla,bu kadar gözyaşıyla hâlâ nasıl batmıyor şaşıyorum.

Börübars
Şube Müdürü
27 Kasım 2016 22:05

TES'li olmak bir ara PKK'dan sonra geliniyordu unutmamak gerek o eski günleri...

O yazıda bakanlık merkez teşkilâtında çalışan şb md, meb eğitim uzmanı ve meb eğitim uzman yardımcısı için denilmiyordu muydu;

...........Maarif Müfettişi unvanlı toplam serbest

kadro adedini geçmemek üzere, Maarif Müfettişi, Eğitim Müfettişi,

Milli Eğitim Denetçisi ve İl Eğitim Denetmeni unvanlarını ihraz etmiş

olup halen Bakanlık teşkilatında görevli olanlar ile Bakanlık teşkilatında

şube müdürü ve üstü kadrolarda fiilen çalışanlar ve milli eğitim uzmanı

ile milli eğitim uzman yardımcılarından yönetmelikte belirlenen

yabancı dil ve tez şartını karşılayanlar arasından yapılacak mülakatta

başarılı olanlar.....

goksu_gzl
Daire Başkanı
02 Aralık 2016 01:56

Mülakat ve başarı..Birbirlerine hiç yakışmayan iki sözcük

goksu_gzl
Daire Başkanı
02 Aralık 2016 01:57

Adamın tezi var,dili var,basılı eseri var ama duuuuurrrrr yetmez bir de mülakat varrrrrr.En son amuda kalktı mı iş tamam.Bizdensin devam.

goksu_gzl, 7 yıl önce

Mülakat ve başarı..Birbirlerine hiç yakışmayan iki sözcük

aykutak.80
Şef
02 Aralık 2016 18:17

arkadaşlar bir şey soracağım bilgisi olan varsa lütfen cevaplasın.eşim okul müdürü hakkında yeni soruşturma açıldı.birkaç gün oldu.daha 3-4 öğretmen dinlenildi.eşim daha ifade vermeye çağrılmadı.eşim müfettişlerin tutumlarını beğenmemiş.acaba soruşturmanın hangi aşamasında müfettiş değiştirilir ve bu talep için yazılacak olan dilekçenin içeriği nasıl yazılmalı

Börübars
Şube Müdürü
04 Ocak 2018 17:32

Sınav gelecek dendi tamam şükür dedik, sınav gelmeden oysa el altında geleni geçeni müfettiş yaptılar, sonra iş bitti sınav getirdiller, buna da tamam sonuçta sınav, arkasından mülkakatı çıkardılar....

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi