Editörler : F16 Gökçen
30 Kasım 2016 11:17

DGS ile Mühendislik

Dgs de 300 puan almak için ortalama kaç netimiz olması gerekiyor ?

Ayrıca bir polis hem çalışıp hem mühendislik okuyabilir mi ?

Bu süreç nasıl işler , yoklama, notlar , kitaplar ve çalışma düzeni nasıl ayarlanır ?

Amacım okula gitmeden kişisel gayretim ile diplomayı almak bu süreçte çalıştığım için derslerede girme imkanım olmayacak.

02 Aralık 2016 16:50

Amacım okula gitmeden kişisel gayretim ile diplomayı almak bu süreçte çalıştığım için derslerede girme imkanım olmayacak demişsin o zaman uzaktan eğitime yönelmen gerekiyor. Sayısal 40 doğru 2 yanlış ile 294,5 puan aldım 300 için kaç gerekir bunu sitelerde hesaplama programları var oralardan net girerek öğrenebilirsiniz. Başarılar

02 Aralık 2016 16:51

Bu arada Ahmet yesevi uzaktan eğitim endüstri mühendisliği okuyorum.

K3thüda
Şef
02 Aralık 2016 16:55

Yorum için teşekkürler

Evet ahmet yesevi Üniv.'de Endüstri ve bilgisayar müh. uzaktan eğitim olduğunu hatırlıyorum fakat elektronik mühendisliği olarak hiçbir üni'de uzaktan eğitim yok.

Peki uzaktan eğitim olarak elektronikten bilgisayar mühendisliğine geçebiliyormuyum bununla ilgili araştırma yaptım ama bilen yok gibi.

UnReaLDeviL, 7 yıl önce

Bu arada Ahmet yesevi uzaktan eğitim endüstri mühendisliği okuyorum.

ibrahimbeyazzz07
Aday Memur
02 Aralık 2016 21:38

sınava ciddi hazırlananlar için kuzey akademi yayınlarını çözmek derin bilgi gerektirir,çok kalite uff....

jackdanıel35
Kapalı
03 Aralık 2016 16:19

memurken elektronik makina bilgisayar örgünden okumak zor ama nispeten ziraat çevre fen edebiyat kolay :D hayırlı olsun

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi