Editörler : crops35
02 Aralık 2016 18:17

kpss cevap

arkadaşlar 2. soruşum ama çok merak ediyorum ilk girişim ben sınavda soru çözerken salon başkanı geldi birisiyle konuşmaya ben en soldaydım cam kenarı o arkadaş sağdaydı benimde dikkatım dağılmıştı oraya 2 3 saniye baktım salon başkanıyla adayın olduğu yere birde sınavda ayaklarım uzun olduğu için arkaya attım arkadaşa deydi ben arkamı dönmedim soluma bakarak elimi hafif havaya pardon işaretince kaldırdım gözetmen tutanak tutmuş olabilir mi iptal olur mu kızmayın çok önemli

Ramazan5668
Kapalı
02 Aralık 2016 18:28

kardeş sorunun cevabını 1 haftaya kadar alacaksın ama bekleyemem dersen ben cevaplayım:

Bişey olmaz kafan rahat olsun 1 kere baksan bile bişey olmaz çünkü dalgınlıkla olabilir öyle şeyler insanlık hali

Drsnnn
Aday Memur
02 Aralık 2016 18:36

Sınavda bende 1-2 defa sağa sola baktım ama dalgınlıktan pek birşey olacağını sanmıyorum

eclkdmr
Kapalı
02 Aralık 2016 20:18

birsey olmaz kardeş ondan bizde bakiyoruz rahat ol kafaya takma

filizis
Aday Memur
02 Aralık 2016 21:31

kardeş kusura bakma da çok saçma sapan bir soru sormuşsun....salondaki görevli seni uyarmamış bile kalkmış kendi kendie senaryo yazıyorsun..merak etme o adar kolay değil sınavın iptal olmaz hakkında da tutanak tutulmaz merak etme gönlünü ferah tut

ScaryNightmare
Yasaklı
02 Aralık 2016 23:26

Sınav iptal olsaydı kağıdını alırlar seni dışarı çıkarırla orada tutanak tutarlardı. Kağıdı teslim edince olay bitmiştir. Sağa sola bakınca sınav iptal olacaksa herkesin kağıdı almaları lazım. Birisinin kağıdına baktığın tespit edilirse sınavın iptal olur sağa sola baktın diye değil. Onu da direkt seni salondan dışarı çıkarır orada tutanak tutar. Dalga maksatlı konuyu açıp açmadığını bilmiyorum ama ben ciddi şekilde cevap yazmayı tercih ettim.

mehmetcanozkaraa
Aday Memur
09 Aralık 2016 16:14

abilerim ve ablalarım sınavım geçerli sayılmış çalışmadan 71 puan aldım mutluyum hepinize teşekkürle

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi